Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    To ide Novaku na ruku. Znaci da je Nadal odmah izgubio 2000 bodova.

    Novak ima tri znacajna cilja do kraja godine:

    1.
    US open. To je najveci cilj. Sa njime bi potvrdio da je kriza na GS-ovima prosla, a bio bi i njegov osmi slem.

    2.
    Mjesto broj jedan na kraju godine.
    Novak ce sigurno preskociti koji turnir zbog rodjenja djeteta. I vrlo moguce da ce njegova forma biti nesto losija u Parizu i WTF-u. Zato bi najbolje bilo da defakto rijesi pitanje broja jedan tokom americke turneje. Tu Nadalovo odustajanje pomaze.

    3.
    Sinsinati.
    Dobro bi bilo da konacno rijesi to pitanje. U protivno ce se svake godine javljati kao mala komplikacija prije USO.

    Slazem se sa tobom kod sve tri tacke... To treba da mu budu najveci ciljevi i siguran sam da jesu. Verujem da ove godine moze da uzme i Toronto i Sinisanti i US Open, nije nemoguce, cekamo sledecu nedelju da vidimo u kakvoj je formi .
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Originally posted by shpageti View Post
      To shto ide Djokovicu na ruke,mislim da se on lichno nimalo nije obradovao takvom razvoju dogadjaja...postao je jedan od najvecih sportista danashnjice,para ima za praunuke,zanimaju ga nadmetanja sa najboljima,rekordi...a ne stizanje do toga bez najboljih,ukratko .
      Ipak se titule broje na kraju za onog ko ih osvoji , za koju godinu malo ko će se sećati da Nadal nije igrao zbog povrede, sve ostalo je šbkb, a verujem da se ne raduje ovakvom razvoju dogadaja i iz razloga jer se odsustvom jednog vrhunskog igrača narušava relativna ravnoteža u žrebovima i samim turnirima , konkretno ovim povlačenjem Nadala, šanse Federera su značajno porasle pa i Berdycha Murray-a ;Wawrinke tj. veći je njihov potencijalni benefit od ove situacije od samog Novaka. A verujem i da će on propustiti nešto od Azije i Pariz zbog porodičnih obaveza.
      Potrebna su njih dvojica kao 1 i 2 nosilac u trenutnom odnosu snaga u tenisu.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Ipak se titule broje na kraju za onog ko ih osvoji , za koju godinu malo ko će se sećati da Nadal nije igrao zbog povrede, sve ostalo je šbkb, a verujem da se ne raduje ovakvom razvoju dogadaja i iz razloga jer se odsustvom jednog vrhunskog igrača narušava relativna ravnoteža u žrebovima i samim turnirima , konkretno ovim povlačenjem Nadala, šanse Federera su značajno porasle pa i Berdycha Murray-a ;Wawrinke tj. veći je njihov potencijalni benefit od ove situacije od samog Novaka. A verujem i da će on propustiti nešto od Azije i Pariz zbog porodičnih obaveza.
        Potrebna su njih dvojica kao 1 i 2 nosilac u trenutnom odnosu snaga u tenisu.
        U pravu si,titule se broje na kraju svega,ali ja sam govorio o samom Djokovicu u trenutnoj situaciji...no razumijemo se
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • Trenutna situacija je takva, steta sto Rafa ne igra, a Noleta samo nek to ne opusti, vec da se fokusira na meceve, titule.
          To se broji, to je najvaznije, narocito GS, a bilo bi odlicno kad bi i Sinsinati osvojio.
          Idemo Noleee
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Pozdrav, Nole sve ti se "otvara".
            Necemo da se bunimo ali i radimo
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Samo čekalm da konačno počne Toronto, moram priznati da mi polako počinje nedostajati tenis

