Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NI,seciraš kao patolog,svaka čast,precizno i tačno,što pokazuje da znaš smisao igre,uvijek me oduševiš,nastavi sa pisanjem kad ti tako dobro ide

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Moram ovo da podijelim sa drugim Novakovim navijacima. Ne sjecam se kad me je ovoliko obradovala jedna u osnovi rutinska pobjeda.

      1.
      Ali eto, nekako se nakupilo. Kao prvo mislim da je Vavrinka 'ukrao' onaj mec u Austrailiji. Tome je Novak kriv. Drugo, Vavrinka se mucio citave godine, ali ovdje je dodsao u dobroj formi. To je pokazao protiv Berdiha. Trece, shminka i notoriuos su se slozili, oni se rijetko sloze , da ako iko ima sansu protiv Novaka, to je Stan.

      Ali iznad svega je nacin na koji je mec poceo. Varinka je bio fantastican. Samouvjeren. Lupao je jako loptu i pogadjao. Pokazivao bolju defanzivu nego ikada. Odigrao dva ili tri fantasticna FH pasinga. I sto je najvaznije, returnirao je kako Novaku ne odgovara. Mekani slajz, tako da Novak mora sam da generira snagu, ili da izlazi prerano na mrezu. Da bude jos gore prvi gem je Novak izgubio poslije greske u izboru udraca. To ga je jako unervozilo.

      Moram priznati da sam na 2:0 za Stana posumnjao da ce naopkao da zavrsi. Stan je bio njabolji sto moze, kao u prvom setu u Australiji 2013. (6:1 za njega)

      Djelovao je uvjeren da moze da pobijedi Novaka.

      2.
      Ali onda se Novak pribrao i digao igru za jedan nivo. To Vavrinka nije mogao da ispravi. Novak mu je uzeo vrijeme, pokazo maksimalnu koncetraciju kad bi napado mekane loptice, returnirao izvanredno, prislio ga da forsira sve vise i vise i grijsi sve vise i vise. I sa svakim od narednih 5 gemova je Vavrinka posatajo uvjereniji i uvjereniji da nema sansi da isprati Novaka. Nije pomagalo ni vokalno imitiranje Rodzera. Ocigledno je i to bili pripremljeno.

      Da budem iskren i Novak mi je djelovao malo iznenadjen kako to dobro ide.

      3.
      Na 5:2 za Novaka, Stan je drasticno smanjio ambiciju. Sad je zelio samo da se ne obruka. I kao jedinu sansu je vidio lupanje, rezonsko, a cesto i nerezeonsko. To je trajalo nekoliko gemova. Maksimalno do 3:0 u drugom setu. Onda se jednostavno predao. Ne iznenadjuje, jer je u toja fazi, uza sve ostalo, Novak postao i opusten.

      I sad zna, on i svi drugi, jednom za uvijek, da nije Novakova klasa. A nadam se da Novak nikada vise nece sebi dopustiti da porazenog Stana, bez razloga, u 5. setu, vrati u mec.

      4.
      Valja reci da na brzem terenu ili u neidealnim uslovima, to ne bi islo tako zastrasujuce lako. Svejedno, ako Novak igra kako zna, Stan nema sansi.
      Naklon do poda. Bravo NI.

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Nema Air,Novak me razočarao pošto radim do 22h a on već završi dok dođem

        Comment


        • Ja sam ubedjen da je Sten izgubio mec vec u svlacionici, na zagevanju se videlo da Novak ima zmijski pogled a Stan zablji.
          @Pecke potvrdi ovo `leba ti, ovo su ipak donekle ribolovacka terminologija

          Stan i 0:2 u prvom setu moze da zahvali iskljucivo zbog dobijanja drugog odigranog poena u mecu, dobro ga je odigrao - atraktivno vinerisao i upravo ga je to malo DIGLO, medjutim to nie bilo dovoljno za bilo kakav otpor u nastavku.
          Last edited by AIRBORNE; 12-11-14, 23:27.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Na twitteru pocinje se koristiti novi hashtag... #StefanPower

            ...
            Highlights:

            Comment


            • Ovo je predstavljanje igrača na sajtu one egzibicije u Indiji, obratite pažnju na podatke o Novaku.
              Godine, odakle je, broj osvojenih turnira i mastersa i boju olimpijske medalje.

              http://www.internationalpremiertenni...e-of-team.html

              Comment


              • Bravo majstore. Rutinska pobeda kao što se i očekivalo, još jedna pobeda do cilja ..

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Ovo je predstavljanje igrača na sajtu one egzibicije u Indiji, obratite pažnju na podatke o Novaku.
                  Godine, odakle je, broj osvojenih turnira i mastersa i boju olimpijske medalje.

                  http://www.internationalpremiertenni...e-of-team.html
                  Ovakvima bi ukinuo internet.

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Dva velika prijatelja-a Nole mu objasnjava sta treba da uradi ubuduce



