Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je izgubio u finalu W i da onda odigra ova 2 mastersa na ovaj nacin, jos bih i razumeo da je u kanalu, ali ovako stvarno ne razumem.

    I kakva je to izjava da se samopouzdanje lako gubi. Pa ako ga je tako lako izgubio zbog poraza u Torontu onda znaci da ga nije dobio osvajanjem W ili u mnogo manjoj meri nego sto sam ocekivao.

    HVALA ORGANIZATORIMA TURNIRA STO OVAJ MEC NIJE POCEO U 2, JER BI OSTAO BEZ TV-a!!!!!!!!

    Comment


    • Novaku je WB titula spasila na neki nacin karijeru. Da je tu izgubio, a bio je veoma blizu, verovatno bi se penzionisao. Ovako ta titula mu dodje kao neki alibi za lose rezultate jer ima GS. Ova sezona je spasena ali sledeca...

      Comment


      • Naravno da se ne bi penzionisao.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Novaku je WB titula spasila na neki nacin karijeru. Da je tu izgubio, a bio je veoma blizu, verovatno bi se penzionisao. Ovako ta titula mu dodje kao neki alibi za lose rezultate jer ima GS. Ova sezona je spasena ali sledeca...
          Nismo jos dosli da mu sahranjujemo karijeru.

          Od ove sezone ne ocekujem vise nista, ali prerano je da sumnjam da je sljedeca u pitanju.

          Comment


          • Originally posted by Johnny View Post
            Naravno da se ne bi penzionisao.
            Poraz u finalu RG, hipoteticki poraz u WB nakon sto je imao 5:2 u 4.setu, dva rana poraza u Torontu i Sinsinatiju, beba u oktobru... nema tu vise ozbiljnog tenisa. To je ocilgedno. Taj WB ga je spasao.

            Comment


            • Uh majku mu ljudi kao i uvijek odosmo u krajnost, ni ova sezona još nije gotova a već ga otpisali i za sledeću
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Ovako je igrao kad se nesto lose desavalo u njegovoj porodici.

                Nadam se i zelim da verujem da JE SVE OK SA JELENOM i BEBOM.

                Mozda se i previse opustio......

                Comment


                • I da se desio preokret u W, ne bi se peznionisao.

                  Sacekajte sa tim prognozama o (ne)ozbiljnom tenisu. Sacekajte bar sledecu sezonu.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by proudNolee View Post
                    Uh majku mu ljudi kao i uvijek odosmo u krajnost, ni ova sezona još nije gotova a već ga otpisali i za sledeću
                    Ne kapiras, ova sezona je spasena jer ima GS i po tome je bolje od prosle ali sledeca je neizvesna ako se ovakav niz poraza nastavi. Tu je i beba. Vise ce on vremena provoditi sa njom nego na terenu sto je meni kao ocu sasvim razumljivo.

                    Comment


                    • Ja još uvek verujem da US Open nije izgubljen i da će Novak do početka turnira da digne formu i nađe motivaciju.

                      Comment


                      • Stvarno ga neki preterase sa penzionisanjem i zavrsetkom karijere
                        Daj bre, ne preterujte
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Originally posted by orao View Post
                          Ovako je igrao kad se nesto lose desavalo u njegovoj porodici.
                          Ovako lose nije igrao od IW i Maimia 2010. Zapravo je losiji nego tada. Pretproslogodisnji problemi su bili takvi da nije mogao pobijediti najbolje u finalima. Sada gubi od igarac koji nisu sam vrh.

                          Originally posted by skeptik View Post
                          Poraz u finalu RG, hipoteticki poraz u WB nakon sto je imao 5:2 u 4.setu, dva rana poraza u Torontu i Sinsinatiju, beba u oktobru... nema tu vise ozbiljnog tenisa. To je ocilgedno. Taj WB ga je spasao.
                          Uimbldon je spasio sezonu ali i izazvao ovakvo opustanje. Licno sam uvjeren da ce biti bolji, osjetno bolji na USO. Ali on mora da bude mnogo bolji da bi ga osvojio. Ne vjerujem da moze toliko podici formu.

                          Sa rodjenjem djeteta isto tako ocekujem vrlo prosjecne rezultate do kraja godine. Ali u nekom trenutku ce da se smiri, sredi i pnovo fokusira na tenis. Tada cemo vidjeti gdje je.
                          Last edited by NI; 14-08-14, 22:45.

                          Comment


                          • Gubili su Nadal i Federer od onih sto nisu sam vrh...i sta se desilo?
                            Penzionisali se, propala im karijera?...znam sad ce neko napisati Nole nije proesionalac kao oni
                            Stvarno , neki preteruju i to zesce...vreme ce te sto tako pisu demantovati, zivi bili pa videli
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Razocarao me,malo sam uhavtio meca,ali nije smeo sebi da dozvoli da izgubi od Robreda na betonu,kako god da je igrao Tomi.Pa nije zaboravio da igra,nije osvojio Wimb.Novak prosle god.nego ove,koji mu je eee.. 2 turnira na omiljenoj podlozi da odigras na osrednjem nivou,bez opravdanja.

                              Glava je cudo kad su u pitanju odlucujuci poeni koji odlucuju o mecu,tituli ,ali isto tako je cudo kad moras da osvojis turnire koji te stavljaju medju besmtne,bice izuzetno tesko osvariti, ta 2 cilja ,ali nadati se mozemo bar.....
                              sigpic

                              Comment


                              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X