Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts







  • )) Malo sam ga danas gledala, ne kontam ova pravila (niti zelim) ali uglavnom neka se zabavlja

    Comment


    • Pravila su takva da federer promasi prvi servis, od neca u aut, dodele mu novi prvi, kao buka tokom izvodjenja serve,a uz istu buku da Novak promasi prvi nema drugog prvog servisa.
      Ne cini mi se da je ovo bas shvatio kao opusteno zezanje, dosta dobro je odigrao ali se vidi da u gotovo mesec dana od SF na zavrsnom, nije bilo njegovog ozbiljnijeg druzenja sa reketom. Kondicija daleko izpod njegovog prosecnog nivoa. I da, spuca smec onako bas sa stilom pola metra u aut i time izgubi TB.
      Da i konferansije kaze Rogeru, vi pocinjete sezonu u Brizbejnu i ostaje nam samo da vam pozelimo srecu , a Novaku- a vi u Dubaiu, Nole kaze- ne u Dohi, a ovaj ga ubedjuje kako ga Novak hoce zbuniti
      Last edited by Maxx-a; 08-12-14, 20:17.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Novak je ovo shvato kao egzibiciju kako bi trebali i ostali da shvate, uživa i zabavlja se lijepo je vidjeti ga tako opuštenog i nasmijanog a pravila su luda totalno čak se i on juče malo zbunio u jednom trenutku dok su igrali dubl
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • http://sports.ndtv.com/tennis/news/2...nch-open-title
            SignaturE se cheka ...sigpic

            Comment




            • Last edited by Žika; 09-12-14, 14:50.
              sigpic

              Comment


              • Aww

                Comment


                • Vidi ti ove naše ankete, kakvi su ludi optimisti ovi koji su glasali za 4
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Ja sam bio skroman ali ni 4 nije nemoguce.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by proudNolee View Post
                      Vidi ti ove naše ankete, kakvi su ludi optimisti ovi koji su glasali za 4
                      Aaaaa ja ne glasam u anketi...jos da ureknem

                      Sta god Nole osvoji, dobro doslo i radovacu se
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Originally posted by proudNolee View Post
                        Vidi ti ove naše ankete, kakvi su ludi optimisti ovi koji su glasali za 4
                        Samo bahato, samo bahato

                        Comment


                        • Dva, recimo AO i USO..
                          a doći će valjda jednom i taj RG..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Da, stavih i ja dva, a nadam se i trećem... onom... da ga ne pominjem više...
                            Ali zato one tamo, olimpijske godine... Golden Slam!

                            Last edited by miloolja; 10-12-14, 09:46.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Dva, AO da uhvati zamah i RG daleko najvazniji. Poslije ta dva kako hoce.

                              Comment


                              • Mislim kakva je ovo anketa .... !?!?!?
                                Kakva su ovo pitanja ... !?!?!
                                Zna se koji odgovor treba da stiklira svaki pravi navijac. Sve ostalo je sumnja i neverica i nipodostavanje
                                Suvisna anketa po mom skromnom misljenju.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X