Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts







  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by jagodica View Post
      Nismo pokazali dovoljno divljenja za RF, a previše smo glorifikovali Novaka.
      i odmah novakovci najgori od sve dece..

      ne volim što mi to kvari ovo blaženstvo i nirvanu prvog posvimbldonskog jutra..
      Ajd priznaj jagodice da si onaj post u kom si pisala da imas grozan predosecaj da Nole gubi finale napisala protiv uroka, preskoci ti ladno polufinle i Grisu

      Lepo jutro, suncano-a sinoc posle Noletove pobede kao da je udario cunami zvani Nole


      Ma, pusti sad RF, ovde je Nole-zakon

      ps. opet se smejem kao sinoc, nastavi i ti u tom ritmu, kao sto si mi sinoc napisala
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Novak igra ponovo na SK2.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Novak igra ponovo na SK2.
          E ako opet ne odservira na 5-3 ...

          Comment


          • Što su mi se sviđali oni kikići u T liniju, na drugi servis
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Koliko fantastičnih pasinga, pa poen..slajs na slajs (ko kaže da on pravi problem Novaku ), riterni u pertle, ali i ziceri u aut.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ma bre meč je bio ko bombona, igrali su jako dobro obojica i držao me utisak da je to Novak morao ranije rešiti jer je bio bolji na terenu.
                Mada, na kraju dana, ovako je em slađe em verovato bolje za njegovu psihu, da vidi da može .

                Comment


                • Bravo Novace,jos jedna titula,idemo dalje...

                  Comment


                  • Originally posted by Velja View Post
                    E ako opet ne odservira na 5-3 ...
                    Uze Role 1 set
                    Ma necu vise da gledam, kakav lep suncan dan....

                    Ali, poslednji gem-neprocenjiv
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Originally posted by Petra View Post
                      Uze Role 1 set
                      Ma necu vise da gledam, kakav lep suncan dan....

                      Ali, poslednji gem-neprocenjiv
                      Jos da ne moram da sedim u kanc

                      Dobro, dobro, jos da ne sedim u kantini ...

                      Comment


                      • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Šta reći i kazati, šta?! Pre skoro tačno mesec dana je 80% vas-nas kukalo o porazu na RG-u i govorilo da je to kraj Novakovih nadanja, ne samo o RG-u već o slemovima uopšte.

                          I šta se onda desi? Hop, cup, dodajemo drugi trofej Vimbldona u Noletove vitrine! I to je tek početak jednog novog početka, citirala bih sada jedan post pecaroša gde je on to sjajno objasnio da ne bih pisala isto, ali poenta je da je sada sam Novak video da MOŽE i UME! On je apsolutno najkompletniji teniser današnjice, samo treba da stvori jak mentalitet u glavi i da "pritisne odgovarajuće dugme" u zavinosti od podloge na kojoj igra, a kada to uradi onda u drugi plan pada činjenica ko je sa druge strane mreže, bio to Rafa na šljaci ili Fed na travi.

                          Neću sada u ovim divnim trenucima da vas kritikujem ali moram da skrenem pažnju nekim Novakovim navijačima da je u najmanju ruku bruka onako komentarisati, vređati i čak psovati Novaka kao što se radilo do finala, od Čilića do Dimitrova.
                          Razumem ja i nerviranje i sve ali, kontrolišite se malo ljudi, pobogu. Stvarno nije primereno i lepo, i upravo i tu se treba ugledati na Novaka kad već navijamo za njega onda je red i da se gospodski ponašamo poput njega. Eto, morala sam da secnem komentare dvoje drugara koje imam ovde, što bi oni rekli "sworn Đoković fans!"

                          Spoiler


                          E tako 'oću i vas da vidim!



                          Ovde na kanadskom TSN-u koji prenosi tenis je jedan komentator u velikim superlativima govorio o Novaku i tome odakle potiče, gde je i kako trenirao, u kojim uslovima... sve to u analizama pre meča i nakon njega. Tražila sam na YT ali nema za sada, na kraju prenosa, odmah nakon zadnjeg poena, čovek je tako 'ebeno moćno i glasno rekao "The imperator of tennis has returned!" značiii zvučalo je kao iz nekog ratničkog filma


                          I takooo... 8. juna sam u ovo vreme ovde bila budna isčekujući finale RG sa Rafom, sada sam budna jer osećam veliku sreću i ponos, sve zbog činjenice da imam(o) čast da živimo u godinama kada Srbija ima ovakvog sportistu, i pre svega čoveka! Pitanje je da li će neke buduće generacije imati tu priliku da vide jednog ovakvom individualca koji se izdigao iz blata i uspeo u svetu.

                          Ne znam kada je Noletu svadba ali se nadam da zbog toga neće odustati od igranja Rodžersa u Torontu, imala bih priliku da ga vidim po prvi put uživo.

                          Spoiler
                          Sad čekam da me neko poklopi i kaže da je već otkazao učešće.



                          Za kraj, posebne čestitke mojoj Oljici, Proud, Sonji, pecarošu, Petri i ostalima koji su tu, na temi i oko nje (da, i oni koji se nisu ponašali primereno ali od danas morate biti bolji ).
                          A čestita i on, Stevan Jovetić

                          Congratulations to my friend @djokernole for winning on Wimbledon!!! 👏🎾 Bravo doktore,najbolji kad je najteze ! @djokernole




                          Odmorite malo od tenisa i nerviranja, i uživajte u letu pa idemo u nove pobede!
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Nažalost, video sa yt posle pobede na W 2011. kada je grupa naših navijača išla kroz teniski kompleks (gledali su sa Hemanovog brda) i pevala ovu pesmu, izbrisan je.
                            To je ova pesma navijačka, inače Zvezdina , prepevana, ali onaj video je bio sjajan...

                            Još jedna pobedaaaaa,
                            Još jedna titulaaaaa,
                            Jer ti si Nole kralj,
                            Teniski Gospodaaaaaar!
                            Nole-ole-oleeeeeeee,
                            Nole-ole-oleeeeeeee,
                            Nole-ole-oleeeeeeee,
                            Nole-ole-oleeeeeeee,
                            Nole-ole-oleeeeeeee...

                            Ovo je ta pesma, ali nije taj video (utišajte vrište neke cure previše )

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Znam da je svima nama titula puno draža od ovog broja 1, ali da se ne lažemo lijepo je vidjeti njegovo ime ponovo na vrhu
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X