Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hajde Srkisa da ti lepo pojasnis kako je to i na koji nacin Novak ukrao set Endiju
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Hajde Srkisa da ti lepo pojasnis kako je to i na koji nacin Novak ukrao set Endiju
      Novak je do tajbrejka bio lošiji igrac ne puno ali za nijansu jeste,u tajbrejku je pokazao kakav šampionski mentalitet ima

      Comment


      • Po cemu losiji, koji su to parametri u pitanju?
        sigpic

        Comment


        • Dobro vece,
          Malopre sam se registrovala.
          Novakov sam navijac.
          Gledala nocas, jutros mec.
          Novak je uspeo da dobije endija.
          Iskreno plasila sam se tog meca, sad radosna sto je pobedio.
          Nadam se da ce protiv japanca biti spreman i igrati finale.
          Napred Novace

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Po cemu losiji, koji su to parametri u pitanju?
            Smarej bar je to moj utisak dok je fizicki bio u mecu,a to je prvi osim tajbrejka i druga polovina drugog seta je bi za nijansu jaci od Novaka u razmenama,a krajem drugog i dosta jaci

            EDIT:Mozda je ukrao ipak malo prejaka rec
            Last edited by Srkisa; 04-09-14, 18:31.

            Comment


            • Originally posted by Srkisa View Post
              Smarej bar je to moj utisak dok je fizicki bio u mecu,a to je prvi i druga polovina drugog seta je bi za nijansu jaci od Novaka u razmenama,a krajem drugog i dosta jaci
              Necemo o drugom setu. Govorimo o prvom. Kada kazes da je Endi bio bolji to moras da potkrepis cinjenicama. Tvoj licni utisak zasnovan je na predubedjenju koje si u ovoj bari vise puta ponovio da Endi dobija lagano.
              Statistika kaze ovo http://www.usopen.org/en_US/scores/s...01ms.html#set1
              Novak je bio bolji po svim parametrima!!!
              Last edited by pecaros; 04-09-14, 18:35.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by pecaros View Post
                Necemo o drugom setu. Govorimo o prvom. Kada kazes da je Endi bio bolji to moras da potkrepis cinjenicama. Tvoj licni utisak zasnovan je na predubedjenju koje si u ovoj bari vise puta ponovio da Endi dobija lagano.
                Statistika kaze ovo http://www.usopen.org/en_US/scores/s...01ms.html#set1
                Novak je bio bolji po svim parametrima!!!
                Ovo je samo moj utisak,statistika kaze drugo,Endi je igrao agresivnije od Novaka,vise poena je zavisilo od njega pritom u statistici bez tajbrejka bi bilo malo drugacije,odnos vinera kod Novaka je 17/14,Smarej 20/22,kad odbacis tajbrejk to bi bilo po mojoj proceni doslo na isto pre tajbrejka kod obojice,pritom ne trebamo zaboraviti iznudjene greske kojih Novak ima vise

                Comment



                • Last edited by proudNolee; 04-09-14, 18:51.
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • When you feel that you know you'll do your best because you work so hard to believe it, then you will do your best, and succeed. Semi-finals are next!

                    Kada veruješ da ćeš postići mnogo, zato što si uporan i radiš najbolje što znaš, onda stvarno i postigneš mnogo! Sledeća tačka #polufinale Idemooooo!
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by Srkisa View Post
                      Ovo je samo moj utisak,statistika kaze drugo,Endi je igrao agresivnije od Novaka,vise poena je zavisilo od njega pritom u statistici bez tajbrejka bi bilo malo drugacije,odnos vinera kod Novaka je 17/14,Smarej 20/22,kad odbacis tajbrejk to bi bilo po mojoj proceni doslo na isto pre tajbrejka kod obojice,pritom ne trebamo zaboraviti iznudjene greske kojih Novak ima vise
                      Znaci uzmemo sta nam odgovora, odbacimo sta nam ne treba.
                      Rekao si da je Novak ukrao set.
                      Tb je sastavni deo seta.
                      Endijeva agresija davala je samo prividan utisak da je bolji. Broje se poeni, bolji je onaj koji osvoji poslednji poen u setu.
                      sigpic

                      Comment


                      • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Ljudi, kad je Novak slomio reket?

                          Comment


                          • Originally posted by pecaros View Post
                            Znaci uzmemo sta nam odgovora, odbacimo sta nam ne treba.
                            Rekao si da je Novak ukrao set.
                            Tb je sastavni deo seta.
                            Endijeva agresija davala je samo prividan utisak da je bolji. Broje se poeni, bolji je onaj koji osvoji poslednji poen u setu.
                            Ok,izvini ako nisam pomenuo da smatram da je Endi bio bolji do tajbrejka,a sto se tice onoga ukrao je set kasnije sam se ispravio

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Mozda je tu odgovor. Otud ona snaga kod FH-da. S druge strane to moze da djeluje negativno na izdrzljivost.
                              Bravo, mada mislim da sa jos mozda kilogram/dva nece imati nikakvu kontraindikaciju... a "pojacace ga jos vise kao tenisera". A za izdrzljivost ne znam sta da kazem, radio je zahvate, odmarao, spremao se, ogladnio - trebao je biti PRESPREMAN ali opet se vuce i ima iste greske. Nama to naravno odgovara ali izgleda da je to njegovo geganje i drzanje za telo latentna hipohondrija i neki vid komunikacije sa samim sobom.

                              Ova pobeda Novaka, meni kao njegovom navijacu je dala mnogo lepih odgovora i mnogo dobru podlogu za pozitivna nadanja za naredne meceve, naredne turnire i naredne godine.
                              Last edited by AIRBORNE; 04-09-14, 20:21.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Originally posted by Sonja View Post
                                Ljudi, kad je Novak slomio reket?

                                U jednoj pauzi ali se ES ukljucio na reklame delic sekunde nakon zamaha za lom ;)

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X