Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B92: "Odigrao 700 mečeva, nikada ovakav" http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=907827

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Ziko,

      Jedino bi ti bio zadovoljiniji od bojane sa 6:0, 6:0

      Comment


      • Čestitke Novaku!
        Odigrao je fenomenalan meč(osim 12. gema ). Kina mu odgovara. Voli čovek smog pa to ti je(Bgd)..
        Kada je već bio takav dan, trebao ga je odvaliti sa dve nule.. Šteta za meč loptu.. Čisto da ne pomislite da ste svi za "fair play"..

        Bojana
        Mislim da mu je pobedila podsvest.. Možda je svest htela, ali podsvest mu nije dala da ga dokrajči.. Takav je Novak.. Da su bili Rafa ili Roger, oni bi na pauzi pred servis isklučivo razmišljali kako da odserviraju sledeći gem.. Ušli bi skoncentrisani sa 100%.. Prvi poen Novaka u tom gemu ga je već odao..

        NI
        Slažem se da je koristan Berdić..

        Šangaj dolazimoooo!

        Comment


        • Originally posted by cacanin View Post
          B92: "Odigrao 700 mečeva, nikada ovakav" http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=907827

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
          To je istina. Novak je bio fenomenalan.

          Dobro ima tu malo i onoga, ako sam vec izgubio 6:0/6:2, moralo je to biti od supermena.

          Danas smo u prvih 11 gemova vidjeli najboljeg moguceg Novaka. Novi paket, bolji od onoga iz 2011, a forma iz 2011.

          Comment


          • Navijaci,
            Impresivno, i moglo je malo istorije.
            Cestitke

            Comment






            • ...
              ))

              Last edited by Zzz; 05-10-14, 19:14.

              Comment


              • ako naiđete dajte link za kompletan meč. thx.

                Comment


                • Ovde su highlights;)

                  Comment


                  • A sta bi bilo da Berdych nije vratio ritern na mec loptu?
                    Super je meni sto neki verujete u to, mozda i jeste bilo toga, ko zna, ali bi meni bilo stvarno mnogo tesko da poverujem u tako nesto. Ponizenje koje bi Tomas doziveo sa 6:0 6:0 je iskljucivo sportsko, i tu meni nema niceg loseg, da bi se neko trudio da ga ne priredi bilo kome

                    NI, sto se tvog objasnenja situacije tice, pa kad ce igrati nerezonski, ako ne na 6:0 5:0? Apsolutno savrsen trenutak da pokusa sta god hoce, a pri takvom rezultatu, sigurno je duboko ubedjen da je i mogao da izvede sve sto je zamislio.

                    U principu i nije toliko bitno, ali posle ovakog meca, i nema o cemu drugome mnogo sta da se prica

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Ziko,

                      Jedino bi ti bio zadovoljiniji od bojane sa 6:0, 6:0
                      их, какв би му гиф направио, за историју, овако морам да чекам неку другу прилику, надам се већ на мастерсу...небих волео да то уради Фекију или Рафи, али бар оном малом косооком...

                      Last edited by Žika; 05-10-14, 22:46.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odlično prija Novaku Kina, nastavljena dominacija .. Otresen je Berdych, samo ostaje žal za duplim krompirom ali šta je tu je.

                        Bilo bi lepo da se veže i Šangaj.

                        Comment


                        • Stigao u Šangaj.

                          We arrived very late in Shanghai (at 3am) and these wonderful young people were waiting to welcome me. I am going to…
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Po twitteru se piše kako Nole ima neko važno saopštenje koje će reći sutra (tačnije danas)
                            Sad vidim da je to on sam rekao, Olja nedostaje malo teksta

                            We arrived very late in Shanghai (at 3am) and these wonderful young people were waiting to welcome me. I am going to bed now, no time to celebrate today's victory in Beijing. I'll have some important news to share with you tomorrow. Stay tuned ;) good night!
                            Last edited by proudNolee; 05-10-14, 23:40.
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              A sta bi bilo da Berdych nije vratio ritern na mec loptu?
                              Super je meni sto neki verujete u to, mozda i jeste bilo toga, ko zna, ali bi meni bilo stvarno mnogo tesko da poverujem u tako nesto. Ponizenje koje bi Tomas doziveo sa 6:0 6:0 je iskljucivo sportsko, i tu meni nema niceg loseg, da bi se neko trudio da ga ne priredi bilo kome

                              NI, sto se tvog objasnenja situacije tice, pa kad ce igrati nerezonski, ako ne na 6:0 5:0? Apsolutno savrsen trenutak da pokusa sta god hoce, a pri takvom rezultatu, sigurno je duboko ubedjen da je i mogao da izvede sve sto je zamislio.
                              Ti si racionalan covjek i volis racionalno objasnjenje.

                              1.
                              Da li je logicno da igra nerezeonski na 6:0, 5:0? Zavisi.

                              Ako mu je stalo da pobijedi 6:0, 6:0, ako mu je stalo da iskoristi tu 'jedinstvenu' priliku onda nije. Upravo je suprotno logicno, da igra najbolje sto moze.

                              Ako se dvoumi, da li da pobijedi 6:0, 6:0, da li ponizi Berdiha, sto bi bilo na odredjeni nacin profesionalno i sto bi Rafa i Rodzer ucinjeli, onda jeste logicno da eksperimentira.

                              A mislim da se on dvoumio. Profesionalizam i inercija situacije su ga tjerali da pobijedi 6:0, 6:0, ali instikt, a institikt je uvijek nesvjesan, da pokaze samilost prema zrtivi. To se zove nedostatak killer insticta. Onaj koji ga ima neme samilosti prema zrtvi. Uziva, podsvjesno, da je udavi.

                              Novak se dovoumio i na odredjeni nacin odlucio da mu da sansu.

                              Stefan Edberg je najfiniji igrac koji je igrao tenis, ali je svoga zemljaka Eriksona pobijedio 6:0, 6:0, 6:0 u Uimbldonu. Kod njege je presudio profesinalizam. Kod Novaka srce. Ako volis Solzenjicina, procitaj jednu glavu iz njegove knjige 'Arhipelag gulaga'. Zove se 'Бело маче'. Sve ce ti biti jasno.

                              2.
                              6:0, 6:0 nije iskljucivo sportsko ponizenje. To je profesionalno ponizenje. Jesi li vidio facu Berdihovog trenera?
                              Last edited by NI; 06-10-14, 13:16.

                              Comment


                              • To je vec prihvatljivo, s tim sto se ne slazem da igrati nerezonski znaci da mu nije stalo da iskoristi tu priliku. Kada je protivnik toliko inferioran, moze se desiti da stvari postanu dosadne i onda se tezi tome naciniti ih interesantnijim. Dok to daje sansu protivniku, primarni cilj je uzimati poene na spektakularniji (interesantniji) nacin. Svi znamo da mu fali killer instinct i sasvim je moguce da je podsvesno odlucio da mu na neki nacin da sansu, samo sto ja mislim da to nije bilo sa namerom da se Berdychu pokloni gem, vec prirediti nesto vise od "rutinskih" 6:0 6:0. Sa druge strane, kada je vec Berdych uzeo gem, verovatno da Novaku nije bilo toliko krivo, kao meni npr. Makar se to nije osetilo kroz njegovo ponasanje i govor tela. Da je Novak svesno odlucio da ga ne ostavi na nuli, razocarao bih se u njegovu kompetitivnost.

                                Da, kako je sport njihova profesija, onda to jeste i profesionalno ponizenje. To meni i dalje ne bi dalo bilo kakvu losu sliku o onome koji ga priredjuje.

                                Comment

                                Working...
                                X