Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vazna je pobeda, problemi ostaju, idemo dalje
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Noćas nema poljubaca, dosta vam bilo...

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Noćas nema poljubaca, dosta vam bilo...

        Tacno se vidi koliko mu je laknulo sto je pobedio Cilica
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Ma to se on glupira, pozira pred kamerama, prošli put poslao poljubac
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ajd, neka bude tako, ali meni izgleda onako
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Prvi set je bio očajan, kao da nije znao šta ga je snašlo, prosto nije ni imao vremena da se osvesti, dok je Čilić bombardovao sa svih strana. Ali to je nekako izvuklo ono najoblje, u ovom trenutku, iz Novaka, prvo ritern, pa i sve ostalo... rekoh divan je dan, šteta da ostane unutra... i odigrao po meni skoro paperfektan drugi set, što je bilo dovoljno da poljulja samopouzdanje protivnika i uz solidan treći dovede sve na svoje mesto.
              U drugom i trećem Čilić nije imao brejk loptu.
              A sada odlični Beneto.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Beneton 1/2 finale

                Comment


                • Jedan duboki naklon majstoru teniske igre
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Noćas nema poljubaca, dosta vam bilo...

                    Umoran je duša mala, sada na zasluženi spavanac

                    "Verovao sam da mogu da se vratim. Drugi set je bio potpuno druga priča. Resetovao sam se i rekao sebi da je to početak meča. Zaboravio sam prvi set, i u naredna dva bio veoma dobar. Imao sam intenzitet koji sam tražio, nadam se da ću ga zadržati", rekao je Đoković.
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by proudNolee View Post
                      Umoran je duša mala, sada na zasluženi spavanac

                      "Verovao sam da mogu da se vratim. Drugi set je bio potpuno druga priča. Resetovao sam se i rekao sebi da je to početak meča. Zaboravio sam prvi set, i u naredna dva bio veoma dobar. Imao sam intenzitet koji sam tražio, nadam se da ću ga zadržati", rekao je Đoković.
                      Najviše me raduje ovo "vjerovao sam da mogu da se vratim" zato što uvijek kada vjeruje, da sve od sebe (nebitno koliko je to u tom trenutku) on uspije da se vrati
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Originally posted by proudNolee View Post
                        Umoran je duša mala, sada na zasluženi spavanac

                        "Verovao sam da mogu da se vratim. Drugi set je bio potpuno druga priča. Resetovao sam se i rekao sebi da je to početak meča. Zaboravio sam prvi set, i u naredna dva bio veoma dobar. Imao sam intenzitet koji sam tražio, nadam se da ću ga zadržati", rekao je Đoković.
                        Kao i uvijek, objektivan kad je u pitanju sopstvena igra.

                        Comment


                        • Tako je, mora verovati u sebe, kakva jaka konkurencija itd., on treba samo na sebe da se koncentrise.
                          Drago mi je kako je izborio pobedu protiv Cilica.
                          I na kraju mi je drago i sto je izgubio jedan set. Prvo zato sto ga je to probudilo, drugo zato sto treba da igra, prebrzo je ispao u oba turnira u kojim je zadnje godine stizao do zavrsnice i nema prosto dovoljno meceva odigranih (sto je i sam rekao)...
                          Videcemo sta se moze sa Bennetau-om. Samo da nastavi da se bori kao u 2. i 3. setu sa Marinom i ja zadovoljna
                          Last edited by Zzz; 13-03-14, 13:39.

                          Comment


                          • Cilic - checked.
                            Idemo sad na matorog Zilijena ( kojeg generalno mnogo volim ), samo pristup iz drugog seta i to je to.

                            Comment


                            • nije ubjedljiv.
                              imam utisak da mu vels i majami dodju kao otaljavanje posla a da ce pravu igru dati na sljaci. znamo svi sta je glavni cilj.
                              bez opterecenja o povratku na br1.
                              cilici, haneskui, monfisi... vjecite musterije. od benetoa i gulbisa takodje ne treba da se plasi. od iznera da, ako ga krene serva.
                              za federera u ev. finalu se ne bojim. nema sanse da ga onako ispusti 2x za redom.

                              Comment


                              • Pa kažem ja... ove godine drugačija taktika... diže postepeno formu za šljaku i RG.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X