Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SonjaFan View Post


    Poshteno,i to Fedov fan,bash lijepo od njega
    SignaturE se cheka ...sigpic

    Comment


    • Da li je Jelena bila danas u publici?

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Da li je Jelena bila danas u publici?
        Nije. Pametna odluka

        Comment


        • Originally posted by SonjaFan View Post
          Nije. Pametna odluka
          Da li to negativno utice na nivo Novakove energije?

          Comment


          • Mislim da utice ali ona je taj tip koji ne bi trebalo da gleda meceve... u ovoj situaciji naravno.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • ako je sa lijevim ramenom sve u redu a vjerujem da jeste novak bi u ponedeljak trebalo da odigra 50.mec u glavnom zriebu vimbldona

              uz duzno postovanje prema protivnicima mislim da plasman u polufinale ne bi trebalo da dodje u pitanje.
              congu je dobio u zadnjih deset susreta a sa cilicem i sardijem ima ukuphih 18-0 (devet nula ponaosob)
              berdih je aut. i priznajem da sam ga se od ovog drustva najvise pribojavao (uslovno receno) i koji je bas na w znao da mu zabiberi.
              ovako sam takoreci miran do ev 1/2 sa andijem, mec koji je po meni finale prije finala.. al da vidimo

              Comment


              • Ne bi trebalo da je Jelenino odsustvo sa tribina imalo neke posledice po Novaka danas, jedino ako jo nešto nije bilo možda dobro ... pričam gluposti naravno.. ali hoću da kažem da mislim da to nije imalo nikakvog udela.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Smatram da Jelenino odsustvo treba samo da ga čini opuštenijim, ne mora da razmišlja kako je njoj, da li joj je udobno, vruće, hladno, da li se neriva, ne znam ali mislim da to ne bi trebalo negativno da utiče na njega
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Posle čuvenog Majamija.
                    7 godina sunce ti poljubim...

                    Comment


                    • Originally posted by proudNolee View Post
                      Smatram da Jelenino odsustvo treba samo da ga čini opuštenijim, ne mora da razmišlja kako je njoj, da li joj je udobno, vruće, hladno, da li se neriva, ne znam ali mislim da to ne bi trebalo negativno da utiče na njega
                      o tome tek ne bi trebalo da razmislja tokom meca

                      uloga boxa (kad vec nema coachinga kod muskaraca) jeste da stalno daju dodatnu snagu, sigurnost i samopouzdanje u svakom trenutku, cak i kad ne ide po planu.. sve ostalo je bespotreban pritisak, nervoza i ometanje..

                      Comment


                      • Originally posted by cssr View Post
                        uz duzno postovanje prema protivnicima mislim da plasman u polufinale ne bi trebalo da dodje u pitanje.
                        congu je dobio u zadnjih deset susreta a sa cilicem i sardijem ima ukuphih 18-0 (devet nula ponaosob)
                        berdih je aut. i priznajem da sam ga se od ovog drustva najvise pribojavao (uslovno receno) i koji je bas na w znao da mu zabiberi.
                        ovako sam takoreci miran do ev 1/2 sa andijem, mec koji je po meni finale prije finala.. al da vidimo
                        Potcjenjujes Cilica. On je jucer bio izvanredan.

                        ==========================================

                        Ja primjecujem korelaciju izmedju Novakove smanjene energije i Jeleninog odsustva na mecevima. Da li je to direktno, njeno prisustvo ga inspirise, ili indirektno, njeno odsustvo je znak laganih (zdrvstvenih) problema, ne znam. Ali korelacija je za mene evidentna.

                        Novak jeucer sve odlicno napravio. Njemu igraci kao Mari i Simon ne odgovaraju. Znaju da umrtve igru. Trava je idealna podloga za to. Mari zna na njoj da igra a Simon ne zna.

                        Jucer je Novak izabrao taktiku da pimpla protiv Simona i uspjesno obavio posao. U Simonovoj igri je u svemu bio malko bolji od Zila. To je uspjeh. Pritom je vise zamarao Simona nego on njega. Prvi sat je sve izgledalo perfektno. Prvi brejk kod 4:2 za Novaka u prvom setu je dosao nakon 3 strasna Simonova udarca. Tu se Novaku nema sto zamjeriti.

