Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maja View Post
    Moram da se slozim sa Zikom. Neizmerno se radujem Jeleninoj i Novakovoj prinovi ali njega ce beba/dete definitivno okupirati. To znaju oni koji imaju decu a Novak je takav da ce hteti da bude uz dete (ne verujem da ce ga Jelena i beba pratiti na turnine uz chetu dadilja kao sto rade Federer i Mirka niti da ce Novak zeleti da se na duze odvaja od njih) i sâm Novak je u svom FB postu po meni (citaj izmedju redova deo na engleskom) otprilike nagovestio da nakon tenisa sada za njega dolazi porodica.

    Znaci lepo Novace osvoji RG pa onda svadba i dete. Meni dovoljno. ;)
    To svakako

    Comment


    • Originally posted by Zika View Post
      Нема више ништа од врхунских резултата.. сада ће тек бити смушен једно две године, а онда је већ прошо воз
      Ziko,

      Pretjerujes. Nema sumnje da ce biti manje vremena za tenis. Ipak mislim da ce ga biti dovoljno, ako je Novaku stalo. Moze i da bude pozitivnog efekta. Otprilike da se svede u narednih nekoliko godina na porodicu i tenis, umjesto tenis i jos mnogo drugih stvari kao sto imamo sada.

      S druge strane, dijete ima znacajan uticaj na roditelje. Taj uticaj nije uvijek predvidljiv. Mozda Novak bude smusen, a mozda bude mirniji, ispunjeniji, samouvjereniji nego ikada. Vidjeti cemo.

      Mene vise brine svadba. Cini mi se da ona mora da bude iza Uimbldona, sve ostalo je losije. Nadam se da nece previse uticati ni na Uimbldon ni na USO. Samo je 6-7 nedjelja izmedju ta dva turnira.

      @Niki

      Sve si precizno napisala.
      Last edited by NI; 25-04-14, 13:03.

      Comment


      • Nešto se nameračih da uplatim loto pa kad već imamo prororke da mi odaju tajnu gde nabavljaju kristalne kugle, pošto i dal daju neku garanciju.
        Unapred zahvalan
        sigpic

        Comment


        • Molim vas nemojte pričati o Novakovom povlačenju zato što me od same pomisli na to zaboli stomak, znam da će taj dan jednom doći ali mislim da je još jako, jako rano za to!
          Last edited by proudNolee; 25-04-14, 12:29.
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Čudno da se i ovoliko čekalo na otvaranje potanja dalje karijere i vrhunskih rezultata.

            Uživajte ljudi, uživajte.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ljudi, ja da imam dete meni bi recimo bilo obrnuto... dete bi me vuklo da potamanim sve - bez zezanja.

              Zika sta velis na ovakvu postavku stvari ?
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Zelim da cestitam Noleta zbog djeteta, nadam se da ce sve biti u najdobrom redu sa Jelenom, da ce trudnoca proci bez probleme i da ce da imaju zdrava beba.
                    A zelim i sto brzi oporavak Djokovica, da se sto pre resi od taj problem sa zglobom.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Sto me obradovala ova vest bre ^^. Mnogo mi je drago zbog njih dvoje. A i verujem da ce i ovo Novaku dobro doci. Motivacija i da na terenu bude sto bolji . Znam da kad dete dodje Novak ce sigurno biti vise koncetrisaniji na dete nego na teren... No verujem da ce on znati kako sve to da ukomponuje tako da nista ne fali...
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • According to Alo.rs, it's Jelena's 3rd month.

                        Comment


                        • Moglo se sa 100% sigurnosti juče reći da je trudnoća ušla u 4-ti mesec, jer se svaka objavljuje na sva zvona, izuzev uže porodice naravno... uvek kada trudnica zaokruži treći, jer je to najnestabilniji period po bebu upravo ta prva tri meseca, odnosno tih 12 nedelja. Tada i beba počinje intezivnije da se mrda, buduća mama manje oseća mučnine i tako....
                          Znači negde druga polovina oktobra....vaga ili škorpija?
                          Last edited by miloolja; 25-04-14, 18:01.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Moglo se sa 100% sigurnosti juče reći da je trudnoća ušla u 4-ti mesec, jer se svaka objavljuje na sva zvona, izuzev uže porodice naravno... uvek kada trudnica zaokruži treći, jer je to najnestabilniji period po bebu upravo ta prva tri meseca, odnosno tih 12 nedelja. Tada i beba počinje intezivnije da se mrda, buduća mama manje oseća mučnine i tako....
                            Znači negde druga polovina oktobra....vaga ili škorpija?
                            Jooooj, da mi bude vaga, kao jaaaa Salim se, samo neka je zivo i zdravo I da se Jeca n uvredi, ali da lici na Noleta
                            link

                            Comment


                            • Comment


                              • Wonderful news indeed! Nole will join Rafa for the Charity Day on 2 May in Madrid.

                                Ako to znaci da ce biti u redu onda naravno dobra vijest
                                Last edited by Zzz; 27-04-14, 20:58.

                                Comment

                                Working...
                                X