Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    Da ali opet DC,ekipno takmicenje,pa ti navijas za Svajcarsku protiv Srbije kad igra Federer ako se ne varam &%@5w8&*
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg258845#msg258845 date=1299021196]
      Ali cekaj kad igra recimo kosarkaska reprezentacija Srbije, ja navijam svim srcem za nas iako mozda u timu ima likova koje me zestoko nerviraju, ali oni predstavljaju Srbiju u tom trenutku.
      Ali kad igra Djokovic, sam je na terenu, na nekom turniru, on igra iskljucivo i samo za sebe i zasto ja da navijam za njega samo zato sto mu stoji SRB pored imena? ^&*ST*^#
      I on je rekao to par puta, prvenstveno igra za sebe, predstavlja sebe, svoje ime i prezime, pa tek posle toga svoju zemlju.
      [/quote]
      On moze reci sta god hoce,ali ne moram valjda objasnjavati da on uvijek prestavlja svoju zemlju,pa cak i kosarkasi u svojim maticnim timovima igraju u kolektivu,ali uvijek predstavljaju svoju zemlju,nikada samo sebe


      Njegovi uspjesi ce se uvijek vezati za ime vase drzave,sta god on radio,mislim da je to cinjenica
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        To ste vec nekad pricali

        Bojana je rekla da ona navija za Federera , s kim god da igra, nije bitno da li je to DC ili bilo sta drugo %QWT&amp;W


        [quote author=FC Nadal link=topic=478.msg258848#msg258848 date=1299021409]

        Ja bih prije rekao da je u cijeloj drzavi voli 900. $#^%RT
        [/quote]

        I ja $#^%RT
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          [quote author=jinxy link=topic=478.msg258846#msg258846 date=1299021252]
          U BIH od 1000 ljudi, 900 voli Cecu, a ja je ne volim. O0
          [/quote]
          Ne slazem se,mada to nema neke veze sa ovim $%&amp;5qw7
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            Kada Nole igra neki vazan mec,u centar kada odem baste su prepune(ljeto) i svi navijaju za jednog covjeka?
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg258850#msg258850 date=1299021453]
              Da, ali kad bismo igrali protiv Svajcarske, a Svajcarska nastupala sa Rogerom, navijala bih za Federera, u ta 2 singla.
              [/quote]
              E toi vidis ne mogu da shvatim,da ne navijas za svoju reprezentaciju.Ja sam Zidana najvise volio,ali da je igrala Francuska protiv Crne Gore uvijek bi navijao za CG....
              [quote author=AK47 link=topic=478.msg258852#msg258852 date=1299021474]
              On moze reci sta god hoce,ali ne moram valjda objasnjavati da on uvijek prestavlja svoju zemlju,pa cak i kosarkasi u svojim maticnim timovima igraju u kolektivu,ali uvijek predstavljaju svoju zemlju,nikada samo sebe


              Njegovi uspjesi ce se uvijek vezati za ime vase drzave,sta god on radio,mislim da je to cinjenica
              [/quote]
              I tvoja poenta je dobra,ono sto on radi mnogo znaci za Srbiju,tu nema sta da se prica,na svakom turniru pored imena mu stoji Srbija...
              sigpic

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                [quote author=AK47 link=topic=478.msg258821#msg258821 date=1299020303]
                Znam da BIH nije primjer Utopije, zivim u njoj,a nisam rekao da si ti ljubomorna,blago tebi kad nisi,dosta ljudi nije,ali vecina mislim da jeste jer je meni nevjerovatno da neko iz Srbije ne voli Novaka,zaista jeste
                [/quote]
                Pa ne shvatas jer zivis U BIH, ti mislis da to tako mora, to ti je problem malih nacija i drzava.
                Sa tribina ces uvijek kad igra Novak cuti &quot;Srbija&quot;, a kad igra Nadal neces nikad cuti &quot;Espana&quot;, nego &quot;vamos Rafa&quot;.
                Oznoji se Tata sav,
                bekendi ga strasno muce,
                borio se kao lav!
                al' mu ipak g.za puce!

