Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisi Makedonac 100%
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Niki,

      Zasto si preskocila Makedoniju kao mogucnost?
      Zbog vise razloga. Nije primerno za forum.
      Ali prvo i osnovno jezik.

      Comment


      • I ja sam kapirao da je NI iz Hrvatske, te verujem da ne voli iznositi licne podatke, jer ne zeli da to na bilo koji nacin utice na to kako ce ljudi dozivljavati njegovo pisanje na forumu (jer eto nazalost, ima nas svakakvih). Mozda i gresim, ali takav utisak sam stekao. A ovoliko interesovanje, pa makar i u sali bi samo trebalo da ti laska.

        Comment


        • Čisto sumnjam da je @NI sa balkana uopšte. Onakva elokvencija i racionalizam pri iznošenju stavova liči na sve samo ne na 'homo balkaniusa'.
          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

          Comment


          • Može biti samo iz BiH

            Comment


            • Da ne veruješ Prle, iznenadim se i ja ponekad...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nagradno pitanje, odakle je NI?
                admini nemaju pravo glasa, oni mogu dosta informacija da pokupe iz naloga
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Dobio sam like, pješke sam pogodio

                  Comment


                  • NIti je Japanac, NIti je Butanac, NI je Balkanac.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Dobio sam like, pješke sam pogodio
                      NI ce sad svima da lupi like, da zavara trag
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • kratko,ali jasno

                        Comment


                        • NI je tamo gde su najbolji cevapi u BiH ;)

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • NI, tvoje misljenje, o bliskim aktuelnostima

                            Boris Beker očekuje produžetak saradnje sa najboljim srpskim teniserom Novakom Đokovićem.

                            "Imamo veoma dobre odnose, izgrađene na međusobnom poverenju i zajedničkom radu. Želimo da produžimo ovu saradnju, to je plan"rekao je BB.
                            Beker je takodje naglasio, da je prioritetni cilj Đokovića u narednoj sezoni održavanje mesta broj jedan, a da je u drugom planu pokušaj osvajanja Rolan Garosa, jedinog gren slema koji nedostaje Đokoviću.

                            izvor:RTS
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Ja mislim da je naredna sezona izuzeto vazana za Novaka. Moguce najvaznija do sada. Puni 28 godina i njegov se prajm primice kraju. Ova sezona je bila prilicno razocaravajuca. Nadal je bio ispod svojeg najbojeg izdanja, Federer i pored fantasticnog meca u Shangaju je prosao svoj zenit, Mari jako ispod svog prosjeka dok Vavrinka, Cilic pa i Nishikori, bar za sada, nisu najvisi nivo. Dakle bila je to idealna godina da se osvoji GS. Protiv Vavrinke i Nishikorija je osvoji vise poena od protivnika u izgubljenim mecevima, protiv Nadala je vodio 1:0, potom u 4 setu imao priliku da se vrati, oboje je olako propustio. Cak je i Uimbldonu bio blizu da izgubi dobijeni mec. Te propusetene prilike cine narednu sezonu jos vaznijom.

                              Ne treba Beker da bi znali da mu je RG prioritet. Mislim ad mora biti ambiciozniji i postaviti RG i jos jedan GS kao cilj. U tom slucaju mjesto broj jedan ne moze izostati.

                              Malo je cudno da Beker iznosi sto su planovi. Bolje bi bilo da to radi Novak, ali recimo da to rade u dogovoru. Kad je Beker poceo, bio sam jako zadovoljan sa Novakovim izborom. Poslije Uimbldona sam bio uvjeren da je to prava kombinacija. Ali Novakova forma od Uimbldona nije sto bi trebala da bude. Nedostaje motivacije. Siguran sam da je to najvecim dijelom zbog svadbe i bebe koja je na putu, ali da li je Beker mogao pomoci vise nego je pomago? Ne kao trener, nego kao iskreni prijatelj. Da li bi sve tako bilo da je Vajda bio mjesto njega.

                              Svejedno ne mislim da se sada moze mijenjati Beker. To bi znacilo opet iz pocetka.

                              Comment


                              • NI je naš.

                                Comment

                                Working...
                                X