Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    Kako mi je zao sto skracenu BH dijagonalu videh samo u exibiciji sa Andy-em ove veceri. Ali kako je sevnula posle paralele
    I ja sam je cekao ceo dan i pomislih evo Endija bice nesto ;)

    Originally posted by Sonja View Post
    Sjetite se samo kako je izgledao pocetkom godine...cetvrtfinale AO-a, prekinuvsi niz GS polufinala...
    Onda Dubai gde gubi od Federera iako je prije toga #gasiotenis protiv Aguta ()
    IW gde od Cilica gubi ubedljivo prvi set...i svi smo se tada prepali sta je ovo?? Najgore otvaranje sezone od....??
    Srecom Nole je tada u IW-u dobio...i to kako! U finalu okrenuo mec protiv Federera I odmah nakon toga cisti u finalu Majamija Rafu
    Tada smo okrenuli i mislili smo izdominirace...kad kao da je pretjerao- povredio rucni zglob I dosao je onaj nesretni MC...
    Ali se Novak vraca #uvelikomstilu i osvaja Rim A na RG-u sve odlicno izgleda, vreme je prijatno za igranje, nema jakog sunca...sve do polufinala. Vec tada su se videli problemi a u finalu (iako je prvi set uzeo) su se potvrdili Jos jedan vrlo tezak poraz za njega na RG-u.
    Wimbledon skroz druga prica. Mucio se tokom turnira- sa Stepanekom, Cilicom, Dimitrovom...sve do finala gde je pruzio fantasticnu partiju! I to protiv Federera, na njegovom dvoristu, pred njegovom publikom. Jedna od njegovih najvecih pobeda u karijeti, bez sumnje
    Americka turneja vrlo, vrlo losa...ali dobro, na USO-u je ipak Kei odigrao fantasticno a vremenski uslovi su Noleta dotukli.
    Onda se pojavilo pitanje hoce li uspeti da sacuva br.1. U Kini (Pekingu) opet je izdominirao ali u Sanghaju je ipak malo podbacio i to upravo protiv rivala za 1.mesto.
    Aliiiiii....otkad se beba rodila...
    Bez izgubljenog seta sve do Masters Kupa i polufinala protiv Nisikorija. Sto mu je bio i zadnji mec u sezoni.

    Sve u svemu, odlicna sezona iako je moglo biti jos malko bolje...najvise mi je ipak zao sto nije bio bolji na AO-u ali tada mu je samo 'novi' Beker bio u boxu i vrlo dobro znamo koliko je njemu podrska potrebna, ona 'prava'. Ko zna sta bi bilo da je Vajda bio tu. O a Vajdi jos jednom naklon do poda

    E a ne bih da zaboravim da sam uzivala u vasim komentarima tokom cele sezone Najbolji ste

    Zaplakacu zivota mi ...


    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Maxx-a View Post
      A kada se setim rasprave ovde koja se potegla kada nije igrao DC i bio 10 na race-u.
      i to sve u jednoj godini
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        A kada se setim rasprave ovde koja se potegla kada nije igrao DC i bio 10 na race-u.
        A onaj poen protiv Andyja u Majamiju? Uh koliko je bilo raspravaaaa...
        I emocija pozitivnih, negativnih, ocekivanja, razocaranja...kakva sezona

        Comment


        • I ova situacija vecerasnja pokazuje kako stvari ne treba gledati zdravo za gotovo. Interesantno da mu da w/o zbog povrede/nespremnosti za takmicarski mec igrac koji je vise puta javno stavljao pod sumnju njegove zdravstvene probleme i povrede u proslosti, pa i ovaj sveziji primer iz MC.