              Što se tiče Nadalovog odsustva, nema vremena da žalimo za njim već Novače zapni ovo je pravo vrijeme da se krene u pohod na nove poene i da se priprema podloga za eventualno izostajanje sa turnira, jeste US glavni cilj, ali ja želim konačno i taj Sinsi
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Bitni su GS, morao bi zapeti za USO, Rafi ovih 2000 poena nista ne znaci, oporavice se, racuna na zavrsetak sezone kad ce Nole napraviti pauzu.
                Nek osvoji Sangaj, Pariz i eto poravnanja, a tu je i kraj sezone i 1500 poena-sve to Rafa i strikan racunaju.
                Zato Nole pamet u glavu,nek te ovo ne zavara, da ne pomanjka motiva, mogu tu neki igraci da se umesaju itekako, nikog ne potcenjivati, treninzi do maksimuma igraj na pobedu, mec po mec, svaki turnir, USO posebno, idemooooooo
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Nekako smo mi Novakovci veoma lako i brzo zaboravili Novakovu titulu na Wimbledonu i vec se okrenuli novim izazovima i kalkulacijama.Vratili smo se nekako na pravi kolosek ,gladni Novakovog uspeha i u tome naravno dolaze kalkulacije oko broja GS.Verujem da je vreme koje dolazi nekako predodredjeno za Novakov uspeh i bericetno u narednih 3-4 godine koje bi mogle prevazici Rogerove 3 najuspesnije.Sve se lagano slaze u tom pravcu tako da mozemo ocekivati masu preko dvocifrenog broja GS(nesto izmedju Rogera i Rafe se mota cifra) naravno broj ce zavisiti o tome kako ga zaobidju teze povrede i kako ce uskladiti porodicu sa profesionalnim obavezama.Mislim da su narednih 3-4 godine najpovoljnije za Novaka u odnosu na trenutnu konstalaciju igrackog kadra na turu,treba to maksimalno iskoristiti.Nadam se da i Novak vidi tu sansu na isti nacin i da nece staviti tenis u drugi plan s obzirom na desavanja u privatnom zivotu.s druge strane poznavajuci otprilike tezak period za Novaka u uzoj i siroj okolini i desavanja koja mu nisu isla na ruku na psihickom planu rodjenjem deteta bi to moglo jos pozitivnije da utice na Novaka sto de dalo videti iz nekoliko njegovih intervjua gde navodi da bi voleo da ga njegova deca gledaju kako osvaja GS(znaci da planira da igra na vrhunskom nivou bar jos 5-6 godina).

                  Comment


                  • Kada je izjavio kako zeli da ga njegovo dete vidi kako dize trofej znao sam da vidi sebe u tenisu jos dugo... Sto mi je posebno drago . Moze on puno jos da da tenisu a i mi kao navijaci treba da cenimo svaki njegov mec .
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Nole u Torontu

                      Comment





                      • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment




                        • Comment


                          • Originally posted by juventus View Post
                            Nekako smo mi Novakovci veoma lako i brzo zaboravili Novakovu titulu na Wimbledonu i vec se okrenuli novim izazovima i kalkulacijama.Vratili smo se nekako na pravi kolosek ,gladni Novakovog uspeha i u tome naravno dolaze kalkulacije oko broja GS.Verujem da je vreme koje dolazi nekako predodredjeno za Novakov uspeh i bericetno u narednih 3-4 godine koje bi mogle prevazici Rogerove 3 najuspesnije.Sve se lagano slaze u tom pravcu tako da mozemo ocekivati masu preko dvocifrenog broja GS(nesto izmedju Rogera i Rafe se mota cifra) naravno broj ce zavisiti o tome kako ga zaobidju teze povrede i kako ce uskladiti porodicu sa profesionalnim obavezama.Mislim da su narednih 3-4 godine najpovoljnije za Novaka u odnosu na trenutnu konstalaciju igrackog kadra na turu,treba to maksimalno iskoristiti.Nadam se da i Novak vidi tu sansu na isti nacin i da nece staviti tenis u drugi plan s obzirom na desavanja u privatnom zivotu.s druge strane poznavajuci otprilike tezak period za Novaka u uzoj i siroj okolini i desavanja koja mu nisu isla na ruku na psihickom planu rodjenjem deteta bi to moglo jos pozitivnije da utice na Novaka sto de dalo videti iz nekoliko njegovih intervjua gde navodi da bi voleo da ga njegova deca gledaju kako osvaja GS(znaci da planira da igra na vrhunskom nivou bar jos 5-6 godina).
                            juve,

                            Vidim da si postao optimista.

                            Polako. Neka o odigra jos dvije godine vrhunski. Sve preko toga je vliki bonus. Broj GS-ova. Realno je da to bude dvocifreni broj. Recimo 11, kao Borg i Lejver. Sve preko toga je jednako tako bonus.

                            Comment


                            • Nole danas trenirao sa Polanskym



                              Last edited by Zzz; 01-08-14, 20:04.

                              Comment


                              • Ok, ne znam kako da postavim video iz fb-a
                                https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

                                E bar ovo znam
                                [VINE]ME2eMLvq52D[/VINE]
                                Last edited by Zzz; 01-08-14, 21:18.

                                Comment

                                Working...
                                X