Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vajda je savrsen u svojoj ocjeni. Kako bi drugo moglo biti? Bolji cak i od samog Novaka! A tek kad cujemo pravog Borisa...

    Comment


    • Нема суровијих од нас навијача.. Кад једном видимо да неко одлично одигра и има дан и још му се погоди ривал који му лежи ми очекујемо и захтевамо да тако буде сваки дан... Делује као сваки дан, а практично тако и испада, ако није меч онда има тренинг и тако десет до петнајс година за редом...

      Често видимо играча да изађе на терен суморног лица и као да му није ни до чега и одмах почнемо да га кињимо да нема жара, нема воље и радости за игру, а треба узети у обзир да је младо створење које робује том професионалном спортском животу, да и он има и других ствари на уму и друга интересовања.... Пре пар година пијуцкам на једној тераси у клубу са Виктором и почне прича о томе како изгледају те допинг контроле и он поче да очајава, јао попели су ми се на врх главе, често те јуре и три пута дневно да идеш на контроле, лепо сам постао алергичан на то, смучило ми се... Онда се сетим и скорашњег малтретирања Нолета у девис купу када су га на дан дубла тестирали четри сата и нису му дали да мрдне са тих тестова, а не знаш када ће да ти бану, да ли ујутру када си бунован, у подне или увече... и сада кад у таквом расположењу сирома мора још и на терен да игра, а ми очекујемо свежину, осмех и супер расположење... нико од нас навијача не размишља од таквим стварима и зато помислим да смо стварно сурови!!!
      sigpic

      Comment


      • Apsolutno sam saglasan da je uniformnost mišljenja pogubna za svaku vrstu zajednice pa tako i ovu virtuelnu baruštinu ovdašnju.
        O zaludnosti nametanja svog stava neistomišljeniku u realnom i virtuelnom svetu davno dadoh svoj sud da je to ćorava rabota. U sukobu dva tvrodkorna stava pobeda je moguća jedino uz prisustvo posmatrača. Da li bez stava ili sa nekim nejasnim predubeđenjem prateći sukob stavova posmatrači počesto usvajaju jedan od prezentovanih kao svoj. Pobednik je onaj čiji stav usvoji većina posmatrača. Zahvaljujući nestabilnosti većinski priklonjenih tu vrstu pobede možemo imenovati pirovom.
        Osnovna pobuda ovog pisanija je zapravo izrečena zamena teza.
        Manjinski stav je postavljen u nadređeni položaj nasuprot većinskom.
        Par glasova suprotnih većinskom raspoloženju karakterišu se kao livci kalupa uniformnosti.
        Kritičari kritike zahvaljujući svojoj maloj brojnosti organzuju hajku na znatno brojnije neistomišljenike.
        Apsurd do apsurda.
        Na desetine kritizerskih stavova dođe jedan afirmativan i on se shodno slobodi mišljenja dezavuiše.
        Iznese se teorija pa ako je vreme demantuje lukavo se prepravlja.
        Raniji stavovi bivaju potirani zavisno od potrebe.
        Sprdnja i pogrdni nazivi pripisuju se afektu iako traju danima.
        I sve to zarad čega?
        Ukoliko je namera pokazivanje intelektualne nadmoći, nisam impresioniran.
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • IW Brain Game: Djokovic forces Federer back

            In the opening set, Djokovic was only able to get 24 per cent of his groundstrokes to land closer to the baseline than the service line, which let Federer successfully hunt the short ball. But as Djokovic slowly but surely improved his strategy and execution, he was able to increase his depth to 35 per cent of shots landing closer to the baseline in the second set. This significantly slowed the Federer blitz down.
            ...
            Last edited by Zzz; 18-03-14, 12:05.

            Comment


            • 'Brain Game' analize variraju od prosjecnih do odlicnih. Ova je bila izavanredan!

              Comment


              • Kriticari se iskljucivo bave Novakom, cije ime stoji u naslovu ovog topika i koji kao javna licnost i jeste tema diskusije ukoliko se ne varam, dok se branioci uglavnom bave drugim forumisima tj. kriticarima. Ko ne uvidja tu malu razliku ja mu zaista ne mogu pomoci.

