Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas je Nole odigrao odlicno, ali definitivno je bio Kuznjecov laksi protivnik od Bedene-a...od pocetka je to Nole vidio pa je opustenije igrao i sve mu je bolje islo
    Mene vala zanima kako ce protiv Verdasca, on njega uvek namuci



    Comment


    • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Solidan je bio ali i Kuznetsov dosta los na servisu narocito , sto Novak u trecem setu i nije bas najbolje koristio mozda cak i preopusteno delovao ,sa sve padom koncenracije, dve DF nakon neuspesnog CH i poklonjen brejk . No, nekoliko puta je fenomenalno ubrzao nakon toga, protivnik je samo pogledom mogao ispratiti loptice a da cak nisu ni bile blizu linijama.BH je dosta bolji, jos malo tajming na istom da popravi i Mats ce biti nezadovoljan sto ne udara isti kao lopatom.
        Vazno da se nije dugo zadrzao na vrucini i da je fizicki izgledao dobro, nema ni podocnajke kao na proslom mecu, sa Verdaskom ipak ocekujem ozbiljniji mec i dalje poboljsanje igre.
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Originally posted by proudNolee View Post
          Izdao me alarm...
          Mislim ovaj, kako se zove #$%^&*)_*&^%$#$%^&*_+_)*&^%$#
          lako je svaliti krivicu na drugoga Ajde stisni pesnicu pa nam reci ovde javno, zaspala sam i prespavala. Tako je bilo lepo spavati
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Prespavala jesam ali alarm je kriv vjeruj mi na riječ
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Gde si Aire našo sa ženama da se nadmudruješ... ništa te životno iskustvo nije naučilo..

              Last edited by miloolja; 22-01-15, 11:15.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Mene je iskustvo naucilo da sa zenama iskustvo "nista ne znaci"
                Hocu reci svaka je zena iskustvo samo za sebe i uvek se ide od pocetka tj. od nule

                BTW: Novak on Tim = sjajno.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Maxx-a View Post
                    Vazno da se nije dugo zadrzao na vrucini i da je fizicki izgledao dobro, nema ni podocnajke kao na proslom mecu, sa Verdaskom ipak ocekujem ozbiljniji mec i dalje poboljsanje igre.


                    Slazem se potpuno-od meca sa Verdaskom ocekujem dosta lepih poena i znatno visi nivo igre-u odnosu na prethodna dva.
                    I bitno je sto je levak, tako da ima Nole bas razlicite rivale i po gradaciji sve teze i vaznije, kako ide ka vrhu
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • play >>>



                      Novak Djokovic
                      Had some help practicing from this little #nolefam rising champion. He had some very sneaky moves, haha. What do you think?

                      Budući šampion i mali a veliki #NoleFam mi je pomogao malo u treningu. Ima neke nepredvidive pokrete, zar ne?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • K.O.

                          Comment





                          • Tada su mu poklonili i onaj bodić za Stefana http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1329678
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Nole prati mec Berdiha i Viktora


                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Kakav je sminker
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X