Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by proudNolee View Post
    Uz to, Vajda ističe i da je Đoković imao probleme drukčije prirode.

    Novak je počeo malo da sumnja u sebe, takođe je imao i stomačnih problema, a kada se igra sa Rafom, posle pada nema prostora za povratak nazad. Ipak, kada se Novak vratio u četvrtom setu, mislio sam da će sve ispasti kako treba, ali nije... Verovatno je bio malo nervozan“.
    Vjada maestro!

    Koja sjajna kombinacija prekora i ohrabrenja.

    A najbolje je ovo sto sam boldovao. I mislim da je Novak poceo da sumnja u sebe kad je potalo jasno da ce u nedjelju biti suncan dan.

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Misliš da su stvari tako jednostavne u savremenom sportu. Da su igrači samostalni u donošenju odluka. Da se ne pita prvo kapital pa tek onda akteri. Zamisli da je predao meč bez borbe. Ne bi ga Pacifik oprao.
      Upravo, ali ako su stvari takve kakvim ih ti predstavljas, onda nije trebao da vodi racuna ni o akakvim konsekvencama, vec da ne izadje na teren.
      Samo sto stvari nisu onakve kakvim ih ti predstavljas.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Svidja mi se Vajdina izjava i slazem se sa istom, ritern je podbacio
        Izvan svake sumnje. Znamo i zasto. Toni je dao 'objasnjenje'.

        A Vajda u velemajstorskom stilu to istice i salje poruku: "Novace, nemoj mi reci da je ritrn podbacio zbog fizicke iznemoglosti. Poceo si da sumnjas u sebe."
        Last edited by NI; 09-06-14, 13:38.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Upravo, ali ako su stvari takve kakvim ih ti predstavljas, onda nije trebao da vodi racuna ni o akakvim konsekvencama, vec da ne izadje na teren.
          Samo sto stvari nisu onakve kakvim ih ti predstavljas.
          Vidi ovako. Pecam takmičenja i to za pare, kao što Novak igra tenis za pare. Razlika je što ja svoje plaćam i sam snosim rizik. Njega drugi (čitaj sponzori) plaćaju i on zavisi od njih. Meni ako pozli na takmičenju ja odoh, za njega ne bih garantovao da može tek tako da pokupi pinkliće.
          Potrošismo dobrano tastature a da nemamo saglasnost. Što bi i imali? Svakom svoje pa da se u zdravlju nanovo prodiskutujemo. Bistro ti u životu bilo!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Vidi ovako. Pecam takmičenja i to za pare, kao što Novak igra tenis za pare. Razlika je što ja svoje plaćam i sam snosim rizik. Njega drugi (čitaj sponzori) plaćaju i on zavisi od njih. Meni ako pozli na takmičenju ja odoh, za njega ne bih garantovao da može tek tako da pokupi pinkliće.
            Potrošismo dobrano tastature a da nemamo saglasnost. Što bi i imali? Svakom svoje pa da se u zdravlju nanovo prodiskutujemo. Bistro ti u životu bilo!
            Hvala takodje.
            Juce mi se slosilo uvece, nisam nista jeo ceo dan. Fizicki sam bio slomljen, psihicki manje vise.
            Ali i pored svega toga ne mozemo za ovaj poraz kriviti vrucinu u Parizu. I ne gleda Novak toliko na sponzore i slicna sranja, on je ostao i borio se (koliko je mogao) najvise zbog sebe samog i tog RG koji toliko zeli. Najvise mu zameram sto kada je fizicki bio u povoljnijoj situaciji (kraj cetvrtog) nije UMEO to da iskoristi. Onaj gem od 15 min na Nadalov servis i onda ono njegovo debilisanje na 4-5 na svoj servis. Ostalo mu ne zameram.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Vise nije mogao igrati, klasična predaja porazu po meni, bolje ja da pogrešim nego da protivnik pogodi w na 2 sernis.
              U zadnjem gemu jeste bilo mirenje sa porazom, bez potrebe.

              Comment


              • Naravno pa to su i komentarisali i isto je bilo u u F 2012.Ja to ne smatram tragičnim
                Mišljenja sam da onakav kakav je bio juče nikako ne bi dobio 5 set i da se do njega došlo. Gulbisov meč me uverio u to. Skraćivanje muka tako mi je to ličilo.
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Originally posted by Maxx-a View Post
                  Naravno pa to su i komentarisali i isto je bilo u u F 2012.Ja to ne smatram tragičnim
                  Mišljenja sam da onakav kakav je bio juče nikako ne bi dobio 5 set i da se do njega došlo. Gulbisov meč me uverio u to. Skraćivanje muka tako mi je to ličilo.
                  Na zalost se 100% slazem sa time.

                  Skracivanje muka!

                  A ne bi bile tolike muke da mu je za nijansu manje stalo.

                  PS
                  I ja mislim da bi izgubio 5. set.

                  Comment


                  • Od celog meča me boli samo jedan poen(mislim da je treći set, ali možda i četvrti; onaj dugački gem na Rafin servis).
                    Novak je imao brejk loptu. Rafa ima drugi servis. Servira Novaku u bh. Novak udara preko sredine mreže, ali veoma kratko i Nadal sa lakom fh paralelom dolazi do izjednačenja.

