Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Oženili se... i to su u tim godinama prioriteti od 25. do 27. koji su pravili drastičnu razliku u osvajanju GS-a pre i posle brakova

    Mekenro 7/0 (pre braka/posle braka)
    Sampras 12/1
    Beker 6/0
    Borg 8/3
    Konors 5/3
    Federer 13/4
    Agasi 1/5 (ali kada se razveo od Bruk osvojio je 4 GS, odnosno u braku sa Štefi osvaja još 2 AO)

    Ako mogu da biram... biram svdbu posle RGa, a posle nek ide život
    Kako si se samo setila da tražiš ovakve podatke?
    Bacila si me u razmišljanje.. A to kod mene neće da valja..

    Odmara Nole kažete.. Super.. Sad će da baci neku sliku iz posete nekom zabavnom mestu..

    Comment


    • Nisam ja to smislila, već na MTFu kada je Novak objavio u septembru da se ženi, ali bilo je par tenisera na spisku i koliko se sećam nisu svi podaci bili tačni...pa izvukla još neke (a Petra je recimo pitala za Matsa) i ovi podaci jesu tačni nadam se... a setila sam se toga kada je krenula priča o prioritetima u 25, 26, 27 godina... kao i da su do tada gro GS-a osvojili, a oni se u tim godinama oženili zapravo...

      Edberg je recimo osvojio ukupno 6 GSa, poslednji je bio 1992. USO, a te godine se i oženio.. ne znam da li pre ili posle ovog GS.

      EDIT: Sada sam pronašla.. venčali se 18. aprila... znači pre USO... Edberg 5/1

      EDIT2: Lendl... 7/1
      Last edited by miloolja; 23-03-14, 00:49.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by conviction11 View Post
        Nisu poželjne ovakve situacije ali Novak sada čeka pobjednika meča Robredo - Beneto. Bilo ko od njih dvojice da bude, Novak ne bi smio imati problema.

        Neće njega ovo uzdrmati.
        Hoce,posebno ako prodje Francuz,uzece mu 2-4 gema !
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • W/o tradicionalno ne bas povoljna situacija za Novaka, cesce je gubio u daljim fazama turnira gde je dobijao w/o ,nego sto su mu znacili odmor i pregrupisavanje snaga.Ritam je znacajna stavka u njegovoj igri, ovako smanjuje se vreme da udje u njega,obzirom da vec od projektovanog QF ima teske protivnike.U meceviva tipa kakav bi bio sa Florianom imao bi prilike raditi na i udarcima,puno toga u igri ne stima, narocito BH, pravi opet veliki broj UE iz ne preterako agresivne igre.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Originally posted by cssr View Post
            nije mu prvi put.
            u roterdamu 2010. florijan majer je takodje predao bez borbe mec cetvrtfinala novaku.........
            .......da bi nole izgubio u 1/2 od mihe juznija
            Nemoj te me plasiti, te sa predajama , pa onda gubi a onda i ovo sa zenidbom, koliko je ko posle zenidbe osvojio GS
            Nole ako moze, nek pomeri svadbu bar posle USO
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Ja bas mislim da mu je ovakva situacija idealna. Iz dva razloga :
              1. Videlo se i protiv Sardija da nije bas odmoran, tj da ponekad deluje umorno, pa ce mu ova pauzicaa idealno doci da napuni baterije.
              2. Sledeci protivnik nije mnogo tezak (ko god da bude). Da ga u sledecoj rundi ceka Marej na primer, onda to po meni ne bi valjalo ...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ova devojcica se zove Sofija i za mene, ona je pravi heroj. Iako je paralizovana od struka na dole i koristi samo jednu ruku, zbog teske bolesti Spina Bifida, to je nije sprecilo da zaigra tenis i bude moj fan danas smo se druzili na terenu i igrali tenis zajedno svakog dana ucimo i sticemo nova iskustva. Danas mi je Sofija potrvrdila svojim primerom nesto sto uvek sebi ponavljam kad je tesko - nikada se ne predajte!

                Comment


                • Srećan rođendan majstore!





                  Last edited by miloolja; 24-03-14, 10:37.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Kako su dobre fotografije, vidi se koliko Nole i Vajda znace jedno drugom..koliko zrace njihova lica, takva spontanost, radost...prelepo
                    Last edited by Pertla; 24-03-14, 15:22.
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Još jedan gem Duci.. gleda te šampion

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment




                      • Comment


                        • Originally posted by MiljanVR View Post
                          Nole se bas lepo provodio juce na zurci u Miami-u



                          Ko je ova dama ?
                          SignaturE se cheka ...sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Comment

                              Working...
                              X