                    Spoiler



                    Da nema potrebe nista da menja, jer od sada, pa nadalje i ubuduce, nema nikakve sanse
                    Last edited by jovan; 13-11-14, 07:20.
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • NI
                      Jeste Stan poceo dobro i jeste igrao na visokom nivou, ali ga je i Novak slabijim prilaznim udarcima razigravao, i odatle ti fantasticni pasinzi od strane Vavrinke. Mora malo dublje, malo ostrije, malo vise uz liniju, kada krene napred. Zeza ga taj prilazni udarac ali bas bas .... Sem toga sto se svega ostalog tice Novak odlican. Malo ga je ritern zezao na samom pocetku meca, na drugi je jednom vratio u mrezu a jednom u aut koliko mi se cini, a da se to nije desilo, ne bi Vavrinka uzeo ni jedan svoj servis gem. Cim se malo zagrejao, izgledalo je brutalno, ODLICNO je riternirao. Videlo se kada se "zarola" sto kazu, kada "uleti u masinu" da NE UME - NE MOZE DA POGRESI. Na ovakvim podlogama Novak jedini na svetu moze da sveze pola sata igre bez neiznudjene greske, a to protivnike ubije u pojam...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Nole nemilosrdni,neunistivi,nesalomljiv i prejak..sve to stoji...al on to sve u totalu pokazuje na kraju sezone...sve ih samelje..i kad ocekujes narednu sezonu u istom ritmu,desi se neka vrsta sunovrata.Realno,ne postoji niko ko bi mogao da ga zaustavi u osvajanju sva 4 GS sledece godine,usudjujem se reci.Jer,realno je...samo ako ne pocne on da se glupira.


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by AIRBORNE View Post
                          Ja sam ubedjen da je Sten izgubio mec vec u svlacionici, na zagevanju se videlo da Novak ima zmijski pogled a Stan zablji.
                          @Pecke potvrdi ovo `leba ti, ovo su ipak donekle ribolovacka terminologija

                          Stan i 0:2 u prvom setu moze da zahvali iskljucivo zbog dobijanja drugog odigranog poena u mecu, dobro ga je odigrao - atraktivno vinerisao i upravo ga je to malo DIGLO, medjutim to nie bilo dovoljno za bilo kakav otpor u nastavku.
                          Pre će biti lovačka terminologija pa ću takvim rečnikom i odgovoriti.
                          Čačkali mečku moj prijatelju, a čačkati mečku nije ništa drugo nego provocirati strašnu silu koja trenutno ima pametnija posla. Muka je prijatelju, kada u tom čačkanju preteraš, onda si ga prika ugasio.


                          Još 3.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nolova zapazanja o mecu, kao i uvek krajnje realno

                            "Bilo je očigledno da nisam počeo tako sjajno nakon što sam izgubio dva početna gema. Vavrinka je tada odigrao veoma dobro, ali ja nisam bio frustriran i zadržao sam smirenost. Posle toga, bila je zaista neverovatna predstava".

                            "Vavrinka je imao mnogo neiznuđenih grešaka, nije bio ni blizu svojih mogućnosti, a ja sam uspeo da uradim dobro ono što sam nameravao. Mislim da sam se veoma dobro kretao i pokrivao teren, menjao sam tempo i onemogućio ga da parira na pravi način. To je bio moj plan, odigrao sam dobro na celom terenu".
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              NI
                              Jeste Stan poceo dobro i jeste igrao na visokom nivou, ali ga je i Novak slabijim prilaznim udarcima razigravao, i odatle ti fantasticni pasinzi od strane Vavrinke. Mora malo dublje, malo ostrije, malo vise uz liniju, kada krene napred. Zeza ga taj prilazni udarac ali bas bas .... Sem toga sto se svega ostalog tice Novak odlican. Malo ga je ritern zezao na samom pocetku meca, na drugi je jednom vratio u mrezu a jednom u aut koliko mi se cini, a da se to nije desilo, ne bi Vavrinka uzeo ni jedan svoj servis gem. Cim se malo zagrejao, izgledalo je brutalno, ODLICNO je riternirao. Videlo se kada se "zarola" sto kazu, kada "uleti u masinu" da NE UME - NE MOZE DA POGRESI. Na ovakvim podlogama Novak jedini na svetu moze da sveze pola sata igre bez neiznudjene greske, a to protivnike ubije u pojam...
                              Nisu to bili tgako losi prilazni udarci. Doduse, podloga je spora. U svakom slucaju, incijalni Novakov nivo, koji je bio jeko pristojan, se pokazao kao nedovoljan. Moguce da ne bi bio nedovoljan na duze vrijeme. Ali Novak nije nista ostavio slucaju, digao je nivo.


                              Sto mislis kako se Vavrinka osjecao poslije prva dva gema? Mora je misliti: "Mogu s njime." A poslije narednih 5? Pota je potuno izgubljen. Otud onakvo promasivanje. To je i sam Vavrinka rekao: "Bio sam iznenadjen njegovim nivoom. Nisma znao sto da radim."

                              Sad bih volio da vidi finale Novak-Vavtinka, da vidimo sto ce Noramn smisliti.

                              Comment


                              • Jeste pogloga spora, ali izbor strane je bio pogresan jedared, a drugi put nije bio toliko uz liniju, mora to malo riskantnije bas zatO sto je pogloga spora.
                                Nije to nikakva kritika, to je jednostavno njegova mana, mora jo da poradi na tom prilaznom udarcu. Jer verujem da je perfekcionista tako da ne zeli da ostavlja ni najmanju rupu u svojoj igri.
                                Licno sam prezadovoljan kako je igrao sinoc, nemam bukvalno nista da mu zamerim, sem da napomenem malopredjasnje stvari. Iako mu podloga odgovara onakvo riterniranje jednostavno nije dobro po protivnikovo zdravlje...... A igra sa osnovne je protiv Stanisalsa uvek bila nesto pasivnija. Sinoc to nije bio slucaj. Najvise sam impresioniran tom agresivnoscu i odbijanjem da bude pasivan, kao sto je neretko protiv Stanislasa bio. I to mu je polazilo za reketom... obicno bi u nekim prethodim mecevima kada bi hteo da bude agresivniji (protiv Stanislasa) i dosta gresio. Sinoc ne, sinoc je bilo RAZVALJIVANJE.
                                Last edited by Sandugp; 13-11-14, 11:11.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X