                    Moguće da nisam u pravu, ali kod mene ne može biti opravdanja za prehlade u finalnoj faz GS-a. Jedino ako je kod Novaka takav slučaj da se ne može boriti protiv toga(što lično sumnjam).
                    On nije imao nijednu prehladu tokom saradnje sa Dr Četojevićem. Jako je bitno pratiti zdrastveno stanje svaki dan. Očigledno da se kod Novaka zakasnili sa reakcijom. Dr Četojević je isto tako radio na psihi i rezultati su bili odlični.
                    U meču sa Čilićem sam video u jednom gemu da je vadio maramicu i duvao iz nosa. Tako da je moguće da se to stanje samo pogoršalo.
                    Oko situacije da Novaku smetaju uslovi kao juče. Svi to vidimo. Ali, u koje vreme je on trenirao? Telo mora de se pripremi. On je trebao danima da trenira u vreme odigravanja finalnog meča. Da li je tako bilo? Ili su se odlučili za lakši tajmning pa trenirali od npr 11h? Ovo su samo pretpostavke. Nisam upućen.
                    Iz rezultata zadnje dve godine se jasno vidi da je Novak postao majstor za osvajanje Mastersa(do 3 seta). I da se mnogo muči na GS-ovima. Ima veliki pad na fizičkom planu(moje mišljenje da taj pad ima veliki uticaj na mentalni pad). Brinem se da nešto nije u redu? Na prvom mestu bih možda otpustio Gerharda. Ako je on deo uzroka. tj. ako rade dobro ali pogrešne stvari. I doveo bih novog čoveka koji će sa drugačijim pristupom probati da dovede Novaka do maksimuma.
                    Nisam veliki optimista za nastavak karijere. Dolazi dete. Novaka će to promeniti. I sam to priznaje. Prioriteti će biti drugačiji.
                    A opet se nadam da če me Novak razuveriti i da će u sledećem periodu napraviti pomak u karijeri koju nisam mogao ni da pretpostavim u svojim najboljim mislima.
                    Uzdravlje
                    Last edited by Panchev9; 09-06-14, 15:35.

                    Comment


                    • Sto jest jest, sa Cetojevicem je bio jedan igrac a sada je drugi. Postoji statisticka korelacija.

                      To ne znaci da postoji i uzrocno-posledicna veza.
                      Last edited by NI; 09-06-14, 15:50.

                      Comment


                      • po meni je svake god sve blizi rusenju nadala ovdje, iako jucerasnji konacan rez mozda ne govori tako.
                        prosli put je dao sve od sebe, juce nije a ipak je imao potpunu kontrolu do zavrsnice drugog seta!

                        NI, Vlado i ostali novak simpatizeri:

                        1. koliko jos duela nole-rafa predvidjate na garosu?

                        2. koje godine je imao najveci kiks na ovom turniru?

                        Comment


                        • Citam sta ste sve pisali...ja ne mogu nista da napisem.
                          Osecam neku prazninu, ne znam kako to ni da objasnim.
                          Noletu zelim zdravlje, srecu u zivotu,uvek njegov navijac, a kako ce dalje ici njegova karijera , zavisi iskljucivo od njega.
                          Njegov zivot, njegova odluka, izbor.
                          Nadam se da ce se ipak odluciti da mu i tenis bude prioritet
                          Last edited by Pertla; 09-06-14, 16:12.
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Sve što želim jeste da vidim ovaj sraj u očima i ovu beskrajnu sreću na Novakovom licu
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Originally posted by cssr View Post

                              NI, Vlado i ostali novak simpatizeri:

                              1. koliko jos duela nole-rafa predvidjate na garosu?

                              2. koje godine je imao najveci kiks na ovom turniru?
                              - jos jedan.

                              - 2011. definitivno.
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Sto jest jest, sa Cetojevicem je bio jedan igrac a sada je drugi. Postoji statisticka korelacija.

                                To ne znaci da postoji i uzrocno-posledicna veza.
                                Treba njemu taj guru. Ako nista samo da sedi na tribinama pored Vajde i ostalih. SAMO DA SEDI. Realno moze on Novaka svemu i svacemu da nauci i moze Novak sada da kaze kako mu vise nije neophodan, kako moze sada sve sto se tice Cetojevica i njegovih saveta i ostalim "mandzi" sam, sve je to verovatno tacno. Ali samo prisustvo spiritualnog mentora daje OGROMNU psihicku stabilnost.
                                Tako da Nole, sta si se stiso? Plati coveka koliko god treba (barem para imas) i neka putuje sa tobom po turnirima.

                                NI cinjenica je da je dok je cetojevic bio tu statisticki bio mnogo bolji gotovo stoprocentan u BITNIM i VELIKIM mecevima. Ali nije to najvaznije. Najvaznije je da je do je Cetojevic bio tu njemu se onakve gluposti kao u zadnjim gemovima sva tri seta koja je izgubio u jucerasnjem finalu a i jos mnogim situacijama tog meca, A I U JOS MNOGIM SITUACIJAMA OD KADA Cetojevic nije tu - [B]NISU DESAVALE[B].
                                Last edited by Sandugp; 09-06-14, 17:08.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X