Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    To znamo $#^%RT
    Vidim i to da ne vole Novaka zbog roditelja @(*6sd$%
    I to mi je moram priznati potpuno neshvatljivo,ne volim ni ja Srdjana,ali je Novak na svu srecu potpuno drugaciji h5g6k8
    sigpic

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=jinxy link=topic=478.msg258720#msg258720 date=1299017561]
      Jesam.To je jedan od boljih Rodzerovih poteza. +*@WT*48*
      [/quote]
      Uz sve Slam-ove koje je osvojio,po tome ce ga jos sigurno pamtiti $#^%RT
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        A ovo mi je totalno glupo da ga neko ne voli zbog roditelja! $JS}|
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          Manje mi je mrzak otkako je prestao predavati meceve zbog prasine, Sunca...
          Plus Srkija i Dice sve manje ima u publici, i komplet familije u cuvenom N O L E polozaju. $#^%RT
          Oznoji se Tata sav,
          bekendi ga strasno muce,
          borio se kao lav!
          al' mu ipak g.za puce!

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            [quote author=jinxy link=topic=478.msg258740#msg258740 date=1299018148]
            Manje mi je mrzak otkako je prestao predavati meceve zbog prasine, Sunca...
            Plus Srkija i Dice sve manje ima u publici, i komplet familije u cuvenom N O L E polozaju. $#^%RT
            [/quote]Izvini,ali ovo mi lici na klasincu srpsku LJUBOMORU.Pa sta ako mu je porodica u publici &quot;U cuvenom N O L E polozaju&quot;???Imaju pravo da idu i gledaju svog sina/brata.Druga stvar,jako je ruzno zezati nekoga zbog zdravstvenih problema...
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              [quote author=AcaGrobar link=topic=478.msg258755#msg258755 date=1299018744]
              Izvini,ali ovo mi lici na klasincu srpsku LJUBOMORU.Pa sta ako mu je porodica u publici &quot;U cuvenom N O L E polozaju&quot;???Imaju pravo da idu i gledaju svog sina/brata.Druga stvar,jako je ruzno zezati nekoga zbog zdravstvenih problema...
              [/quote]
              Ma kakva ljubomora?Mislis ja sam ljubomorna sto nisam sjedila sa njima tamo i bila npr. O? &amp;*#GI(] Steta, pa nemam priliku da se zezam sa Novakom.


              Oznoji se Tata sav,
              bekendi ga strasno muce,
              borio se kao lav!
              al' mu ipak g.za puce!

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                [quote author=jinxy link=topic=478.msg258759#msg258759 date=1299018897]
                Ma kakva ljubomora?Mislis ja sam ljubomorna sto nisam sjedila sa njima tamo i bila npr. O? &amp;*#GI(] Steta, pa nemam priliku da se zezam sa Novakom.
                [/quote]Mislio sam na ljubomoru zbog Novakovog uspeha.Ne kazem ja da si ti takva ali ima takvih pacijenata,koji pljuju coveka koji nas u najboljem svetlu predstavlja svetu,zbog ciste ljubomore...
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  I da, ja nisam Srpkinja, pa ne znam kakva je to klasicna srpska ljubomora. &amp;*#GI(]
                  Oznoji se Tata sav,
                  bekendi ga strasno muce,
                  borio se kao lav!
                  al' mu ipak g.za puce!

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    Uglavnom svi koji ne vole Novaka ova dva mjeseca su bila bas teska $#^%RT
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=jinxy link=topic=478.msg258766#msg258766 date=1299019039]
                      I da, ja nisam Srpkinja, pa ne znam kakva je to klasicna srpska ljubomora. &amp;*#GI(]
                      [/quote]Moja greska.Trebao sam reci Balkanska,posto sam na to i mislio... $#^%RT
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        [quote author=Vladan link=topic=478.msg258767#msg258767 date=1299019063]
                        Uglavnom svi koji ne vole Novaka ova dva mjeseca su bila bas teska $#^%RT
                        [/quote]Ma ne smeta meni kad ga neko ne voli.Ja mrzim samo to kad ga neko ne voli iz ciste ljubomore...takvi neka idu da rade nesto sto umeju,neka uspu i oni u zivotu,a ne da pljuju nekoga zbog kompleksa...
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          [quote author=Vladan link=topic=478.msg258767#msg258767 date=1299019063]
                          Uglavnom svi koji ne vole Novaka ova dva mjeseca su bila bas teska $#^%RT
                          [/quote]
                          Pa sta ja znam, dva mjeseca se nekako i preguraju tim kojima je tesko, ali 4 godine, to je problem. $#^%RT
                          Oznoji se Tata sav,
                          bekendi ga strasno muce,
                          borio se kao lav!
                          al' mu ipak g.za puce!

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            [quote author=AcaGrobar link=topic=478.msg258771#msg258771 date=1299019157]
                            Ma ne smeta meni kad ga neko ne voli.Ja mrzim samo to kad ga neko ne voli iz ciste ljubomore...takvi neka idu da rade nesto sto umeju,neka uspu i oni u zivotu,a ne da pljuju nekoga zbog kompleksa...
                            [/quote]
                            Stani malo, nije meni jasna ta ljubomora!Kako ja mogu biti ljubomorna na Novaka kad ja uopste ne igram tenis, prema tome on mi nije konkurent.
                            Oznoji se Tata sav,
                            bekendi ga strasno muce,
                            borio se kao lav!
                            al' mu ipak g.za puce!

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=jinxy link=topic=478.msg258773#msg258773 date=1299019185]
                              Pa sta ja znam, dva mjeseca se nekako i preguraju tim kojima je tesko, ali 4 godine, to je problem. $#^%RT
                              [/quote]
                              Mozda dva mjeseca postanu cetiri godine,ko zna I#^@8
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                [quote author=jinxy link=topic=478.msg258775#msg258775 date=1299019290]
                                Stani malo, nije meni jasna ta ljubomora!Kako ja mogu biti ljubomorna na Novaka kad ja uopste ne igram tenis, prema tome on mi nije konkurent.
                                [/quote]Pa nisam ja rekao da si ti takva,sama se stavljas u tu grupu... $#^%RT Ja sam samo rekao da mi ti tvoji postovi lice na to,iz razloga sto nikada nisi rekla zasto ga ne volis. $%&amp;5qw7
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X