Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MA IDEMO BRE! Uh kako sam se uzeleo tenisa, a bogami i Novaka. Hocu da vidim kako satire protivnike, jer moze mu se. Da zakljuca to prvo mesto i nastavi svoj put ka istoriji i velikanima. I nemam problem da priznam da ce mi biti ogromno zadovoljstvo kad bude osujetio Federera samo zato sto je ovom zinula guzica i to bahato ove godine, pa kidise na svaki turnir, a ovamo se kritikuju Ferer i slicni. Al dobro, covek je zeljan nemam problem s tim, al dosta je Novak dozvoljavao preko njegovih ledja.

    Hocu bre 6:0 u grupi
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment




    • Tooo

      Comment


      • Fina je i opremica, svedena, bez mnogo detalja a upecatljiva
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Majstor majstorski uz rekord.
          Idemo Nole.

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Novače

            Nisam gledao meč uhvatio poslednja dva poena. Dubok naklon kada ovako brzinski savlada protivnika. Idemo dalje, potrebne još dve pobede. Što kaže Prskaj idemo na 6:0 u grupi..

            Comment


            • Nole mnogo voli pertle

              Ne popustaj Nole,dodaj gas po potrebi malo rikverc, malo setaajjjj...gadjaj pertle, idemooo
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Originally posted by AleksaVP View Post
                Novače

                Nisam gledao meč uhvatio poslednja dva poena. Dubok naklon kada ovako brzinski savlada protivnika. Idemo dalje, potrebne još dve pobede. Što kaže Prskaj idemo na 6:0 u grupi..
                Propustio si 2-3 poena za spice. FH viner iz odbrane ... preporuka : pogledati na youtube ;)

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Nekoliko strasnih pasinga je odigrao i cuvenih returna u pertle , kretanje je bilo fenomenalno u ovom mecu, iako se nesto vise kliza kao i svi na ovom WTF. Jos malo da smanji broj UE i
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Kakav forehand...njam!


                      Comment


                      • Kako je dobra fotografija @Sonja, a tek taj pogled...onda nema brige kako ce odigrati mec

                        Spustanje na zemlju, nece skoditi, da ne ureknemo
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Imao je slican lud poen prosle godine protiv Wawriknke, ono kad su kukali za vinere
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Family man, a happy man...

                            Last edited by miloolja; 10-11-14, 22:38.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by proudNolee View Post
                              E to je to.

                              Originally posted by Maxx-a View Post
                              Imao je slican lud poen prosle godine protiv Wawriknke, ono kad su kukali za vinere
                              Ako ga igde nadjes postavi, ja sam vise puta probao ali bezuspesno.



                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X