Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krajem godine (tj. na kraju sezone) mu niko ništa ne može.
    Zvekete Stanislasa i to opasno.
    Jaoj kako će Berdiha da oduva kao klinca.

    Comment


    • ne gine mu barem 1 krompir

      Comment


      • Novak kao pusten s' lanca,ocito mu prija ova podloga posto je i prosle godine bio odlican na kraju sezone,samo napred majstore.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Vladane, prvi krompir kao otac?

          Bravo Novace!
          Nekoliko vrhunskih poena, protivniku ubijena volja za igrom...nije Stan znao da se sastavi.
          Za sad odlican niz novopecenog oca, nije ni set izgubio...nastavi tako daddy

          Last edited by Zzz; 12-11-14, 21:52.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Kakav tenis....
            Valjda će da nastavi ovako i sledeće godine... mislim pošto vidimo da može
            Jos surovije Olja, glava je na mestu a to kod emotivca kakav je Novak igra bitnu ulogu.
            Ceka nas surova 2015-a.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Auuuuu,iskreno nisam ni pomislila da ce biti set sa nulom
              Takooo Noleeee...leti po terenu
              Idemooo...ima jos pertli
              Last edited by Pertla; 12-11-14, 22:02.
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Comment


                • Ima li ista lepse od termina 21h i da gledas Novaka koji leti po terenu.
                  Da budemo iskreni Stan je pomogao ali nista ne moze da umanji Novakov vecerasnji No.1 performans.
                  Samo tako Nole.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Gazi samo, ali polako ljudi sa tom 2015, tek su dva meca ovde gotova, a vi vec pricate o brutalnoj dominaciji na slemovima 2015.... smesno.
                    Neka osvoji prvo ovo, posle cemo lako....
                    GAZI REDNO
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ma naravno, kakva euforija bio je odlican ali ma jos da se radi.
                      Last edited by Maxx-a; 12-11-14, 22:27.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Comment


                        • Nema euforije, radujem se svakoj pobedi....jos od onog Wa sto izgubi od Mareja me Nole "polio" kantom ladne vode
                          Idemo dalje...ispada bolje kad se sto manje nadamo...mada znamo da moze, ali to je Nole....jedinstven,navikao nas na toplo-hladno, bar nikad nije dosadno za njegove navijace
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • vidim pominju se melburn, vavrinka, uslovi, spori/brzi hard, dvorana i napolju..
                            bez brige, bice on spreman za ozi. to je njegov slem
                            a kad smo vec tu evo malo i ceprkanja po arhivi
                            Subota, 15. 1. 2005. Melburn

                            Novak Đoković je savladao Švajcarca Stanislava Varvinka, 32. nosioca u kvalifikacijama, glatko, ubedljivo i efektno - 6:3, 6:1

                            http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiv...05011414.shtml
                            u petak protiv tomasa za fascinantnu 30. vezanu indoor pobjedu kao i formalnu ovjeru trona

                            Comment


                            • Lepo si ovo iskopao, cuveni glas javnosti i njihov stil pisanja...
                              Ko je ovde mogao da sluti sta ce Novak postici...
                              A sad kad izgubi u 1/2 ili F GS-a masa ljudi po komentarima drvlje i kamenje...

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Moram ovo da podijelim sa drugim Novakovim navijacima. Ne sjecam se kad me je ovoliko obradovala jedna u osnovi rutinska pobjeda.

                                1.
                                Ali eto, nekako se nakupilo. Kao prvo mislim da je Vavrinka 'ukrao' onaj mec u Austrailiji. Tome je Novak kriv. Drugo, Vavrinka se mucio citave godine, ali ovdje je dodsao u dobroj formi. To je pokazao protiv Berdiha. Trece, shminka i notoriuos su se slozili, oni se rijetko sloze , da ako iko ima sansu protiv Novaka, to je Stan.

                                Ali iznad svega je nacin na koji je mec poceo. Varinka je bio fantastican. Samouvjeren. Lupao je jako loptu i pogadjao. Pokazivao bolju defanzivu nego ikada. Odigrao dva ili tri fantasticna FH pasinga. I sto je najvaznije, returnirao je kako Novaku ne odgovara. Mekani slajz, tako da Novak mora sam da generira snagu, ili da izlazi prerano na mrezu. Da bude jos gore prvi gem je Novak izgubio poslije greske u izboru udraca. To ga je jako unervozilo.

                                Moram priznati da sam na 2:0 za Stana posumnjao da ce naopkao da zavrsi. Stan je bio njabolji sto moze, kao u prvom setu u Australiji 2013. (6:1 za njega)

                                Djelovao je uvjeren da moze da pobijedi Novaka.

                                2.
                                Ali onda se Novak pribrao i digao igru za jedan nivo. To Vavrinka nije mogao da ispravi. Novak mu je uzeo vrijeme, pokazo maksimalnu koncetraciju kad bi napado mekane loptice, returnirao izvanredno, prislio ga da forsira sve vise i vise i grijsi sve vise i vise. I sa svakim od narednih 5 gemova je Vavrinka posatajo uvjereniji i uvjereniji da nema sansi da isprati Novaka. Nije pomagalo ni vokalno imitiranje Rodzera. Ocigledno je i to bili pripremljeno.

                                Da budem iskren i Novak mi je djelovao malo iznenadjen kako to dobro ide.

                                3.
                                Na 5:2 za Novaka, Stan je drasticno smanjio ambiciju. Sad je zelio samo da se ne obruka. I kao jedinu sansu je vidio lupanje, rezonsko, a cesto i nerezeonsko. To je trajalo nekoliko gemova. Maksimalno do 3:0 u drugom setu. Onda se jednostavno predao. Ne iznenadjuje, jer je u toja fazi, uza sve ostalo, Novak postao i opusten.

                                I sad zna, on i svi drugi, jednom za uvijek, da nije Novakova klasa. A nadam se da Novak nikada vise nece sebi dopustiti da porazenog Stana, bez razloga, u 5. setu, vrati u mec.

                                4.
                                Valja reci da na brzem terenu ili u neidealnim uslovima, to ne bi islo tako zastrasujuce lako. Svejedno, ako Novak igra kako zna, Stan nema sansi.
                                Last edited by NI; 12-11-14, 23:01.

                                Comment

                                Working...
                                X