          Dok je zdrav i spreman da igra ovako lep tenis kao gotovo cele godine ja zadovoljna
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Originally posted by Sonja View Post
            A onaj poen protiv Andyja u Majamiju? Uh koliko je bilo raspravaaaa...
            I emocija pozitivnih, negativnih, ocekivanja, razocaranja...kakva sezona
            I oba finala Miami i Rim ove godine, fantazija
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Novak nas je navikao na titule i pobjede pa su očekivanja na početku svake sezone velika, ova je bila puna uspona i padova, razočarenja ali mnogo više ponosnih trenutaka. Nije lako navijati za Novaka odoše živci načisto ali sa druge strane to je i nešto najljepše mislim da je za Novaka ovo najbolja sezona u životu, oženio se i dobio bebu (a svi dobro znamo koliko je on porodični čovjek i vjerujem sad divan otac) šta čovjek više može poželjeti u životu, sada je maksimalno ispunjen čovjek tu je došao Wimbledon kao šlag na tortu, sada odbrana prvog mjesta i titula u Londonu, ali pošto je to Novak očekivali smo možda još malo, lično ja žalim za AO ipak je to Novakov Slem ali ima vremena, to ćemo sledeće godine žao mi je i RG zato što ga svi toliko željno čekamo, a i ove godine je bio blizu , ali dobro ne vrijedi sad žaliti za propuštenim, treba uživati u postignutom i radovati se onom što tek dolazi što se tiče ovog našeg malog društvanca ovdje, čovjek i sportista kao Novak zaslužuje najbolje, nije što smo Novakovci ali najbolji smo nadam se da sledeće godine nastavljamo tamo gdje smo stali idemoooooo
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Nedostaju nam poneki znalci i duhoviti drugari iz proslosti aka Torima, Larisa, Milicica..ima ih , ne bi bilo lose da malo svrate barem zbog ovakve prigode
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Sezona je bila odlicna ali morao je jos jedan Slam da se osvoji. Nadam se da ce sledece godine biti barem 2 slama. Jedina stvar koju mogu da mu zamerim je sto sada nema 10-11 slamova.

                  Comment


                  • Originally posted by coyote View Post
                    neće rođa u finale,tako da ne strahuj
                    za Žileta podsjetnik,od 12,11,2014

                    Originally posted by coyote View Post
                    neće,zna ko ga čeka tamo
                    podsjetnik salinju,12,11,2014.

                    ."Tenis gledam od 76 i gledao sam otada sve šampione,ali ne pamtim kao poneki članovi sve detalje.Kao što vidite omiljeni mi je John Mc,i naravno Novak,koji dijele jednu istu crtu,inteligenciju.Toliko od mene za sada,sve vas srdačno pozdravljam "ovo sam napisao kad sam se prijavljivao na forum....
                    Originally posted by jovan View Post
                    Interesantno je, da je Džon Mekinro uporedio uspeh Đokovića sa svojom karijerom.

                    "Podseća me na mene, kada sam pokušao da se probijem pored Konorsa i Borga. To su bili moji Nadal i Federer. Bio sam ponosan što sam uspeo da se probijem, a očigledno je da je i on uspeo", rekao je Mekinro

                    Takodje Tim Henman istice Novaka, "Kada pogledate statistiku u poslednje četiri godine on je najdominantniji igrač. I ne deluje da će se ta dominacija skoro završiti"
                    Last edited by miloolja; 16-11-14, 23:13.

                    Comment


                    • Originally posted by proudNolee View Post
                      Ovo nije način na koji je želio da dođe do titule, i nema ona sad tu čar kakvu bi imala da se izborio za istu, ali zaslužio je da odigne pehar

                      naravno da je htio pobijediti ,nedostaju konfete,adrenalin i ona tačka na i(Fed)

                      Originally posted by AIRBORNE View Post
                      Ovaj ne odigran mec ce se "zaboraviti" ali ostace da je Novak London 2014 = sabio,satrao.
                      Eto!

                      Sad` lepo na odmor, kao izraziti sampion, kao covek koji je uradio krupne stvari u privatnom zivotu a da to tenis nije osetio-cak si drzao sve pod kontrolom.
                      Sto je cudnije losije si delovao na terenu kada si zaprosio Jelenu i kada ste planirali sta dalje... a ne kada se to sve odigravalo
                      slažem se,Air,to je bila predbračna nervoza
                      Last edited by miloolja; 16-11-14, 23:22.

                      Comment


                      • Moraš da prestaneš da pišeš post za postom. Imaš opciju Edit, kada objaviš nešto i onda tu dodaš šta još želiš.
                        Još ako nastaviš ovako na svaki post da komentarišeš i odgovaraš...
                        Last edited by miloolja; 16-11-14, 23:23.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Moraš da prestaneš da pišeš post za postom. Imaš opciju Edit, kada objaviš nešto i onda tu dodaš šta još želiš.
                          Još ako nastaviš ovako na svaki post da komentarišeš i odgovaraš...
                          Pusti coveka jbt ... mislim strasno
                          Policajka ....
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Pa izvini pet-šest u cugu
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • mislis ripleja?
                              Dobro sta fali oseca potrebu da napise nesto vezano za postove koje je procitao... Jel zabranjeno mozda?
                              Policajka ....
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Aoooo mir tamo, mnogo si ti pustio ta krilca, isečem ih ja za tili čas
                                Drveni advokatu...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X