Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Управо сам се замислио, да ли сам ја навијач или шта сам??? Има пуно играча које обожавам, из љубави их и хвалим и кудим... предпостављам да сам навијач када их хвалим, а када их кудим испадам ко зна шта?

    Није ни важно шта сам, волим да причам о тенису, да читам шта други мисле и какве утеиске имају о свему и свачему, о игри, суђењу, правилима, манирима, ма о свакој ситници која је везана за тениски живот, све ми је занимљиво и зато пуно висим овде јер има инфомација и дискусија о свему... видим да има више форумаша који воле више од једног тенисера па се тешим да нисам усамљен.. ко смо? можда само љубитељи ове игре?
    sigpic

    Comment


    • izvolte?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        izvolte?
        Hahahahahah kako sad da budem ozbiljan kada vidim taj smajli

        Ne stvrano, mislim da ova rasprava oko navijača i navijanja nikako ne treba da se vodi ovdje, dođem da pročitam nešto što me zanima vezano za Novaka, a šta vidim gluposti oko toga ko je veći ili manji navijač, ma dajte više, do kad će ovo da traje!
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Granica nije pređena, provokacija nema ... tema jest počela da malo smara, ali ako ljudi imaju još nešto da kažu, na njima je... reč je o Novaku, u svakom slučaju.
          Mali nesporuzam između Bojane i Navrasa (baš ono što je hteo da kaže to je i rekao), ali to je problem svakodnevne komunikacije i in vivio, a kamoli ovako virtuelno... prema tome.. smirite se i ne skačite odmah.
          Novak je kao javna ličnost podložan kritici i to je neminovno, prema tome, samo opušteno. Idemo po RG!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/4504...-za-Montevideo

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Mislim da neki pogresno gledaju kada govore o lojalnosti (ili o cemu vec) Federerovaca prema Roletu. Da se ne lazemo, totalno je drugacija situacija u odnosu na Novaka.
                Role je u 33. godini zivota i mi, Rodzerovci, ne gledamo isto na njegove poraze od Novaka i kompanije. Nemamo velika ocekivanja, pa samim tim i nema kritike (bar ne neke ogromne) kada dodje poraz. Da li stvarno neki misle da mi ne bi kritikovali Rodzera da on sada ima 26 godina i da je izgubio od Novaka ? Bi, bar bih ja to radio, kritikovao bih ga.

                Kod Novaka nesto ne stima od pocetka godine i ova titula moze mozda to da promeni. Iskreno, ne vidim nista lose sto neki ovde kritikuju Novaka. To ne znaci da mu nisu lojalni, vec mu zele samo najbolje i zato kritikuju. Ne treba deliti neke na manje i vece Novakovce od ostalih, svi jednako navijaju, svi ga jednako vole, ali i svi imaju svoje neko misljenje, svoj neki pogled na stvari, svoj nacin kritike i tu nema nista lose, naprotiv.......
                Last edited by Mr. Wolf; 18-03-14, 13:16.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Zika View Post
                  Није ни важно шта сам, волим да причам о тенису, да читам шта други мисле и какве утеиске имају о свему и свачему, о игри, суђењу, правилима, манирима, ма о свакој ситници која је везана за тениски живот, све ми је занимљиво и зато пуно висим овде јер има инфомација и дискусија о свему... видим да има више форумаша који воле више од једног тенисера па се тешим да нисам усамљен..

                  To je i meni glavni razlog sto dolazim na ovaj forum...pored toga ovde ima mnogo meni simpaticnih ljudi koji su mi zanimljivi i kad ne pricaju o tenisu Dopada mi se ovdasnja atmosfera...
                  A bonus mi je sto uz svo ovo citanje i piskaranje ucim maternji jezik
                  (izvinjavam se za ali kad ste vec rasirili ovu raspravu oko navijaca)

                  Comment


                  • NI ono sto si danas napisao pod osmom stavkom, se potpuno ali milion posto slazem sa tobom. Tih nekoliko recenica me odusevilo. Mislio sam da tako tacan opis Novaka Djokovica nikada necu videti na ovom forumu, ali pogresio sam ...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Jedno pitanje
                      Da li mislite da bi Novak osvojio titulu da je umesto Vajde bio Beker ?
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by Johnny View Post
                          Jedno pitanje
                          Da li mislite da bi Novak osvojio titulu da je umesto Vajde bio Beker ?
                          Očekujem da Vladan prvi odgovori na ovo pitanje
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Originally posted by Navras View Post
                            Kriticari se iskljucivo bave Novakom, cije ime stoji u naslovu ovog topika i koji kao javna licnost i jeste tema diskusije ukoliko se ne varam, dok se branioci uglavnom bave drugim forumisima tj. kriticarima. Ko ne uvidja tu malu razliku ja mu zaista ne mogu pomoci.

