Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    [quote author=Vladan link=topic=478.msg258778#msg258778 date=1299019344]
    Mozda dva mjeseca postanu cetiri godine,ko zna I#^@8
    [/quote]
    Pa tesko za nekog ko ima zdravstvenih problema. I#^@8
    Oznoji se Tata sav,
    bekendi ga strasno muce,
    borio se kao lav!
    al' mu ipak g.za puce!

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=jinxy link=topic=478.msg258775#msg258775 date=1299019290]
      Stani malo, nije meni jasna ta ljubomora!Kako ja mogu biti ljubomorna na Novaka kad ja uopste ne igram tenis, prema tome on mi nije konkurent.
      [/quote]
      Ne znam jesi li ti odrastala u nekoj Utopiji,ali to nema neke veze sto se ne bavite istim stvarima,uglavnom ljudi nezadovoljni svojim stanjem u zivotu(barem na Balkanu),lijece svoje zivce tako sto recimo omalovazavaju ljude sa ovog podrucja koji su uspijesni,kako Novaka tako i sve ostale @(*6sd$%
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        [quote author=jinxy link=topic=478.msg258783#msg258783 date=1299019478]
        Pa tesko za nekog ko ima zdravstvenih problema. I#^@8
        [/quote]
        I sa problemima je toliko godina u strogom vrhu,uz vjerovatno dva najbolja igraca svih vremena l5&#039;%9
        sigpic

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          [quote author=AK47 link=topic=478.msg258785#msg258785 date=1299019505]
          Ne znam jesi li ti odrastala u nekoj Utopiji,ali to nema neke veze sto se ne bavite istim stvarima,uglavnom ljudi nezadovoljni svojim stanjem u zivotu(barem na Balkanu),lijece svoje zivce tako sto recimo omalovazavaju ljude sa ovog podrucja koji su uspijesni,kako Novaka tako i sve ostale @(*6sd$%
          [/quote]O tome ja pricam. @(*6sd$%
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            Pa svi teniseri se ljute na publiku, svako na svoj nacin. Neki se okrenu i kazu &quot;be quiet&quot;, drugi malo ospsuju, treci ih ruzno gledaju ili im dobace nesto blaze... ko zna sta indijci, japanci ili belgijanci ponekad opsuju publici... $%&amp;5qw7 Na terenu su svi pod pritiskom, rade zivci, radi sve, pogotovo kad neko gubi... $%&amp;RQa
            A kod Novaka stvarno cijenim to sto cestita protivniku na svakom dobrom poenu i to veoma cesto, to mi je stvarno fascinantno! &amp;8@^J Necu ovdje spominjati tapkanje loptica ili nekorektno ponasanje prema protivniku, da mi ne bi neko rekao da opet mijesam Rogera u pricu o Novaku, reci cu samo da mnogi treba da se ugledaju na Novakovo ponasanje prema protivniku! &amp;d$7

            Predavanje meceva su mu mnogi zamjerali, sto je meni potpuno neshvatljivo. Pa najvise stete je on imao od toga, navijaci su se mozda nervirali zbog toga, ali igrac koji predaje mec ostaje i bez bodova i bez para i bez svega... &amp;Q45q@% Tako da sigurno dobro razmisli prije nego sto preda mec... I definitivno je njemu mnogo vise zao zbog toga nego svima nama koji ga pljujemo nakon predatog meca. &amp;+I}\ Novak je stvarno imao cudne pehove, da ne kazem smijesne i mozda je predao vise meceva nego drugi teniseri, ali to je sve islo njemu na stetu. $%&amp;5qw7


            I da, reci cu jos to da mi je Nole u posljednje vrijeme jos simpaticniji nego ranije, djeluje zrelije i ozbiljnije... @(*6sd$%


            Sto se tice roditelja, razumijem da ih mnogi ne vole zbog svojih postupaka, iako licno o njima nemam apsolutno nikakvo misljenje, ali da ih neko ne voli sto sjede u publici i navijaju za svog sina... ^&amp;*ST*^# A da ne govorim o tome da ne vole Novaka zato sto ne vole njegove roditelje. *(z$8

