Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa Rimom (i daj Boze titulom) ulazi u starterski pucanj utrke na RG a svi ce sprinteri da potvrde da je ulazak u startni pucanj
    i taj sekund bitan podjednako kao i cela utrka
    Last edited by AIRBORNE; 08-04-14, 11:57.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • To Sonja me neka je i Tesla preko puta samo da ne mlati autograme i obilazi svajcarske fudbalske petoligase
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • A otkud vam uopšte ideja da će Novak nešto da preskače
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Originally posted by proudNolee View Post
          A otkud vam uopšte ideja da će Novak nešto da preskače
          Pa to je ono "ako mora" da propusti ili ne osvoji
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by AIRBORNE View Post
            Pa to je ono "ako mora" da propusti ili ne osvoji
            Ne znam, da prvo sačekamo i vidimo šta će biti u MC, ali nešto mislim da on neće ništa da preskoči
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Nema potrebe za propuštanjem i kalkulisanjem.
              Čak bih rad bio i u Barseloni da ga vidim. Kad može Rafael, može i Novak
              Last edited by pecaros; 08-04-14, 12:40.
              sigpic

              Comment


              • Ne bi ja baš da igra i Barselonu, ali što se tiče Mastersa, mislim da ne treba nijedan da propusti! Poeni mu trebaju, mečevi mu trebaju, sezona se tek zahuktava, umoran ne bi trebalo da bude, tako da samo neka igra
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Originally posted by pecaros View Post
                  Nema potrebe za propuštanjem i kalkulisanjem.
                  Čak bih rad bio i u Barseloni da ga vidim. Kad može Rafael, može i Novak
                  pecaros,

                  Ti si poklonik Bekerove skole. Goniti Rafu svuda, pogotovo na domacem terenu. Dakle ne smije da preskoci Majorku.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    pecaros,

                    Ti si poklonik Bekerove skole. Goniti Rafu svuda, pogotovo na domacem terenu. Dakle ne smije da preskoci Majorku.
                    Znamo da može, a znamo i kako.
                    Ići za njim u stopu, sve vreme disati za vratom, ni pedlja ne popuštati.
                    Dobar lovac lovinu goni do kraja.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by proudNolee View Post
                      Ne bi ja baš da igra i Barselonu, ali što se tiče Mastersa, mislim da ne treba nijedan da propusti! Poeni mu trebaju, mečevi mu trebaju, sezona se tek zahuktava, umoran ne bi trebalo da bude, tako da samo neka igra

                      Nije igrao Barselonu, zasto bi sad
                      Ostalo nek igra, nek ugazi svu sljakunek odigra sve masterse i zacini ih RG-om
                      Last edited by Pertla; 08-04-14, 13:23.
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Na zalost ne zavrsava se sezona RG. , treba imati malo snage i za travu,beton turnire
                        Ma kako god slozicu se, kao sto se isto slazem sa svima da prvo ispratimo MC. pa onda polako ostalo.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Novak najbolje zna ili ce da zna da li su dva mastersa u dvije nedjelje za redom prihvaljivi fizicki i mentalni napor ili ne. Uvjeren sam da je preskocio Rim 2011, da bi danas imao RG. Nova godina, novi nacin igre, nova faza u rivalitetu sa Nadalom, samim tim ono sto je bilo pametno 2011. ne mora biti pametno 2014.
                          Last edited by NI; 08-04-14, 13:51.

                          Comment


                          • Originally posted by proudNolee View Post
                            Ne Madrid niz vodu mislim da je Olja jednom napisala da nema ništa slađe od pobjede nad Nadalom u sred Madrida
                            Jesam, a isto tako da je još slađe uzeti mu već jednom taj RG... to već jednom ne znam koji put


                            Originally posted by Maja View Post
                            Hvala Miloolja i Maxx na prevodu.

