Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma znam, malo me to zbunjuje, samo sad mislim da je tačno zato što se slikao sa nekim malcem koji je postavio sliku, pa kontam valjda mali zna kad i gdje se slikao ko zna gdje je Nole, nigdje se ne oglašava
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Ma to Novak zavarava Rafu da ovaj ne bi znao koliko je ozbiljan povodom USO.

      Samo malo strpljenja pa cemo saznati gde je. Jesmo svi mi njegovi fan-ovi ali zasto on mora da nam javlja svakog dana gde je i kako je?!

      Comment


      • Novak je trenutno u Jabuci, info iz tabora njegovog kolege ;)
        Dakle proverena informacija.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Maja View Post
          Ma to Novak zavarava Rafu da ovaj ne bi znao koliko je ozbiljan povodom USO.

          Samo malo strpljenja pa cemo saznati gde je. Jesmo svi mi njegovi fan-ovi ali zasto on mora da nam javlja svakog dana gde je i kako je?!
          Bravo Majo, pravi odgovor na ovu nedoumicu gde je Nole
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by cacanin View Post
            Novak je trenutno u Jabuci, info iz tabora njegovog kolege ;)
            Dakle proverena informacija.
            Odlično i hvala na informaciji. Nego što nam to ne javi ranije da se ne brinemo?

            Inače baš malopre pročitah ovu vest i u stvari samo ovo mi je vest, tj. Ova recenica koju sam propustila ranije da procitam i koja mi zaista daje nadu da ce Novak vredno da trenira pa sta bude ... I tada sam pomislila da je vec u NY a da je MC samo trač.

            ""Practice. Practice, that's it. Get as much as hours on the court, analyze the game, analyze what I did wrong," he said."

            Comment


            • Nema na cemu. Tu smo da otklonimo nedoumice u vezi naseg kralja ;)

              Jedva sam stupio u kontakt... pa sam tek malocas saznao.

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Koje zatisje, ceka se USO
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Noletov outfit za USO... (malo tamnija crvena, bar nesto novo)

                  Last edited by Zzz; 18-08-14, 21:18.

                  Comment


                  • Tako je crvena mi je najlepsa za dnevni termin.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Osvajamo US Open!
                      Verujem da Novak veruje u sebe.
                      S' namerom nisam video više od 3 gema na poslednja 2 Mastersa. I eto optimizma.

                      Polako sa sledećom sezonom.
                      Volim da gledam optimistično. Nadam se da će prinova doneti sreću i na profesionalnom planu i da će označiti početak uspešne 2015. godine. I ako kojim slučajem tako bude, onda ću mu podignuti spomenik na lokaciji po izboru.
                      Uzdravlje

                      Comment


                      • Crvena + Novak

                        Ne znam šta nam noni ovaj turnir i iskreno ne razmišljam o kanačno ishodu istog, bitno mi je samo da ga ne gledamo mrzovoljnog i ne zainteresovanog, neka odigra dva meča ali neka ih odigra srcem
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Tako ce i biti. Verujem da je gladan, da je ljut na sebe i da ce da grize. Idemooo.

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • I have been very busy preparing and practicing for the US Open Tennis Championships but took a break to answer the ‪#‎ALSIceBucketChallenge‬ made by my friends Johnny Mac, Niall Horan and Sabine Lisicki. I’m proud to donate and be part of this great movement to defeat the disease. Now I challenge Conchita Wurst, Mr. Bean and Michael Jordan!

                            U pauzi priprema za ‪#‎USopen‬ odgovorio sam na izazov nekih sjajnih ljudi. Baš mi je drago da sam deo #ALSIceBucketChallenge pokreta! I sad izazivam Conchitu, Mr. Bina i Džordana


                            Spoiler
                            On je totalni ludak
                            Last edited by proudNolee; 19-08-14, 17:10.
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Ko kaže da se Novak ne sprema za US

                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • https://www.youtube.com/watch?v=RV1J...ature=youtu.be

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X