Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti najozbiljnije mislis da ce raspored da bude presudan ako Djokovic ispadne pre finala ili ako nekim cudom ispadne danas?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Cak i da je Novak odigrao ranije na terenu br.1 ja bih ga da sam na mestu organizatora stavio ponovo na taj teren iz prostog razloga jer su mecevi Federer-Vavrinka i Marej-Dimitrov u najavi mnogo atraktivniji mecevi za publiku i samim zahtevaju vecu pozornicu.

      Comment


      • Ljudi,

        Nije bilo nikakvih, ama bas nikavih, osnova da danas Novak igra na CC.

        1.
        Na papiru, mec dana je Mari-Dimitrov. Iza njega Vavrinka-Federer. Tek treci mec je Cilic-Novak.

        2.
        Do sad je Novak sve meceve igrao na CC. Isto je bilo sa Nadalom. Kad je raspored izasao, racunalo se da Nadal prolazi i priorodno je bilo da stave Nadala i Novaka na jedinici.

        3.
        Cilic nije igrao ni jedan mec na jedinici, tako da nema prednost.
        Last edited by NI; 02-07-14, 10:02.

        Comment


        • Mislim da uopste nije bitno gde igra, ako odigra dobro. Federer uvek ima prednost na Wimbledonu i to tako treba i biti, naravno i Marej. Ne opterecujte se nevaznim stvarima.

          Comment


          • Originally posted by Niki View Post
            Mislim da uopste nije bitno gde igra, ako odigra dobro. Federer uvek ima prednost na Wimbledonu i to tako treba i biti, naravno i Marej. Ne opterecujte se nevaznim stvarima.
            Federer 2 puta bio na no.1, Marej jednom bio na no.1, tada je Dimitrov dobio prednost, Djokovic i Nadal nijednom na no.1, tako da mislim da je raspored i vise nego fer
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Ljudi,

              Nije bilo nikakvih, ama bas nikavih, osnova da danas Novak igra na CC.

              1.
              Na papiru, mec dana je Mari-Dimitrov. Iza njega Vavrinka-Federer. Tek treci je mec je Cilic-Novak.

              2.
              Do sad je Novak sve meceve igrao na CC. Isto je bilo sa Nadalom. Kad je raspored izasa, racunalo se da Nadal prolazi i priorodno je bilo da stave Nadala i Novaka na jedinici.

              3.
              Cilic nije igrao ni jedan mec na jedinici, tako da nema prednost.
              Stavljanjem sva četriri njegova ranija meča na CC bilo je jasno da će QF Novak igrati na C1,nezavisno od toga ko sa kime igra. Nije ni prvi ni poslednji put, niti bi ga to tebalo omesti , ali konstatacije da je to tako izazovu ovde silno nesvrsishodno razjašnjavanje naših iluzija
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Bezveze razvlačite ovo priču ovdje
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • 3 Wimbledon champions

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Federer 2 puta bio na no.1, Marej jednom bio na no.1, tada je Dimitrov dobio prednost, Djokovic i Nadal nijednom na no.1, tako da mislim da je raspored i vise nego fer
                    Mislila sam u kontekstu da je 1/4 i da prednost treba imati Federer. A, inace i nisam primetila da je dva puta bio na no.1, moram priznati da vise gledam svetsko prvensto nego Wimbledon.

                    Comment


                    • Originally posted by Niki View Post
                      Mislila sam u kontekstu da je 1/4 i da prednost treba imati Federer. A, inace i nisam primetila da je dva puta bio na no.1, moram priznati da vise gledam svetsko prvensto nego Wimbledon.
                      ja gledam oba, ne poklapaju se mecevi

                      ali da prestanemo sa offom, ubice nas
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Pošto je karijerno gledano Novak oduvek bio miljenik teniskih lutkara koji iz pozadine vuku konce, stalno guran i ničim sputavan, protežiran do granice neukusa i skandalozno favorizovan, mora se jednom suočiti sa bolnom istinom da svega toga više biti neće
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Maxx-a View Post
                          Stavljanjem sva četriri njegova ranija meča na CC bilo je jasno da će QF Novak igrati na C1,nezavisno od toga ko sa kime igra. Nije ni prvi ni poslednji put, niti bi ga to tebalo omesti , ali konstatacije da je to tako izazovu ovde silno nesvrsishodno razjašnjavanje naših iluzija
                          To nije nuzno moralo biti tako. U ranim rundama imas samo dva atraktivna igraca po danu a ne cetiri kao u 4. kolu i cetvrtfinalu. I uvijek se vaga koliko je atraktivan mec.

                          Sa Stepanekom i Simonom nije bilo dileme. Sa Golubovom je mogao biti i C1. Sa Congom nije bilo dileme jer su bila samo dva velika igraca u igri u ponedjeljak. Da je Nadal igrao sa Kirgiosom u ponedjeljak, Conga i Novak bi vjerovatno bili na C1.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Federer 2 puta bio na no.1, Marej jednom bio na no.1, tada je Dimitrov dobio prednost, Djokovic i Nadal nijednom na no.1, tako da mislim da je raspored i vise nego fer
                            Nema to veze. Igrao bi on danas na terenu br.1 i da je sve meceve pre ovog odigrao tamo.

                            Inace bio je jedan clanak o tome pre par godina u Vecernjem listu bas na temu centalnog terena gde organizatori otvoreno kazu da kada su u pitanju dame odlucuje i lepota"

                            "Mogu neke tenisačice biti godinama među pet najboljih na svijetu, ali kad se odlučuje tko će na središnji teren Wimbledona važnu ulogu igra još jedan kriterij – ljepota. U All England Clubu to i ne kriju.
                            – Dobar izgled važan je faktor – priznao je glasnogovornik Johnny Perkins.
                            U petak su nakon Rogera Federera na glavni teren izašle 28. nositeljica Cirstea i osma nositeljica Azarenka. Istodobno, druga nositeljica Serena Williams borila se na terenu broj 2 s Talijankom Robertom Vinci. U čemu je kvaka? U BBC-u, komentira Daily Mail. TV publici važnije je vidjeti ljepuškasto lice i izazovno tijelo kako se priprema za servis, nego moćni forhend i čudesni slice.
                            – Ne odlučujemo mi, već wimbledonski odbor. Ali naravno da nam je draže ako je na glavnom terenu zgodna igračica. Za mnoge od njih obični gledatelji ionako nisu ni čuli, pa ljepota igra važnu ulogu – razotkrili su se na BBC-u. Uza zanimljiv dodatak:
                            – Naravno, Britanke su nam uvijek prva opcija za glavni teren."

                            Comment


                            • Kratak interview sa Noletom posle treninga

                              Comment




                              • Fino iako vise bih volela da opet uzme jednu od najvecih titula...

                                Comment

                                Working...
                                X