Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ne ne, moram gledati i dogadjanja od 01-05
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Meni izgleda fizički sasvim ok, s obzirom na sve... kretanje pred kraj je bilo odlično.. da naštima malo udarce...

      Last edited by miloolja; 20-01-15, 08:28.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by AIRBORNE View Post
        A ne ne, moram gledati i dogadjanja od 01-05
        E onda si sjeban
        Realno ja vise volim da pogledam neki meni zanimljiviji mec nego Novaka u ranijim fazama, i ako se trudim i njega da ne preskacem. Na primer preksinoc nisam gledao nista, malo Nadala (pre podne sam na poslu pa ne stizem) sinoc Almagra i Japanca i malo jutros Novaka.... zao mi je sto je tako ali jbg. Od vikenda cu vec pratiti skoro sve sto budem zeleo..
        Last edited by Sandugp; 20-01-15, 08:35.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Nisam gledala, legla oko ponoci, mm obecao da ce da me probuditi, al kaze bilo mu zao
          Znao da ce Nole pobediti, dobro je proslo prvo kolo, pobeda...idemo dalje
          Nadam se da ce nastimovati igru u nastavku, po vasim komentarima a i sto mi mm rekao igrao "onako" za prvi mec dovoljno, samo da je zdrav
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment




          • Well done @djokernole #TeamDjokovic #nolefam #ausopen
            Spoiler
            [IMG][/IMG]
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • BH je bas skripao...pogodio je ja mislim 2 lepe paralele, sve ostale su bile ili mlake ili su isle u aut.
              Bedene je igrao dobro, razigran iz kvalifikacija + im je to bio prvi okrsaj I to je sigurno doprinelo Noletovoj nervozi na pocetku meca. Cesto nije znao sta da igra, prepustao inicijativu Bedene-u i onda se cudio kako to da ovaj ne pravi greske Ali kako je mec odmicao, postala je ipak vidljiva razlika u kvalitetu...Treci set se mogao prije zavrsiti ali nije to toliko bitno





              U drugom kolu Kuznetsov. Idemo
              Last edited by Zzz; 20-01-15, 13:12.

              Comment


              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Cekam reprizu Noletovog meca
                  Taman sam ukljucila tv na vreme
                  Last edited by Pertla; 20-01-15, 14:30.
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment




                  • Comment


                    • Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Novak sutra opet dnevni termin, treći meč na centralnom.

                            Comment


                            • Jos jednom SRAMOTA!

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Ma kakva sramota, šta vam je? Domaćini UVEK imaju prednost... uostalom vrućina ubija viruse i dobra je za kondiciju
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X