Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slatkica mala, a kako je samo gleda

    Last edited by proudNolee; 31-08-14, 12:31.
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Која акробација за пишљиви слајз?


      sigpic

      Comment


      • Secam se kad sam ucio da ga igram kakve sam face pravio ljudi su se smejali oko mene. Udarac koji najvise mrzim. Da ponovim Rodzer ga radi najbolje na svetu.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Alemannia,

          U jednom se slazem. Forma nije potvrdjena, samopouzdanje nije povraceno dok se ne prodje ozbiljni protivnik. A Novak do sada nije imao ozbiljnog protivnika.

          Nema smiasla od neozboljnog protivnika praviti ozbiljnog. Nema smisla ne razbiti Kuerija, ako ga mozes razbiti. Tim vise, sto mi se cinini, da Novakaova vjera u sebe nikada nije bila veca. Znaci da je uvjeren da ce sve biti u redu kada naleti na ozboljnog protivnika. Da li ce to vec biti Kolsrajber? Ne znam, vidjeti cemo.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Alemannia,

            U jednom se slazem. Forma nije potvrdjena, samopouzdanje nije povraceno dok se ne prodje ozbiljni protivnik. A Novak do sada nije imao ozbiljnog protivnika.

            Nema smiasla od neozboljnog protivnika praviti ozbiljnog. Nema smisla ne razbiti Kuerija, ako ga mozes razbiti. Tim vise, sto mi se cinini, da Novakaova vjera u sebe nikada nije bila veca. Znaci da je uvjeren da ce sve biti u redu kada naleti na ozboljnog protivnika. Da li ce to vec biti Kolsrajber? Ne znam, vidjeti cemo.
            Sto dalje znaci da Novak Djokovic na ovom turniru nece naleteti na ozbilnijeg protivnika ...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Jedva cekam reakcije kada se konacno pojavi `ozbiljan` protivnik i bude nalupan kao neozbiljni prethodnici
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by pecaros View Post
                Jedva cekam reakcije kada se konacno pojavi `ozbiljan` protivnik i bude nalupan kao neozbiljni prethodnici
                Onda ce i taj da ispadne neozbiljan, ali da Kveri nije nikakav reper to stoji. Ne bas nikakav ali ne realan...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Sto dalje znaci da Novak Djokovic na ovom turniru nece naleteti na ozbilnijeg protivnika ...
                  Sandugp,

                  Znas tenis i bio si pesimista iza Sinisinatija. Kao sto sam i ja bio pesimista. I tebe i mene ohrabruje Novakova forma u prav tri kola, ali ne moj ici predaleko. U 5 meceva koje su igrali, Kolsrajber samo jednom nije uzeo Novaku set. Potom slijede Mari ili Conga, pa Vavrinka ili Raonic i na kraju finale, vjerovatno Federer. Medju svima njima bi se morao naci ozbiljni protivnik, samo da se ne nadje i jedan koji ce biti i previse ozbiljan.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Sandugp,

                    Znas tenis i bio si pesimista iza Sinisinatija. Kao sto sam i ja bio pesimista. I tebe i mene ohrabruje Novakova forma u prav tri kola, ali ne moj ici predaleko. U 5 meceva koje su igrali, Kolsrajber samo jednom nije uzeo Novaku set. Potom slijede Mari ili Conga, pa Vavrinka ili Raonic i na kraju finale, vjerovatno Federer. Medju svima njima bi se morao naci ozbiljni protivnik, samo da se ne nadje i jedan koji ce biti i previse ozbiljan.
                    Ma moram malo da pozitivisem, jer se ovakvim pobedama u prva tri kola nisam nadao. Verujem da nisi ni ti. Videcemo kako ce ici protiv Nemca, a za kasnije ne znam. Realno mene najvise brine 1/2 (eventualno) gde ga cekaju Vavrinka ili Raonic. Ali Losmi je bas los po meni. Cima se sa osrednjim igracima mora da igra 3 TB. Vavrinka mi je nepoznanica, ne znam kako ce na njega uticati ovaj wo, s obzirom da ga ceka neugodni Robredo. Mec pre toga protiv Mareja ili Conge me ne brine toliko jer kod Mareja do sada na turniru nije video nikakav napredak (raspada se protiv nedostojnih mu rivala) dok Conga igra dobro, ali nista vise od toga, na momente odlicno, na momente prosecno, a sa takvom igrom nema sanse protiv Novaka.
                    Ali otisao sam daleko, polako ...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Malo stimunga u "nasem domu"


