Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by conviction View Post
    Kapiram da je ovo njegov kanal: http://www.youtube.com/user/TheZix90/videos

    Ja mislim da je 99% to, meni jedan od njegovih najepsih filmica je ovaj



    Muzika odlicna i 0:51 sec. da se smrznes. Bravo Zile
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Verovatno svi vi imate neki Novakov poen koji pamtite za ceo zivot.

      Ja ga takodje imam ali verovali ili ne nije mec lopta za neku titulu ili neka vrhunska razmena udaraca...

      Ovo je za mene poen (karijere) koji mi toliko podize adrenalin, pa mogao bi sve posle toga da uradim:

      13:30sec.

      Madrid 2011 Finale Rafa-Nole



      I onaj urlik
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by AIRBORNE View Post
        And first Oscar nominee for 2014 is ... Zile90

        Uvek si imao super filmice, pazi ovaj sada mora biti najbolji.
        Ubaci malo i nekih bombasticnih recenica komentatora tokom prenosa... mene to bas lozi.
        Hocu brate samo da nadjem dobre komentatore,potrudicu se nadam se da ce biti gotov kroz nedelju dana

        Comment


        • Originally posted by AIRBORNE View Post
          Ja mislim da je 99% to, meni jedan od njegovih najepsih filmica je ovaj



          Muzika odlicna i 0:51 sec. da se smrznes. Bravo Zile
          Bravo za Zila kakav filmic... bravooo.

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Sve, sve ali ovo nikad necu zaboraviti. Ovaj preokret i mec... strasno.
            Djokovic - Federer 3-2 (Polufinale US Open 2011): http://youtu.be/LU7LaV1SWHc

            Edit
            Ima li neko ovo isto sa ES srpski komentator
            ...?
            Mnogo bi mi znacilo.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
            Last edited by cacanin; 08-07-14, 00:14.

            Comment


            • niko nista da postavi gde je sve gostovo,evo na ESPN posle meca u studiju sa Kejhilom i Gilbertom
              http://espn.go.com/video/clip?id=esp...tartTime=00:40

              evo odma posle meca isto za ESPN

              http://espn.go.com/video/clip?id=espn:11182280

              Braca McEnroe o Djokovicevoj pobjedi

              http://espn.go.com/video/clip?id=espn:11182366

              Evo i danas za deyli

              http://www.telegraph.co.uk/sport/ten...inal-live.html

              telegraf

              http://www.telegraph.co.uk/sport/ten...ize-money.html
              Last edited by Bokimajsta; 08-07-14, 01:04.

              Comment


              • Hvala hvala...
                Ne mogu da postignem od repriza na SK kanalima ;)

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Velika čestitka Novaku na njegovom velikom uspehu, u koji je malo ko verovao
                  posle fijaska na RG, kao i po objavljivanju žreba za ovogodišnji Wimbli.

                  Setite se kako je bilo skepse zbog teškog puta ka finalu, gde ga čeka Marej,
                  branioc titule, da će teško odbraniti i prošlogodišnje bodove i tome slično.
                  Prošao je naš Nole težak put do ovog finalnog uspeha, što sam uspeh čini još
                  vrednijim i značajnijim. Pobedio je neke svoje frustracije i demone i došao ponovo
                  do najznačajnijeg trofeja u ovom sportu.
                  Nadam se da se sada lakše diše, te verujem da će mnogo lakše u karijeri dolaziti do trofeja,
                  kojih će, verujem, biti još mnogo.
                  Sada nastupa nova era u njegovom sportskom i ličnom životu, obzirim da uskoro postaje muž i otac.
                  Mišljenja sam da će on sve to uz Jeleninu pomoć uskladiti i da ćemo još uživati u njegovim uspesima.
                  Tu je naravno i njegov tim, bez koga sve ovo ne bi bilo moguće...

                  Comment


                  • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by Zile90 View Post
                      Krecem da pravim novi klip i sadrzace kraj prosle sezone i veci deo ove
                      Lepo, verujem da ce bit dobar klip, jos sa ubacivanjem komentatora, dobre muzike, onako mocne, super.
                      Medjutim, ja jedva cekam tvoju prognozu pred USO.
                      Pred ovaj W-don si napisao da Nole osvaja, pa te miloolja opomenula da se ne zezas, ti odgovorio da se nikad ne salis kad je Novak u pitanju.
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Jel moze neko da mi posalje link gde mogu da nadjem finalni mec na engleskom jeziku? Sve nalazim na ruskom pa reko ako vec hocu da ga skidam hocu da ga skinem sa engleskim prevodom.
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Samo na ruskom, za sada.

                          Ko još shvata Žileta ozbiljno, o kakvoj je Novakovoj propasti pisao poslednjih godina... ne znam kako igra tenis još uvek....
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Bonomo,

                            Ako se malo potrudis razumjeces ruski, ne sve naravno. Kometatori su kompetentni ali ne prestaju da pricaju. Ja sam razumio najavaznije. Poslije jedno Rodzerovog izlaska na mrezu i izgubljenog poena, komentatorka, koja je ocigledno bila igracica kaze: "Tako je to kad igras protiv supermena sa osnovne linije."

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Bonomo,

                              Ako se malo potrudis razumjeces ruski, ne sve naravno. Kometatori su kompetentni ali ne prestaju da pricaju. Ja sam razumio najavaznije. Poslije jedno Rodzerovog izlaska na mrezu i izgubljenog poena, komentatorka, koja je ocigledno bila igracica kaze: "Tako je to kad igras protiv supermena sa osnovne linije."
                              Koliko je pasinga imao na kraju... 17?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Bonomo,

                                Ako se malo potrudis razumjeces ruski, ne sve naravno. Kometatori su kompetentni ali ne prestaju da pricaju. Ja sam razumio najavaznije. Poslije jedno Rodzerovog izlaska na mrezu i izgubljenog poena, komentatorka, koja je ocigledno bila igracica kaze: "Tako je to kad igras protiv supermena sa osnovne linije."
                                Ne bi mi bio problem da razumem ruski ali opet mi je nekako lakse i lepse kad slusam engleski. A i ruski komentatori kao sto si vec rekao ne prestaju da pricaju. Sto ponekad moze da ide na nerve
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X