Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • +

    Last edited by Zzz; 05-10-14, 14:04.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Mnogo mi je drago sto je Novak odlucio da ne pobijedi sa 6:0, 6:0. Pokazao je ljudskost. Pokazao je da nece da uziva u tudjem ponizenju.

      Cini mi se da je moje misljenje medju Novakovim navijacima moje misljenje manjinsko.
      Evo ja se slažem sa tobom u potpunosti.

      Bravo majstore!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Sonja View Post
        NI,
        kako znas da se nije jednostavno opustio kad je servirao za mec? (ne bi mu bilo prvi put)

        No titula je tu, igrao danas osim onih zadnjih par gemova savrseno i svaka mu cast)
        Idemo po Sanghaj

        Po nacinu na koji je igrao poene. U tom gemu je Berdih promasio dva dosta losa Novakova druga servisa. Novak mu je konstantno davoa sansu. A opet bi tu i tamo odigrao poen kako treba.

        Comment


        • Pridružujem se ovima što su bili protiv duple 0

          Meni bi to bilo kao neko dokazivanje, ne znam ovako mi je sasvim ok i ja zadovoljna

          Bravo Nole, peta u nizu
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Po nacinu na koji je igrao poene. U tom gemu je Berdih promasio dva dosta losa Novakova druga servisa. Novak mu je konstantno davoa sansu. A opet bi tu i tamo odigrao poen kako treba.
            Nema tu nikakvog ponizavanja,on je i najbolje prijatelje sa nulom ostavljao chesto ...
            SignaturE se cheka ...sigpic

            Comment


            • Strasno je majstor odigrao, kakve samo BH paralele, kakvi returni, FH, kretanje. Neka samo nastavi ovako
              Davao je sansu Tomasu ,bilo bi stvarno preludo da je bilo sa 0 . Nemam nikakvih zamerki na prikazanu ljudskost naseg sampionaIma robota dovoljno u tenisu.
              Idemoooo po Shangai
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Mnogo mi je drago sto je Novak odlucio da ne pobijedi sa 6:0, 6:0. Pokazao je ljudskost. Pokazao je da nece da uziva u tudjem ponizenju.



                Cini mi se da je moje misljenje medju Novakovim navijacima moje misljenje manjinsko.
                Uz tebe sam ;) iako mi je bilo malo krivo posle mec lopte...

                Originally posted by Sonja View Post



                +

                Uklopi i petu u sredinu da imam za uspomenu.
                Hvala.





                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment




                • Last edited by Zzz; 05-10-14, 14:23.

                  Comment


                  • Kad žena Jelena treba da se porodi? Ako je pred kraj meseca Novaka Nećemo gledati u Parizu?

                    Comment


                    • Originally posted by Weltschmerz View Post
                      Kad žena Jelena treba da se porodi? Ako je pred kraj meseca Novaka Nećemo gledati u Parizu?
                      Trebala bi krajem meseca ali...

                      ...



                      Last edited by Zzz; 05-10-14, 14:40.

                      Comment


                      • Bravo Nole, nestvarna igra, onako "ubiti" u pojam Berdiha jos ne verujem, cak se i Berdih smejao, sad dal kiselo koj ce ga znati

                        Sto se tice famoznih krompira, znamo da Nole ima veliko srce, meni nije zao(sad) sto mu je poklonio 2 gema, ali kakva iskustva imamo sa Noletom, priznajem da sam strepela da ga ne vrati u mec, bez obzira na prikazanu igru, na kraju ovo je fenomenalno

                        Nole, srecno u Sangaju
                        Last edited by Pertla; 05-10-14, 14:38.
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Mora jedna velika sa titulom

                            Comment


                            • cacanin

                              Evo, napravio neko kolazu na twitteru



                              (https://twitter.com/Tanis95/status/5...694338/photo/1)

                              Comment


                              • Aoooo ružnog li pehara, a tek koliki je, samo za njega-njih potrebna mu je posebna sala... još ako nastavi da ih osvaja
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X