                        Medjutim pri rezultatu 1:0, 3:1 i opet kod 2:0 u setovima, Novak je olako dao dva brejka. Nivo energije mu je jednostavno pao. Znao je da je obavio posao i kao da su mu misli odlutale. Je li to faktor Jelene?

                        Poslije 'povrede' digao je fokus i djelovao najuvjerljivije tokom cijelog meca.

                        Comment


                        • Ja nisam optimista, Conga, Marin, Andy.. jel' moglo više da se zabiberi..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Originally posted by jagodica View Post
                            Ja nisam optimista, Conga, Marin, Andy.. jel' moglo više da se zabiberi..
                            Jagodice,

                            Budi realista. A realista u ovoj situaciji znaci umjereni optimista. Pred Novakom je veliki posao, on pokazuje znake mentalnog umora, nema inteziteta... Sve stoji. Ali isto tako stoji da je vise lako nego tesko prosao prve tri prepreke. Stepanek je dobio Marija u Kuinsu, odlican igrac na travi, odigrao je mec zivota i opet je ostao kratkih rukava.

                            Tsonga

                            Novak ga je dobio u zadjih 10 meceva. Znaci ima njegovu mjeru. Istina, Conga je igrac inspiracije i ako ga ide servis tesko, skoro nemoguce, ga je brejknuti. Ali Novak drzi lakse svoj servis nego ikada ranije. Uz to ima fantastican return. Realno je ocekivati da Novak to pobijedi. Kladionice daju 88% Novaku.


                            Sardi

                            Samo ako Novak jako podbaci moze nesto uciniti.

                            Cilic

                            Marin je bolji nego ikada. Konacno pocinje da igra u skladu sa svojim talentom. Protiv Berdiha je pokazao da je bolji. Bolji jei od Conge. Ali on ima 9:0 sa Novakom. Uz to je izgubio dva meca ove godine. U oba je usao sa prilicnim nadama. S pravom.

                            Ako je Novak blizu vrha to bi morao pobijediti. Ako za Congu kladionice daju 88% Novaku za Marina bi to moralo biti 80%.

                            Mari

                            To je pravi problem za Novaka. Za razliku od gornje trojice koji su udaraci, Mari je smarac. Novaku kao counter-puncheru odgovaraju udaraci. Nije cudo da su i Conga i Berdih rekli da im je Novak nocna mora.

                            Dakle Mari ne odgovara Novaku, pogotovo ne na travi. Simon, koji igrom donekle lici Mariju, nije pravi test.

                            Medjutim, mislim da Novak i Beker nesto spremaju. Kao prvo, Novak se jako koncetrira na cuvanje sopstvenog servisa. Naravno, protiv Marija, koji je izvanredan returner, to ce biti teze nego protivi vecine drugih. Drugo, Novak sve cesce i uspjesnije izlazi na mrezu. Time izbjegava zamorne razmjene. Protiv Simona, Novak je u 20% od svih poene koji su se igrali bio na mrezi. To je jako, jako puno. Dobio je cak 75% od svih poena u kojima je bio na mrezi. A Simon je jako brz i ima odlican pasing udarac. Na zalost, Mari je jos brzi i ima i bolje pasing udarce. Trece, Novak radi na kretanju tako da mu FH manje trokira na travi. Jos to nije sto bi trebalo biti ali napredak je tu.

                            U mecu sa Marijem Novak ce u najboljem slucaju imati 50% sansi. To je realnost. Tako treba gledati taj mec i ne biti previse razocaran ako izgubi.

                            Finale

                            Ako bude igrao sa Nadalom, Novak je favorit. Sa Federer ce biti outsajder.

                            Ako osvoji Uimbldon, biti ce to fin podvig. Sanse da ga ne osvoji su vise nego duplo vece nego da ga osvoji. Sanse bilo kog drugog su ipak manje.
                            Last edited by NI; 28-06-14, 18:07.

                            Comment


                            • I eto sta se desi kada vozite biciklo po kisi. GG je mudro obukao sorts za kupanje, a ja sam obukao belo "odelo"
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Nole u ponedeljak opet na CC...znaci (ako prođe Tsongu) opet ce cetvrtfinale igrati na terenu br.1?

                                Comment

                                Working...
                                X