Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je moguce da smo opet dosli do Rodzera. Nekad se pitam da li postoji nesto gde Rodzer nije krivac.

    Mnogo ste naivni ako mislite da su organizatori tu da bi max ispostovali igrace. Znate sta oni prvo vide u Rodzeru ? Pare. U Nadalu ? Pare. Da li bi Rodzer privukao vise publike nego Novak kada bi igrali sa istim protivnikom ? Da. Da li je veca zarada ? Da. Da li ih boli uvo sto je Novak prvi igrac sveta ? Da. Da li bi ih bolelo uvo za Rodzera da je obrnuta situacija ? Da.

    Njima su na prvom mestu pare i iskoristice maksimalno svaku priliku da zarade dolar vise, a vi verujte u bajke.
    Last edited by Mr. Wolf; 03-09-14, 13:38.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Problem je što sve jeste u parama, na svim nivoima.
      Što se današnjeg rasporeda tiče, on je takav jer drugačije nije moglo. Imao je Novak i sreće pa se provukao uz Endija, jer da je tu neko drugi uvalili bi bez skrupula Novaku dnevni termin
      sigpic

      Comment


      • Možete li o ovome pisati na drugoj temi
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Đoković je igrao noć pa dan, dan, dan. Tim redom je išlo. Udarni termin ili šta već služi kao opravdanje, svako bi mijenjao da igra u noćnom terminu nego u tom udarnom terminu po danu. Udarnim terminima je lako manipulisati. Đoković ili bilo ko drugi će biti iscrpljeniji poslije četiri meča nego recimo poslije dva meča u dnevnom terminu. Pričam o putu do finala jer će eventualno i polufinale igrati po danu. Kada već spominjemo i Federera u ovoj priči on je igrao sve mečeve u idealnim uslovima, igrom slučaja i taj predviđeni dnevni termin se pretvorio u noćni. I to je činjenica.

          Uvjek će se pokušati predstaviti da je ovakav raspored ravnopravan.

          NI

          Ispostavilo je da je meč Nišikori - Raonić bio neizvjestan pa možemo reći da je zasluženo stavljen u noćni termin . Ali onda tako povučemo parelelu sa mečevim od juče u odnosu na taj dan. Čilić - Simon je i na papiru a i pokazalo se na kraju sigurno zaniljniviji par nego Federer - Agut.

          Đoković - Kveri, da su na vještački način formirali uslove za Kverija ovaj nije u stanju da pobijedi Novaka. Dnevni termin Kveriju ne može dati nikakve šanse protiv Đokovića, samo još jedno opravdanje Đokovićeg igranja u tom terminu.
          Last edited by ognjen; 03-09-14, 13:52.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Da li je moguce da smo opet dosli do Rodzera. Nekad se pitam da li postoji nesto gde Rodzer nije krivac.

            Mnogo ste naivni ako mislite da su organizatori tu da bi max ispostovali igrace. Znate sta oni prvo vide u Rodzeru ? Pare. U Nadalu ? Pare. Da li bi Rodzer privukao vise publike nego Novak kada bi igrali sa istim protivnikom ? Da. Da li je veca zarada ? Da. Da li ih boli uvo sto je Novak prvi igrac sveta ? Da. Da li bi ih bolelo uvo za Rodzera da je obrnuta situacija ? Da.

            Njima su na prvom mestu pare i iskoristice maksimalno svaku priliku da zarade dolar vise, a vi verujte u bajke.
            Vidiš Džoni ja verujem u jednu bajku u kojoj se pripoveda da postoji neka nebeska pravda. Mada što sam stariji iskustvo me uči da je ta bajka fantazmagorija. Tvrdoglav kakav ponekad jesam ja potirem iskustveno prepuštajući se mašti da je moja bajka ostvariva.
            sigpic

            Comment


            • Inace, Novak se bas namucio kad je igrao po danu (1h30m; 1h27m; 2h05m) pa je iscrpljen za dalji tok turnira.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • @conviciton
                Ja ti pricam zasto je Djokovic dobio takav raspored, zato sto pare upravljaju rasporedom, za vikend i u ponedeljak, prime time za TV je bio dnevni termin i on je to dobio.
                I ja niti jednom nisam rekla da je to ravnopravno, nego su to razlozi sto je on igrao u tim terminima, tj. ne postoji nikakva zavera svetskih razmera, sve je skroz logicno
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Bojana,

                  Ne razmišljam u pravcu nikakvih teorija zavjere. Meni ovo uopšte nije logično. Iznio sam svoje mišljenje u pogledu odnosa organizatora prema Novaku koji je po meni nekorektan s obzirom na to ko je i šta je Đoković u današnjem svijetu tenisa. Uopšteno gledajući nikada neće imati tretman kao neki drugi igrači.

                  Sva ova moja priča nema veze sa Federerom niti bilo kojim drugim igračem.

                  Comment


                  • Johnny je lepo rekao, njima je stalo do para, ime igraca je nebitno...
                    Kakav je Fed imao raspored u Kanadi? Stalno vecernji termin, da bi im napunio tribine i na kraju finale u sred dana, otprilike je imao malo vise od 12h da se kao odmori i spremi za finale
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Nisam pratio Kanadu, ali opet to je dobar raspored. Tih 12h sati odmora je sigurno bolje nego igrati mečeve po danu a imati koji sat više odmora.

                      Spominjao sam odnos organizatora prema Novaku . Federera nisam pominjao u svom prvom postu vezano za ovo, a i kada sam ga spomenuo iznio sam samo činjenično stanje.