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              [quote author=AcaGrobar link=topic=478.msg258781#msg258781 date=1299019444]
              Pa nisam ja rekao da si ti takva,sama se stavljas u tu grupu... $#^%RT Ja sam samo rekao da mi ti tvoji postovi lice na to,iz razloga sto nikada nisi rekla zasto ga ne volis. $%&amp;5qw7
              [/quote]
              1. Rek&#039;o si.
              2. Ne volim, ne znaci bukvalno to.Kako da nekog volim ili ne volim koga ne poznajem?Ne volim svog komsiju sa cetvrtog sprata, a Novak me samo iritira.
              3.I zasto uopste mora postojati poseban razlog da me neko iritira?
              Oznoji se Tata sav,
              bekendi ga strasno muce,
              borio se kao lav!
              al' mu ipak g.za puce!

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                [quote author=jinxy link=topic=478.msg258799#msg258799 date=1299019768]
                1. Rek&#039;o si.
                2. Ne volim, ne znaci bukvalno to.Kako da nekog volim ili ne volim koga ne poznajem?Ne volim svog komsiju sa cetvrtog sprata, a Novak me samo iritira.
                3.I zasto uopste mora postojati poseban razlog da me neko iritira?
                [/quote]

                Jinxy mora, po svim teorijama moras da imas debele razloge zasto ti je on iritantan inace si samo ljubomorna ^&amp;*ST*^#
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  [quote author=majabl link=topic=478.msg258797#msg258797 date=1299019710]
                  Novak je stvarno imao cudne pehove, da ne kazem smijesne i mozda je predao vise meceva nego drugi teniseri, ali to je sve islo njemu na stetu. $%&amp;5qw7
                  [/quote]
                  E ovo je zanimljivo Davydenko ima vise nego duplo predatih meceva od Novaka,nesto slicno ima i Roddick,a Nadal ima samo jedan predat mec manje.Da ne pricam koliko MTO-ova ima vise od Novaka h5g6k8
                  Nije lako,nisu oni roboti,pritisak je veliki,treba izdrzati toliko mjeseci igrati na najvecem nivou,ne odigraju oni 15-20 meceva tokom sezone,nego mnogo,mnogo vise
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    [quote author=AK47 link=topic=478.msg258785#msg258785 date=1299019505]
                    Ne znam jesi li ti odrastala u nekoj Utopiji,ali to nema neke veze sto se ne bavite istim stvarima,uglavnom ljudi nezadovoljni svojim stanjem u zivotu(barem na Balkanu),lijece svoje zivce tako sto recimo omalovazavaju ljude sa ovog podrucja koji su uspijesni,kako Novaka tako i sve ostale @(*6sd$%
                    [/quote]
                    Da, BIH je pravi primjer Utopije.I meni ima.Ja sam obicno ljubomorna kad neko dobije 9 na ispitu, a ja 8.A to sto Novak ima 2 GS, a ja nijedan, zaboli me.
                    Oznoji se Tata sav,
                    bekendi ga strasno muce,
                    borio se kao lav!
                    al' mu ipak g.za puce!

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=majabl link=topic=478.msg258797#msg258797 date=1299019710]
                      Pa svi teniseri se ljute na publiku, svako na svoj nacin. Neki se okrenu i kazu &quot;be quiet&quot;, drugi malo ospsuju, treci ih ruzno gledaju ili im dobace nesto blaze... ko zna sta indijci, japanci ili belgijanci ponekad opsuju publici... $%&amp;5qw7 Na terenu su svi pod pritiskom, rade zivci, radi sve, pogotovo kad neko gubi... $%&amp;RQa
                      A kod Novaka stvarno cijenim to sto cestita protivniku na svakom dobrom poenu i to veoma cesto, to mi je stvarno fascinantno! &amp;8@^J Necu ovdje spominjati tapkanje loptica ili nekorektno ponasanje prema protivniku, da mi ne bi neko rekao da opet mijesam Rogera u pricu o Novaku, reci cu samo da mnogi treba da se ugledaju na Novakovo ponasanje prema protivniku! &amp;d$7

