Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Last edited by Zzz; 06-06-14, 19:41.

    Comment


    • Sonja, već duže vreme imam želju da te pitam odakle "vadiš" ove slike koje nisu u domenu "običnih"?
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Originally posted by Sara View Post
        Sonja, već duže vreme imam želju da te pitam odakle "vadiš" ove slike koje nisu u domenu "običnih"?
        Twitter https://twitter.com/BasiaNF

        Comment


        • Ne koristim (zbog ovakvih stvari mi nekada bude i krivo). Nastavi da postavljaš ako ti nije teško, nekada stvarno ima zanimljivih i amazing shotova koji ne mogu da se vide u običnim galerijama slika.
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Sarita, daću ti ja Rafu..

            Basia postavlja fotke iz različitih izvora, odnosno agencija, tako da se na jednom mestu može naći skoro sve.

            Jesam Shminka sigurna sam, ako je ono bilo pitanje... samo da on u to (po)veruje
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment




            • A i Boris je pokazao stomak haha

              Comment


              • E Borise, Borise treninzi, teretana, to ništa, pa kakav ti je to stomak
                Jeca je baš slatka sa ovim stomačićem
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Originally posted by proudNolee View Post
                  E Borise, Borise treninzi, teretana, to ništa, pa kakav ti je to stomak
                  Jeca je baš slatka sa ovim stomačićem
                  Boris se samo karta u zadnje vreme zato ima stomak

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Sarita, daću ti ja Rafu..

                    Plašila sam se tvoje reakcije kad saznaš.



                    Inače, tražimo ovde one boje za mazanje lica, da ispišemo ja i drugarica "Napred Nole" u nedelju. Ako ne nađemo iskoristićemo tempere uz sav rizik da nam iziritira kožu.
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • Originally posted by AIRBORNE View Post
                      Vise sam za ovu opciju jer ga je tada lagano dobio, nema veze sto se igralo na 2. ali tog dana se sticao utisak i da se igralo na 5. da bi ga Novak dobio.
                      Drugačiji su uslovi, sasvim drugačiji. Uvek je bolje da kažeš - neka njega (njih - ako je neki timski sport), ja idem dodradim svoje (a mućak ću vam reći šta ciljam), pa neka bude kako onaj gore zapoveda. Ima Novak jasan cilj u glavi, ništa ti ne brini. Dobro je što to ne potencira koliko i prethodne dve godine, rasterećeniji i prirodniji je na turniru definitivno. Svestan je zadatka koji leži ispred njega i mora da bude. Ubeđen sam da je prošle godine, negde pa makar i malo, potcenio Nadala...

                      Comment


                      • Konačno je došlo i do finala sa Rafom. Nadam se da je konačno taj dana koji će označiti konačno osvajanje prestižnog RG koji nedostaje Novaku da kompletira slemove. Idemoo Nolee, daj sve od sebe i ako bog da, da slavimo taj

                        Comment


                        • Originally posted by SonjaFan View Post


                          A i Boris je pokazao stomak haha
                          Znate li u kom je Jelena mesecu? Peti-šesti?
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Originally posted by jagodica View Post
                            Znate li u kom je Jelena mesecu? Peti-šesti?
                            Rekao je Nole kod Wilandera da je izmedju petog i sestog meseca

                            Comment


                            • "I am not too impressed by the way Rafa Nadal beat Andy Murray," says Novak Djokovic in his post-match interview
                              Tumačenje iz mog ugla:
                              Znaš me, znam te, čekam te.
                              sigpic

                              Comment


                              • Novak: Nadal je favorit za titulu (b92)

                                Đoković i Nadal se u nedelju sastaju u finalu drugog Gren slema sezone, a to će im biti 42. međusobni susret. Španac trenutno vodi sa 22-19 u pobedama.

                                „Ne znam ko je od nas dvojice u prednosti pred finale. Moramo da uzmemo u obzir rezultate koje smo obojica imali na Rolan Garosu u svojim karijerama. Zbog toga mislim da nema sumnje da je on favorit za titulu ovde. Jeste da ja igram dobro, pobeda u finalu Mastersa u Rimu pre nekoliko nedelja mi daje samopouzdanje i veru u sebe pre finala“, istakao je Novak.

                                Novak je istakao i da će predstojeće finale biti i veliki fizički izazov za obojicu.

                                „Fizički izazov koji jedan drugom predstavljamo je takođe bitan faktor u našim mečevima. Znam da me čeka igrač koji odlično igra svaki poen, koji je sjajan rival. On je veliki borac i zbog toga znam da će to biti fizički zahtevan meč. Ali, spreman sam. Za sada je ovo dobar turnir za mene. Iza mene je težak meč sa Gulbisom, ali ću imati slobodan dan do finala, a i nije mi prvi put da se nalazim u ovakvoj situaciji. Znam kako treba da se spremim taktički, fizički i emotivno i da u nedelju odigram kako znam i umem“, naglasio je srpski teniser.

                                Comment

                                Working...
                                X