                            Najsveziji primer je NI i njegovo divljenje Federerovim navijacima u prvom redu zbog pokazane lojalnosti, sto zapravo nije nista drugo do uvijeno kakanje po Novakovim navijacima u prvom redu po ljudima koji ovde pisu, a sve sa ciljem da se odredjeno ponasanje nametne kao pozeljno i jedino ispravno. Ucitava se ljudima sve i svasta, o cemu sam pisao u prethodnom postu, proizvoljno i pausalno iznose se sudovi o ljudima koji ovde pisu, moralise se i patetise preko svake mere.

                            Dobronameran savet i sa time zavrsavam: nema potrebe da bilo ko brani Novaka od njegovih sopstvenih navijaca jer niti su branioci bolji i iskreniji navijaci, iako mozda misle da jesu, niti mogu biti veci katolici od samog pape.
                            Navras,

                            1.
                            Tebe nisam kritikovao jer te smatram dosljedim i zato sto ne donosis sudove na precac, nego razmislis dobro o njima. Ne smatram te ni nelojalnim navijacem. Tvoja kritika nikada ne stavlja tebe u prvi plan, niti tvoje emocije, razocaranje ili misljejenje. Ona se bazira na hladnoj analizi cinjenica. Svejedno mislim da je ta hladna analiza samo dijelom tacna.

                            2.
                            Da, volio bih da su Novakovi navijaci kao Federerovi. Prihvatio sam da nisu. A moja ponuda Bojani da predje kod novakovaca je zezanje, valjada ti je to jasno.

                            3.
                            Zao mi je ako moje pisanje vidis kao moralisanje a jos i vise kao patetisanje.

                            4.
                            Ideja da sam htio, ili cak pomislio, da nametnem obrazac ponasanja je apsurdana. Zar bih mogao i zamisliti da imam tu moc.

                            5.
                            Vidio sam kako Novakovi navijaci reaguju na forumu, ali mnogo vaznije, vidio sam kao reaguju i izvan foruma. Vidio sam to razagovarajuci sa prijateljima, citajuci stampu itd, sve to ti ne mozes znati i ne trebas znati. Iz tih reakcija sam dosta naucio, ali ne o Novaku, tenisu, navijacima itd. Naucio sam nesto mnogo vaznije. Nesto sto sam morao znati od ranije ali nisam. Naucio sam kakav je jedan aspekt mentaliteta nasih ljudi.
                            Last edited by NI; 18-03-14, 15:33.

                            Comment


                            • Sany ovo?

                              Originally posted by NI View Post

                              Ima nesto vrsako sa Novakom. Kad vidim sto moze na teniskom terenu, pomislim da mora, jednostavno mora, postati GOAT!

                              Kad vidim kao neki put podbaci, pomislim da nece vise osvojiti slem.

                              Tesko je naci balansirano misljenje. To je čar, to je uzbudjenje.
                              Smisao ovog sam htela da uporedim sa jednom Vladanovom rečenicom... ali na kraju sam se pogubila u ovim postovima, mislim da je ova....

                              Originally posted by Vladan View Post
                              Na kraju dana svi su lojalni i uvijek uz Novaka, niko nije digao ruke od njega. Svi su navijaci, a ne simpatizeri, svi ulazu masu emocija i ne zadovoljavaju se prikazanim jer svi znaju koliko toga lezi u Novaku i da on moze bolje.

                              To je valjda to... razlike su u sitnicama i finesama...i do kog zaključka smo došli? Istog. Suština je ista. Svi zapravo mislimo isto, samo to različito interpretiramo i što je još važnije... svima je stalo.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                NI ono sto si danas napisao pod osmom stavkom, se potpuno ali milion posto slazem sa tobom. Tih nekoliko recenica me odusevilo. Mislio sam da tako tacan opis Novaka Djokovica nikada necu videti na ovom forumu, ali pogresio sam ...
                                Sandugp,

                                Hvala! Osvjezio si mi dan.

                                Comment

                                Working...
                                X