Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sto ce ti ta racunica?


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • па кажем, ако га мрзи да ознои гузу и настави да се зеза, да бар остане на врху некако...треба напапирчити једно 3.000 бодова да би ишао на завршни турнир...

      видиш да пред сваки меч нешто стрепимо, почели неки индијанци да му одузимају сетове, а кад кола крену низбрдо, тешко их је зауставити....зато рачунам и скупљам сваки бод...

      ево овде на мастесу толике муке а свега 180 бодова, Чила освои два турнира по 250 и накривио капу, а и апетити су му порасли... Долго теши остатак света и каже, видите да та велика четворка и није непобедива и сада сви наваљују као да је распродаја...
      Last edited by Žika; 13-03-14, 18:31.
      sigpic

      Comment


      • To jes Daj Boze da se uozbilji...Ovo do sad djeluje stvarno sumorno i pacerski.


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Po mojoj racunici Zikin digitron tiltovo
          sigpic

          Comment


          • Po meni on samo pored Vajde moze da pokaze emocije na terenu, kod BB to nje slucaj ili jos nisu stigl do tog nivoa poverenja

            Comment


            • Originally posted by Zika View Post
              па кажем, ако га мрзи да ознои гузу и настави да се зеза, да бар остане на врху некако...треба напапирчити једно 3.000 бодова да би ишао на завршни турнир...

              видиш да пред сваки меч нешто стрепимо, почели неки индијанци да му одузимају сетове, а кад кола крену низбрдо, тешко их је зауставити....зато рачунам и скупљам сваки бод...

              ево овде на мастесу толике муке а свега 180 бодова, Чила освои два турнира по 250 и накривио капу, а и апетити су му порасли... Долго теши остатак света и каже, видите да та велика четворка и није непобедива и сада сви наваљују као да је распродаја...
              Tako ti je to Zile u sportu, kad protivnici namirisu da nisi vise jak kao pre ima da temuci i vise nego li sto realno mogu... Zato je Rodja to u Noletovim godinama po kratkom spisku, sve ih ubijao u pojam osim Nadala naravno i tako je sprecio stvaranje jace konkurencije Da je radio ovo sto radi Nole imao bi on muke i sa Safinom i Rodikom i ne znam kojim sve drugim. Nole stvorio i Stanislasa i Maria cekam jos nekog da stvori
              Last edited by salinjo90; 13-03-14, 19:05.

              Comment


              • Originally posted by juventus View Post
                Prvi mec u novoj sezoni sa emocijama bez kojih je Novakova igra nezamisliva.Ono sto takodje ohrabruje je resetovanje nakon lagano izgubljenog seta kao da se to nije ni dogodilo.Mada realno protivnici nisu bili takvog kvaliteta koji mogu ugroziti Novaka vidi se pomak u stavu i igri.Ritern se lagano vraca u igru ,forhend strana deluje solidno mada je tu po meni previse spina preko mreze.Bekhend moze mnogo agresivnmiji i ubojitiji da bude nego sto je prikazao.Ono sto mi nedostaje u igri je nedovoljna agresivnost na loptu,udara lopticu u mestu ili na ledjima.Sledeca musterija Zilijen bi trebalo jos vise da razigra Novaka jer mu francuz po svemu odgovara,nema cime da ga ugrozi a moze da mu razigra udarce.
                Sve je to otprilike tako kako opisujes. To moze bolje i mora bolje. Ali ovo sto je pokazao protiv Marina je dovoljno da pobijedi sve osim 5-6 igraca. Sa tih 5-6 bi bio ravnopravan, povuci poetgni.

                Comment


                • Novak u 21.30, znači po Suncu, ali da li i po onoj vetruštini?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Novak u 21.30, znači po Suncu, ali da li i po onoj vetruštini?
                    Samo nam je to jos falilo

                    Comment


                    • Last edited by Pertla; 14-03-14, 08:06.
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Bas zelim da vidim novi FH po vjetru.

                        Comment


                        • Ajde bolje taj vetar da ostavimo za tamo negde posle RG ;)

                          Comment


                          • Po prognozi vetar 3 m/s

                            Novak Djokovic: I’m Aware Of This New Wave Of Players, That’s Why I’ll Train Harder To Get Better

                            Novak Djokovic is in action today in the Indian Wells quarterfinals. While the Serb plays a veteran in Julien Benneteau, he’s also aware of this new group of players starting to make some inroads, like Grigor Dimitrov, Ernests Gulbis, Milos Raonic, Alexandr Dologopolov and others.

                            “You have the new generation, new wave of tennis players coming, especially the youngsters, Raonic, Dimitrov Gulbis and those up and coming, rising tennis stars,” Djokovic said Wednesday after beating Marin Cilic. “You have to accept the fact that everybody is improving. They all want to get better. They all want to win against you as a top player. That’s another reason for you to train hard and try to get yourself better and compete with these guys.

                            “It’s double hard I think in think moment for any top player to stay up there. I’m aware of what’s going on. On a positive note, it’s good for the sport in a way, you know, to have the different faces winning major tournaments.”

                            Djokovic, a two-time Indian Wells winner, has was five of six against the 32-year-old Benneteau.

                            “It’s Benneteau,” Djokovic said. “He’s not seeded, but he has won against Tsonga, against some great players. So I’m going to win. I’m going to try to win. I’m going to go out there and try to win. Let me rephrase that.”
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Novi forhend leti u aut i bez vetra

                              Comment


                              • Originally posted by salinjo90 View Post
                                Novi forhend leti u aut i bez vetra
                                salinjo90,

                                Pao si pod uticaj notoriousa i Vladana.

                                Comment

                                Working...
                                X