                            Mali savet protiv pucanja foruma i sl.: Inače, ja kada se spremam da pišem na forumima lepo napišem i snimim sve u wordu pa onda kopiram u prozorčić na forumu.
                            Originally posted by NI View Post
                            To ili napravis ctrlA i ctrlC prije nego kliknes posalji. Ako login ne uspije, napisano mozes dobiti nazad sa ctrlV.
                            Ovako. Kada jednom hoćete da se ulogujete i upišete svoje korisničko ime i lozinku, pre nego što pritisnite Prijavite se čekirate onaj mali prozorčić Zapamti me i svaki sledeći put kada uđete na SK forum vi ste automatski ulogovani, nema više pisanja korisničkog imena ni lozinke. Ali kada pritisnete Odjavite se, tu skroz desno u gornjem ćošku ili niste čekirali kućicu pre Prijavi se... onda morate opet da popunjavate ove podatke sledeći put, pa sledeći i tako uvek.

                            Ukoliko je kućica Zapamti me čekirana, a niste aktivni na forumu mislim max 15 min, a forum vas je naravno zapamtio, čim kliknete, nastavljate tamo gde ste stali. Tako i sa pisanjem postova. Ukoliko je dugačak ili nešto radite u međuvremenu istovremeno sa pisanjem, kao što sam ja malo pisala u postu, malo radila neke druge stvari, pa prođe tih 15 min... normalno nastavljate kada hoćete da ga pošaljete, odnosno postavite na temu.... zato što vas je forum zapamtio, niste odjavljeni ni kada je prošlo 15 min. Da napomenem još i to da dok pišete post, često se u njegovo dnu, periodično ponavlja Auto-Saved, u žutom prozorčiću, koji dodatno čuva podatke, koje se do tada ispisali.

                            Međutim, ukoliko niste pri logovanju čekirali kućicu, a prošlo je mnogo više od 15 min., onda to može da pravi probleme, jer je Auto -Saved radi 15 min, pa šta ste napisali-napisali za to vreme, jer ste posle tih 15 min automatski izlogovani i on više ne pamti... a još niste uradili copy/paste, pre postavljanja, onda u tom slučaju ode sve u tri lepe šargarepe. Za 15 min napisala sam jednu jedinu rečenicu, nisam bila prijavljena, a c/p normalno da nisam uradila, jer sam mislila da sam ulogovana normalno kao i svaki put, odnosno da je kućica čekirana.

                            Nije ništa komplikovano, naprotiv, samo ovo mi se drugi put eto za sve ove godine dešava, ali prvi je bilo mnogo bolnije, jer je post bio ohohooooo veliki.

                            Naravoučenije: čekirajte kućicu Zapamti me
                            Last edited by miloolja; 08-04-14, 14:03.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Novak najbolje zna ili ce da zna da li su dva mastersa u dvije nedjelje za redom prihvaljivi fizicki i mentalni napor ili ne. Uvjeren sam da je preskocio Rim 2011, da bi danas imao RG. Nova godina, novi nacin igre, nova faza u rivalitetu sa Nadalom, samim tim ono sto je bilo pametno 2011. ne mora biti pametno 2014.
                              Boldovan tekst je naknadna pamet 2011 na RG nije bio problem preskakanja Rima vec Roger u 1/2F(njegov najbolji mec na RG) Novak je imao veliku pauzu od 5 dana na tom RG, bio je fizicki spreman za Rafu ali nije za Rogera.Ove godine ocigledno Novak rasporedjuje potrosnju i to treba napraviti i na sljaci.Koje ce titule napadati a koje preskakati on sigurno najbolje zna ,ali bi bilo pogubno da dolazi na najvazniji GS ove sezone iscedjen sa eventualne tri masters titule na sljaci.(fizicki nije spreman za takav napor)S druge strane ocigledno je da Rafa podize formu i ocekujem da njegov vrhunac forme bude u finalu RG sa takvim Rafom Novak nema snage da se nosi u 5 setova na RG, bez odmora na nekom od mastersa na sljaci.

                              Comment


                              • Ne mogu ni da zamislim u šta će da se pretvori ova tema ukoliko Novak ne uzme RG
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X