                      Ja sam završio sa ovom pričom.

                      Comment


                      • Originally posted by conviction View Post
                        Nisam pratio Kanadu, ali opet to je dobar raspored. Tih 12h sati odmora je sigurno bolje nego igrati mečeve po danu a imati koji sat više odmora.

                        Spominjao sam odnos organizatora prema Novaku . Federera nisam pominjao u svom prvom postu vezano za ovo, a i kada sam ga spomenuo iznio sam samo činjenično stanje.

                        Ja sam završio sa ovom pričom.
                        Uopste nije dovoljno niti je dobro igrati ceo turnir nocu,a onda finale u sred dana.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by conviction View Post
                          NI

                          Ispostavilo je da je meč Nišikori - Raonić bio neizvjestan pa možemo reći da je zasluženo stavljen u noćni termin . Ali onda tako povučemo parelelu sa mečevim od juče u odnosu na taj dan. Čilić - Simon je i na papiru a i pokazalo se na kraju sigurno zaniljniviji par nego Federer - Agut.

                          Đoković - Kveri, da su na vještački način formirali uslove za Kverija ovaj nije u stanju da pobijedi Novaka. Dnevni termin Kveriju ne može dati nikakve šanse protiv Đokovića, samo još jedno opravdanje Đokovićeg igranja u tom terminu.
                          conviction,

                          Prvo, Nishikori-Raonic je bio mec koji je obecavao neizvjesnost. Reako bih otprilike kao Cilic-Simon. Nisikori i Raonic su bolji na rang listi od Cilica i Simona. K tome dodaj 120 miliona Japanaca koji su dobili mec svoga pulena u 9 ujutro umjesto u ponoc. I 40 miliona Kanadjana. Drugo, Federer je interesantan Amerikancima. To je cinjenica.

                          Popodnevni termin je poboljsavao Kuerijeve sanse, i sigurno su oraganizatori to imali u vidu. Na kraju se ispostavilo da je to debelo nedovoljno. I tu nije bilo nicega vjestackog. Nisu teren zaledili. Isto su ucinili sa mecom Kolsrajber-Izner. Taj mec je zasluzivao nocni termin, ali ni popodnevni termin nije bio dovoljan Izneru.

                          Previse stvari posmatras kao da neko hoce da naudi Novaku. Shvati da njima Novak nije interesantan koliko tebi i meni i da im je Federer mnogo interesantniji. Nepravda? Nikako. Tvoje jadikovanje mi lici na jadikovanje cure kojoj se svidja momak koji je sa drugom pa pita: "Sto ona ima a ja nemam?" Tako se i ti pitas zasto se Federer sividja Amerikancima a ne Novak, kad je, nama, ocigledno da je Novak u svakom pogledu ispred. Mi smo mi a Amerikanci su Amerikanci, a turnir se igra u Americi.

                          Bojana je u pravu. U Kanadi je Federerova popularnost na kraju bila hendikep.
                          Last edited by NI; 03-09-14, 16:22.

                          Comment


                          • Jedan renomirani teniski sajt uradio je analizu predstojećeg susreta Novaka i Endija, i naveo tri razloga zbog kojih bi Srbin trebalo da trijumfuje.
                            Prvi razlog leži u tome što je Đoković trenutno fizički spremniji. Naime, izuzev finala Vimbldona 2013. godine, ova dva tenisera igraju uvek veoma dugačke mečeve na Gren Slemovima, koji su ličili na prave ratove. Tu su dugotrajne razmene udaraca, a kako oba igrača preferiraju igru sa osnovne linije, očekuju nas veoma dugački poeni. Novak se do sada nimalo nije namučio na turniru, nije izgubio nijedan set i deluje da je u ovom trenutku mnogo fizički i psihički spremniji od Britanca.
                            Drugi razlog je mnogo bolja forma Đokovića u odnosu na Marija. Od operacije leđa, Endi jednostavno ne igra na teniskom nivou kao pre operacije, kada je bio u stanju da pobedi Novaka na tri dobijena seta. Mari jeste eliminisao Congu (to mu je prva pobeda nad nekim igračem iz TOP 10 od Vimbldona 2013. godine), ali i dalje ne pokazuje igru koja je dovoljna da bi se pobedio Đoković, koji za razliku od njega briljira na ovogodišnjem US Openu, a pritom deluje kao da ima i rezerve.
                            Treći razlog je to zato što je ovo Đokovićevo vreme. Čini se da je sada u potpunosti isplivao iz senke Rafaela Nadala i Rodžera Federera i sada je neprikosnoven. Zdrav je, motivisan i u potpunosti fokusiran da osvoji novu Grend Slem titulu. Sa druge strane, Mari i dalje traži sebe posle operacije leđa. Ne uspeva da konstatno održi visok nivo tenisa, posle razlaza sa Ivanom Lendlom pokušava da pronađe pravog trenera i jednostavno karijera mu se nalazi na raskrsnici, a on ne zna kojim putem da krene.
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Koji je to renomirani teniski sajt?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Evo sto Moresmo i Beker kazu:

                                http://www1.skysports.com/watch/vide...-classic-clash
                                Spoiler
                                Nista!


                                Evo sto kazu Marijevi navijaci:

                                http://www1.skysports.com/watch/vide...-classic-clash
                                Spoiler
                                Nista! Malo manje nista.

                                Comment

                                Working...
                                X