                Najsveziji primer je NI i njegovo divljenje Federerovim navijacima u prvom redu zbog pokazane lojalnosti, sto zapravo nije nista drugo do uvijeno kakanje po Novakovim navijacima u prvom redu po ljudima koji ovde pisu, a sve sa ciljem da se odredjeno ponasanje nametne kao pozeljno i jedino ispravno. Ucitava se ljudima sve i svasta, o cemu sam pisao u prethodnom postu, proizvoljno i pausalno iznose se sudovi o ljudima koji ovde pisu, moralise se i patetise preko svake mere.

                Dobronameran savet i sa time zavrsavam: nema potrebe da bilo ko brani Novaka od njegovih sopstvenih navijaca jer niti su branioci bolji i iskreniji navijaci, iako mozda misle da jesu, niti mogu biti veci katolici od samog pape.
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Originally posted by Navras View Post
                  Kriticari se iskljucivo bave Novakom, cije ime stoji u naslovu ovog topika i koji kao javna licnost i jeste tema diskusije ukoliko se ne varam, dok se branioci uglavnom bave drugim forumisima tj. kriticarima. Ko ne uvidja tu malu razliku ja mu zaista ne mogu pomoci.

                  Najsveziji primer je NI i njegovo divljenje Federerovim navijacima u prvom redu zbog pokazane lojalnosti, sto zapravo nije nista drugo do uvijeno kakanje po Novakovim navijacima u prvom redu po ljudima koji ovde pisu, a sve sa ciljem da se odredjeno ponasanje nametne kao pozeljno i jedino ispravno. Ucitava se ljudima sve i svasta, o cemu sam pisao u prethodnom postu, proizvoljno i pausalno iznose se sudovi o ljudima koji ovde pisu, moralise se i patetise preko svake mere.

                  Dobronameran savet i sa time zavrsavam: nema potrebe da bilo ko brani Novaka od njegovih sopstvenih navijaca jer niti su branioci bolji i iskreniji navijaci, iako mozda misle da jesu, niti mogu biti veci katolici od samog pape.
                  Ne mozes biti dalje od istine
                  Sto se mene tice, mozete da pljujete Novaka za svaki mec koji ne dobije sa 6:0 6:0, a isto tako mozete da ga dizete u nebesa i kad dobije nekog pacera, meni je u principu svejedno.
                  Moja podrska Roletu, kao i sva podrska ostalih Roletovaca, ponasanje svih nas nije nesto dogovoreno, nego se spontano desava, jednostavno smo takvi navijaci i tako reagujemo.

                  To sto se vi svadjate i prepirete, gledate ko je veci a ko manji navijac, to je iskljucivo vas problem, nas zaobidjite.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ne mozes biti dalje od istine

                    To sto se vi svadjate i prepirete, gledate ko je veci a ko manji navijac, to je iskljucivo vas problem, nas zaobidjite.
                    Ja vas i zaobilazim, koliko znam do sada niti jedan komentar nisam ostavio na vasoj temi niti sam vas uzimao u usta, tako da ti je komentar suvisan
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Originally posted by Navras View Post
                      Ja vas i zaobilazim, koliko znam do sada niti jedan komentar nisam ostavio na vasoj temi niti sam vas uzimao u usta, tako da ti je komentar suvisan
                      U prethodnom postu jesi...
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        U prethodnom postu jesi...
                        Ako jos jednom procitas videces da sam se bavio komentarom koji je napisao NI, a ne vama kao navijacima.
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • Originally posted by Navras View Post
                          Ako jos jednom procitas videces da sam se bavio komentarom koji je napisao NI, a ne vama kao navijacima.
                          Potkacio si ti i nas i njega, mozda nisi hteo, ali jesi.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Potkacio si ti i nas i njega, mozda nisi hteo, ali jesi.
                            Hm, prilicno sam siguran da nisam. Da sam to hteo napisao bih otvoreno, nema potrebe da uvijam bilo sta.
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • Pa dobro ljudi majku mu u šta ste ovo pretvorili ovu Novakovu temu, vodite ove vaše rasprave negdje drugo, ima li neko od nadležnih da reaguje! Stvarno ga pretjeraste!
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Da,postoji nadlezan neko...morace reagovati!


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X