                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ma moram malo da pozitivisem, jer se ovakvim pobedama u prva tri kola nisam nadao. Verujem da nisi ni ti. Videcemo kako ce ici protiv Nemca, a za kasnije ne znam. Realno mene najvise brine 1/2 (eventualno) gde ga cekaju Vavrinka ili Raonic. Ali Losmi je bas los po meni. Cima se sa osrednjim igracima mora da igra 3 TB. Vavrinka mi je nepoznanica, ne znam kako ce na njega uticati ovaj wo, s obzirom da ga ceka neugodni Robredo. Mec pre toga protiv Mareja ili Conge me ne brine toliko jer kod Mareja do sada na turniru nije video nikakav napredak (raspada se protiv nedostojnih mu rivala) dok Conga igra dobro, ali nista vise od toga, na momente odlicno, na momente prosecno, a sa takvom igrom nema sanse protiv Novaka.
                        Ali otisao sam daleko, polako ...
                        Nisam se ni ja nadao ovakvoj formi u prva tri kola.

                        Mari nije dostigao formu. I najbolji Conga ne moze da ugrozi Novak pod usovom da je Novak u formi. Vavrinka moze, ali mislim da Novak gori od zelje za revansom. Raonic je losiji na hardu nego na sljaci. Inace Raonic sigurno dobija TB-ove. Dakle igra dobro. Nemojte ga ni precjenjivati ni podcjenivati. On ceuvijek biti neugodan najboljim, ali mu potencijalno isto tako 30 igraca mogu zagorcati zivot.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Nisam se ni ja nadao ovakvoj formi u prva tri kola.

                          Mari nije dostigao formu. I najbolji Conga ne moze da ugrozi Novak pod usovom da je Novak u formi. Vavrinka moze, ali mislim da Novak gori od zelje za revansom. Raonic je losiji na hardu nego na sljaci. Inace Raonic sigurno dobija TB-ove. Dakle igra dobro. Nemojte ga ni precjenjivati ni podcjenivati. On ceuvijek biti neugodan najboljim, ali mu potencijalno isto tako 30 igraca mogu zagorcati zivot.
                          Ma Raona mi je limit teski. Iako ovo nije mesto da pisem o njemu moram malo. On od kada je sa Ljubicicem izvlaci maksimum od svog potencijala i iz svoje igre, ali ona je toliko limitirana da je to strasno. Sada da li je to dobro: forsirati najvise sovje najjace strane i njih konstantno usavrsavati, a slabije mogu slobodno da kazem i zapostavljati, ili se truditi da se i slabije dovedu makar na neki malo pristojniji nivo nije na meni da sudim. Reci cu samo da je Berdih za koga sam uvek tvrdio da je limit-drvo, za Raonu u nekim stvarima izmislio tenis. Pa on decko ni postenu frizuru ne moze pola godine da namesti i sta mi onda ima da pricamo o BH, kretanju itd itd ...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Novak je danas bio izvanredan. Ako sam strasno kritican, mogu da mu zamjerim samo dvije stvari.

                            Prvo, mogao je malo jace da pritisne Kolsrajbera u prvom gemu drugog seta i odmah brejkne i manje vise osigura mec. To je na kraju dovelo do izjednacenog seta koji AA toliko zeli.

                            Drugo, u dva zadnja sopstvena servis gema u 2. setu, kad je Filip bio apsolutno izvanredan, imao je nizak postotak prvog servisa unutra.

                            Ali je zato na obije Filipove brejk lopte odigrao odlicno. Pasing udarac na prvoj, koja je ujedno bila i set lopta, je jedan od najboljih udraca na turniru. Slusao sam komentatora Freda Stolija, prekaljenog australskog znalca iz doba Lejvera, koji je rekao:

                            "Kolsajber ne moze igrati bolji poen nego ovaj i opet ga je izgubio."

                            Takav poen dize samopouzdanje.

                            Na drugoj brejk lopti je odservirao fenomenalno. Totalno neocekivanu laganu prvu servu, mislim da je bila 150 km na sat, sa izuzetnim top spinom koju je Kolsajber docekao 3-4 metra lijevo od bocne linije. Totalno iznenadjenje.

                            Stolije na kraju rekao: "Nedejelju dana od danas ce Novak slaviti." Malo preuranjeno jer Mari igra stvarno odlicno.

                            ------------

                            PS
                            Novak je posjetio Jelenu u MC poslije Sinsnatija. Potvrdjeno. Koja vjera u sebe.
                            Last edited by NI; 01-09-14, 22:47.

                            Comment


                            • Relevantno pitanje za naredni mec, koliko je flasa Jegera?

                              Comment


                              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X