Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da jeste, on je ovo zasluzio jer ima isti broj Slemova kao ostali, ima finale pritom, ima najvise Mastersa i uopste nije bio siguran hoce li biti prvi na svijetu i to odjednom dolazi kad postaje otac i kad mu je sve mnogo manje bitno u zivotu od sina. Umjesto da se ne trijezni do kraja godine on mora da misli na tenis i da fokus drzi na terenu. To je uzasno tesko, ali jos jedan dokaz o kakvom se sampionu radi.

    N01AK
    sigpic

    Comment


    • cestitke legendo,kako ga vole u Londonu.Da vam je samo cuti ovu vrisku za potpise




      Last edited by Bokimajsta; 14-11-14, 15:51.

      Comment


      • Biti jednu godinu prvi na planeti moze malo ko.
        Biti tri godine prvi na planeti moze samo istinska legenda.
        Bravo rode!
        sigpic

        Comment











        • Spoiler
          Izvinjavam se za slike u nizu... ipak je ovo specijalna prilika
          Last edited by miloolja; 14-11-14, 15:47.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Wimbledon, vjenčanje, beba, NO1 pa može li godina da bude savršenija, još ako padne i titula ovdje ne može bolje

            Olja, ukrade mi avatar
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Dobarrrrr Nole, prvo mesto osigurano
              Videlo se na kraju koliko mu to znaci.
              Rezultat ne govori, ali meni je bar Nole bio malkice stegnut...mislim da je razlog bas to "osiguravanje" prvog mesta, ali me raduje sto je svojim servisom zavrsio mec(znamo kako je imao problema kad servira za mec)...bravo Nole
              Sad rastereceno u polufinalu...idemoooo Noleeeeeee
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Specijalna nego sta

                Comment



                • Spoiler



                  Last edited by Zzz; 14-11-14, 15:58.

                  Comment


                  • jos malo slicica,dok Nola slavi Nisikori se priprema sa Cengom



                    Comment


                    • Jebeno sam ponosan na naseg coveka po ko zna koji put.

                      I po ko zna koji put, jedan moj savrsen dan je ucinio magicnim svojim uspehom. Carino nikad necu zaboraviti koliko si mi puta osmeh nabacio na lice.

                      I da se zna da cu ozbiljno da zamerim ako ne osvoji WTF. Ima bre da otrese ostatak. Hocu 10:0!
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        Jebeno sam ponosan na naseg coveka po ko zna koji put.

                        I po ko zna koji put, jedan moj savrsen dan je ucinio magicnim svojim uspehom. Carino nikad necu zaboraviti koliko si mi puta osmeh nabacio na lice.

                        I da se zna da cu ozbiljno da zamerim ako ne osvoji WTF. Ima bre da otrese ostatak. Hocu 10:0!
                        Meni ce biti mnogo zao ako ovo prvo mesto ne zacini i titulom, to bi bilo tuto-komleto....idemooo napisao Noleeeee
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Comment


                          • I ovako zasluzuje naklon do poda, ako i titulu uzme (valjda nece biti ono too good to be true) onda

                            Danas je opet odlicno igrao. Razvaljivao Tomasa riternima, na svaki njegov dobar udarac nalazio je jos bolji odgovor
                            Ovo mora biti za protivnike bas frustrirajuce ali...to je Novak Djokovic
                            U polufinalu ocekuje se tezak mec protiv Kei-a. Jeste ga dobio relativno lako u Parizu ali bolje da mu je u mislima USO i revans

                            Jos jednom velike cestitke tati br.1

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ne bi mogao bez njih...




                                Nadam se da cemo Vajdu vidjati u njegovom boxu i u 2015-oj (pa nadalje)

                                Comment

                                Working...
                                X