                      Predavanje meceva su mu mnogi zamjerali, sto je meni potpuno neshvatljivo. Pa najvise stete je on imao od toga, navijaci su se mozda nervirali zbog toga, ali igrac koji predaje mec ostaje i bez bodova i bez para i bez svega... &amp;Q45q@% Tako da sigurno dobro razmisli prije nego sto preda mec... I definitivno je njemu mnogo vise zao zbog toga nego svima nama koji ga pljujemo nakon predatog meca. &amp;+I}\ Novak je stvarno imao cudne pehove, da ne kazem smijesne i mozda je predao vise meceva nego drugi teniseri, ali to je sve islo njemu na stetu. $%&amp;5qw7


                      I da, reci cu jos to da mi je Nole u posljednje vrijeme jos simpaticniji nego ranije, djeluje zrelije i ozbiljnije... @(*6sd$%


                      Sto se tice roditelja, razumijem da ih mnogi ne vole zbog svojih postupaka, iako licno o njima nemam apsolutno nikakvo misljenje, ali da ih neko ne voli sto sjede u publici i navijaju za svog sina... ^&amp;*ST*^# A da ne govorim o tome da ne vole Novaka zato sto ne vole njegove roditelje. *(z$8
                      [/quote]Maja objasnila kao i uvek. @(*6sd$% [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg258802#msg258802 date=1299019836]
                      Jinxy mora, po svim teorijama moras da imas debele razloge zasto ti je on iritantan inace si samo ljubomorna ^&amp;*ST*^#
                      [/quote]Nisam ja rekao da mora imati debele razloge,ali mora imati bar neke razlog,zar ne?Ponasanje,igra....mora biti nesto h5g6k8

                      Meni je neshvatljivo da neko nekoga iritira bez ikakvog razloga... I#^@8
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        [quote author=AcaGrobar link=topic=478.msg258811#msg258811 date=1299020071]
                        Maja objasnila kao i uvek. @(*6sd$% Nisam ja rekao da mora imati debele razloge,ali mora imati bar neke razlog,zar ne?Ponasanje,igra....mora biti nesto h5g6k8

                        Meni je neshvatljivo da neko nekoga iritira bez ikakvog razloga... I#^@8
                        [/quote]

                        Koliko puta treba da kazem da mi se ne svijda njegovo ponasanje, psovanje, nearitkulisano radovanje, busanje u grudi, zelja da stalno bude u centru paznje itd.
                        Kakve jos razloge treba da imam da bi po vama bili validni?
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg258813#msg258813 date=1299020173]
                          Koliko puta treba da kazem da mi se ne svijda njegovo ponasanje, psovanje, nearitkulisano radovanje, busanje u grudi, zelja da stalno bude u centru paznje itd.
                          Kakve jos razloge treba da imam da bi po vama bili validni?
                          [/quote]Ne pricam o tebi *T_*@SR @(*6sd$% Pricam o Jinxy.Ona nikada nije navela nijedan razlog. $%&amp;5qw7

                          Slucajno sam citirao tvoj post umesto njenog,izvinjavam se... :8-[/
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            [quote author=majabl link=topic=478.msg258797#msg258797 date=1299019710]

                            Predavanje meceva su mu mnogi zamjerali, sto je meni potpuno neshvatljivo. Pa najvise stete je on imao od toga

                            [/quote]
                            Da.I citava publika koja je platila debelo da gleda njegov mec. &amp;*#GI(]
                            Oznoji se Tata sav,
                            bekendi ga strasno muce,
                            borio se kao lav!
                            al' mu ipak g.za puce!

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              Stvarno ne znam kako on to uvek zeli da bude u centru paznje &amp;%@5w8&amp;*
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                [quote author=jinxy link=topic=478.msg258809#msg258809 date=1299020049]
                                Da, BIH je pravi primjer Utopije.I meni ima.Ja sam obicno ljubomorna kad neko dobije 9 na ispitu, a ja 8.A to sto Novak ima 2 GS, a ja nijedan, zaboli me.
                                [/quote]
                                Znam da BIH nije primjer Utopije, zivim u njoj,a nisam rekao da si ti ljubomorna,blago tebi kad nisi,dosta ljudi nije,ali vecina mislim da jeste jer je meni nevjerovatno da neko iz Srbije ne voli Novaka,zaista jeste
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X