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  [quote author=FC Nadal link=topic=478.msg258848#msg258848 date=1299021409]

                  Ja bih prije rekao da je u cijeloj drzavi voli 900. $#^%RT
                  [/quote]
                  Mozda su samo tako malobrojni u Federaciji.Blago vama.
                  Oznoji se Tata sav,
                  bekendi ga strasno muce,
                  borio se kao lav!
                  al' mu ipak g.za puce!

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    [quote author=AK47 link=topic=478.msg258854#msg258854 date=1299021556]
                    Ne slazem se,mada to nema neke veze sa ovim $%&amp;5qw7
                    [/quote]
                    Pa hocu da ti kazem da ja nemam problem sa tim sto sam manjina u necemu.Tako da nemas potrebe da me uvjeravas da sam gresna sto ne navijam za Novaka. @(*6sd$%
                    Oznoji se Tata sav,
                    bekendi ga strasno muce,
                    borio se kao lav!
                    al' mu ipak g.za puce!

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=jinxy link=topic=478.msg258858#msg258858 date=1299021635]
                      Pa ne shvatas jer zivis U BIH, ti mislis da to tako mora, to ti je problem malih nacija i drzava.
                      Sa tribina ces uvijek kad igra Novak cuti &quot;Srbija&quot;, a kad igra Nadal neces nikad cuti &quot;Espana&quot;, nego &quot;vamos Rafa&quot;.
                      [/quote]

                      Tako je jinxy, to je poenta cele price %QWT&amp;W

                      Ali eto, ja drugacije razmisljam i prvo gledam tenis, pa ponasanje, a zastavu ni ne gledam.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        Meni samo nije jasno sto je vama cudno sto Bojana ne voli Djokovica .. Jednostavno , iz Srbije su i ona i on , ali ako joj se neko ne svidja , jednostavno joj se ne svidja i to je to ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          [quote author=jinxy link=topic=478.msg258861#msg258861 date=1299021819]
                          Pa hocu da ti kazem da ja nemam problem sa tim sto sam manjina u necemu.Tako da nemas potrebe da me uvjeravas da sam gresna sto ne navijam za Novaka. @(*6sd$%
                          [/quote]
                          Nije mi to uoste namjera bila,mislio sam da razmjenjujemo msiljenje,a da te uvjeravam da si gresna,od kuda ti to,pojma nemam $%&amp;5qw7
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            [quote author=jinxy link=topic=478.msg258858#msg258858 date=1299021635]
                            Pa ne shvatas jer zivis U BIH, ti mislis da to tako mora, to ti je problem malih nacija i drzava.
                            Sa tribina ces uvijek kad igra Novak cuti &quot;Srbija&quot;, a kad igra Nadal neces nikad cuti &quot;Espana&quot;, nego &quot;vamos Rafa&quot;.
                            [/quote]A ko kaze da ga ja volim jer je Srbin?Ne smeta meni kad neko ne navija za tenisera iz svoje zemlje,meni smeta kad neko nekog mrzi bez razloga.To moze biti samo ljubomora $#^%RT eto to sam ja hteo da kazem.Ne daj Boze da ja nekoga volim samo zato sto je iz moje zemlje...
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              Mrzi, ne voli...To su prejake emocije za nekog covjeka koga nikad nisam upoznala.
                              Oznoji se Tata sav,
                              bekendi ga strasno muce,
                              borio se kao lav!
                              al' mu ipak g.za puce!

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                [quote author=jinxy link=topic=478.msg258874#msg258874 date=1299022389]
                                Mrzi, ne voli...To su prejake emocije za nekog covjeka koga nikad nisam upoznala.
                                [/quote]Znas na sta mislim. @(*6sd$%
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X