Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • malo statistike
    Novakov,
    100. atp mec: 27.02.2007. Dubai 1R vs Kristof Vliegen BEL (49) W 4-6 6-4 6-3
    200. atp mec: 09.05.2008. Rome QF vs Nicolas Almagro ESP (21) W 6-1 1-0 Ret
    300. atp mec: 15.05.2009. Madrid QF vs Ivan Ljubicic CRO (54) W 6-4 6-4
    400. atp mec: 20.08.2010. Cincinnati QF vs Andy Roddick USA (13) L 4-6 5-7
    500. atp mec: 05.11.2011. Basel SF vs Kei Nishikori JPN (32) L 6-2 6-7 0-6
    600. atp mec: 01.02.2013. Davis Cup 1R vs Olivier Rochus BEL (127) W 6-3 6-2 6-2
    700. atp mec: 16.05.2014. Rome QF vs David Ferrer ESP (5) W 7-5 4-6 6-3

    dakle odigra prosjecno stotinu partija za 15 mjeseci... s tim da je do 2009. cesto igrao i 250-ice, tj imao vise turnira
    Last edited by cssr; 16-05-14, 20:33.

    Comment


    • Peca proknjizio iljadarku

      Comment


      • Ja sam zadovoljna,
        Jest da me uhvatila nervoza zbog nepotrebnog odugovlačenja, pa i prpa kod onih 0:30 u trećem, ali prikazanom igrom, željom, radom, i na kraju rovovskom borbom i više nego zadovoljna. Mislim da mu je baš ovakav meč bio neophodan.
        Sada mi sve izgleda mnogo lakše. Naravno, nema mesto euforiji, niti nezasluženim lovorikama, ali odlično je izgledao u jednom teškom meču, na šljaci.


        Jagodice, javi se.
        Last edited by miloolja; 16-05-14, 20:29.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Slike od juce
          https://www.flickr.com/photos/95672892@N07/

          A malo i uziva Nole

          Comment


          • Support and solidarity for my people in Serbia! #serbiafloods #unite #crisis Please SHARE!

            Last edited by miloolja; 16-05-14, 22:52.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Svaka cast.

              Tapatalk PRO & S4

              Comment


              • Comment


                • Posle ovako odigranog zahtevnog meca, srecan sam, pored pobede, sto je ruka definitivno, potpuno izdrzala najveci moguci test
                  Sama igra, je bila visokog intenziteta, sto je bilo neophodno Nolu. Medjutim, utisak da je i u takvoj igri, koja u sustini, nije Nolova, sa beskonacnim i iscrpljujucim relijima,on pobedio, me cini posebno zadovoljnim
                  Nolova igra, kontrolisane agresije, gde on vodi igru, i svojim nepredvidivim potezima, rivala svodi samo na aktera meca, to ce za mene biti konacni pokazatelj, da je ponovo"pravi"
                  Primer je, mec finala u Majamiju, http://www.dailymotion.com/video/x1k...ights-hd_sport
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Comment


                    • Comment


                      • Jos malo pa #iljadarka.
                        sigpic

                        Comment


                        • Svaka cast Noletu. U dva dana je igrao protiv dva odlicna (iako vrlo razlicita) protivnika....
                          Mislim da je danas igrao cesto previse pasivno, Milos je imao vise inicijative u razmenama, razvlacio Noleta po terenu...tek u TB-u drugog seta je Nole odlucio da vise nema za sta da se cuva, odlicno odigrao, izborio mini brejk na 6-4 i uzeo set. U treci set je onda usao opusteno, odmah uzeo brejk i osim ja mislim jednog servis gema nije imao znacajnijih problema.
                          Videcemo sta ce biti u finalu..... IDEMO!


                          Comment




                          • Comment




                            • Last edited by miloolja; 17-05-14, 17:37.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Gdje ste ljudi, javljam vam se iz poplavljenog Doboja, nisam u mogućnosti da pratim ništa od mečeva nemamo struje a ni interneta, može li neko ukratko da mi u poruci napiše šta se dešava sa Noletom i kakva je situacija sa zglobom, pozdrav
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X