Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak iako ima poprilicno lagan zreb, opet na putu do finala ima igraca od koga vrlo lako moze da izgubi, a znao je to i u proslosti da potvrdi. Govorim o Dzonu Izneru.... mada jos uvek i Novak i Izner moraju da savladaju po koju prepreku da bi do tog duela uopste doslo. Sto se Marina tice, on mu kao protivnik lezi ... mada kako Novak riternira u zadnje vreme ne bi me cudilo da i sa Marinovim (vidno poboljsanim) servisima ima problema ...
    Last edited by Sandugp; 12-03-14, 12:28.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ma znamo za Johny-a i njegovu igru protiv Novaka na domaćim mastersima uhvati Novaka nespremnog , još ritern mu je trenutno nepostojeći , msm kad 4 servisa Gonzalesa pobaca u aut...
      Videćemo uostalom kakav će biti protiv Marina bez obzira na to što mu je odgovarao kao protivnik, u ovoj fazi mu niko ne odgovara
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Marin ima retko dobru priliku da uknjizi prvu pobedu protiv Novaka. U boljoj je formi, cini se da je u uzlaznoj putanji dok Novakova igra pada iz nedelje u nedelju, sigurno da ima ogroman motiv i izgarace da dodje do pobede dok je Novak upao u neku apatiju, kao da mu je sve ravno do dna i moze se desiti da ako stvari ne budu isle glatko u jednom trenutku pusti mec kao sto je to uradio protiv Wawrinke u Melburnu. Sve je nekako na strani Cilica i ako bi se gledalo trenutno stanje kao poprilican favorit ulazi u ovaj mec.

        No, uvek ima ono ali... Suva teniska klasa i mentalitet sampiona uvek su bili i bice na Novakovoj strani. Mozda su ti kvaliteti trenutno nevidljivi, ali nikad se ne zna kada mogu da isplivaju na povrsinu. Forma je prolazna kategorija, samo je klasa vecna. Na Novaku je da nam to demonstrira u praksi.
        Last edited by Navras 16950; 12-03-14, 13:15.
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Originally posted by Navras View Post
          Marin ima retko dobru priliku da uknjizi prvu pobedu protiv Novaka. U boljoj je formi, cini se da je u uzlaznoj putanji dok Novakova igra pada iz nedelje u nedelju, sigurno da ima ogroman motiv i izgarace da dodje do pobede dok je Novak upao u neku apatiju, kao da mu je sve ravno do dna i moze se desiti da ako stvari ne budu isle glatko u jednom trenutku pusti mec kao sto je to uradio protiv Wawrinke u Melburnu. Sve je nekako na strani Cilica i ako bi se gledalo trenutno stanje kao poprilican favorit ulazi u ovaj mec.

          No, uvek ima ono ali... Suva teniska klasa i mentalitet sampiona uvek su bili i bice na Novakovoj strani. Mozda su ti kvaliteti trenutno nevidljivi, ali nikad se ne zna kada mogu da isplivaju na povrsinu. Forma je prolazna kategorija, samo je klasa vecna. Na Novaku je da nam to demonstrira u praksi.
          Konacno da cujem malo, iako samo malo, vedriji ton od tebe.

          Sto ide Novaku u prilog?

          -klasa (kako ti rece suva klasa)
          -ako Novak bude pristojno servirao i drzao koncetraciju, Marin tesko moze da ga brejkne
          -stvara se atmosfera da je ovo velika prilika za Marina a kladionice daju Marinu 19% sansi, ako Marin udje u mec da treba da dobije to ce biti opterecenje

          Sto ide Marinu u prilog?

          -bitno poravljena igra, pogotovo servis. Novak ne bi smio da ga lako brejkne kao u proslosti
          -uzlazna forma i samouvjerenje
          -silazna forma Novak i pad njegovog samouvjerenje
          -Novakovi problemi sa disanjem
          -Novakovi zabrinjavajuci padovi koncetracije
          -atmosfera da je malte ne sudjeno da izgubi (atmosfera ne moze biti samo prisutna na forumu)

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Konacno da cujem malo, iako samo malo, vedriji ton od tebe.

            Sto ide Novaku u prilog?

            -klasa (kako ti rece suva klasa)
            -ako Novak bude pristojno servirao i drzao koncetraciju, Marin tesko moze da ga brejkne
            -stvara se atmosfera da je ovo velika prilika za Marina a kladionice daju Marinu 19% sansi, ako Marin udje u mec da treba da dobije to ce biti opterecenje

            Sto ide Marinu u prilog?

            -bitno poravljena igra, pogotovo servis. Novak ne bi smio da ga lako brejkne kao u proslosti
            -uzlazna forma i samouvjerenje
            -silazna forma Novak i pad njegovog samouvjerenje
            -Novakovi problemi sa disanjem
            -Novakovi zabrinjavajuci padovi koncetracije
            -atmosfera da je malte ne sudjeno da izgubi (atmosfera ne moze biti samo prisutna na forumu)

            Ni,

            Sve je lepo napisano, ali kod Novaka ima vise-"ako"i ima problema, akod Cilica sve maltene ide ulaznom putanjom.

            Navijam za Noleta kao i svi vi ovde, ali realno ima mnogo osnova za strah.
            Daj Boze da prodje Cilica tako lako kako su neki ubedjeni, a i ako se to desi -problemi jos ostaju i treba ih resavati.
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Koliko god da Novak dobro servira, on jednostavno MORA da ima jedan ili dva gema u mecu (svoja servis gema) gde mu servis stane i gde pocne da se debilise i majmunise (nebrojeno primera imam za ovu tvrdnju) ... Ako takve gemove prebrodi dobija mec ...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Koliko god da Novak dobro servira, on jednostavno MORA da ima jedan ili dva gema u mecu (svoja servis gema) gde mu servis stane i gde pocne da se debilise i majmunise (nebrojeno primera imam za ovu tvrdnju) ... Ako takve gemove prebrodi dobija mec ...
                Izmijeni ovo MORA u - 'do sada je imao' i sve se slazem.

                Comment


                • Obožavam ovaj optimizam i a opet i realnost koju NI ima, opet obožavam i ove više kritične komentare zato što me oni nekao navedu da se ne nadam previše, ali opet u dubini duše toliko želim da ovaj momak (Novak) konačno bljesne i da ubije sve one sumnje i strahove koje imamo!
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Izmijeni ovo MORA u - 'do sada je imao' i sve se slazem.
                    Izmenicu KADA ne bude imao majmunske gemove u narednim mecevima... do tada MORA stoji kao nepobitna cinjenica ...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Navras View Post
                      Marin ima retko dobru priliku da uknjizi prvu pobedu protiv Novaka. U boljoj je formi, cini se da je u uzlaznoj putanji dok Novakova igra pada iz nedelje u nedelju, sigurno da ima ogroman motiv i izgarace da dodje do pobede dok je Novak upao u neku apatiju, kao da mu je sve ravno do dna i moze se desiti da ako stvari ne budu isle glatko u jednom trenutku pusti mec kao sto je to uradio protiv Wawrinke u Melburnu. Sve je nekako na strani Cilica i ako bi se gledalo trenutno stanje kao poprilican favorit ulazi u ovaj mec.

                      No, uvek ima ono ali... Suva teniska klasa i mentalitet sampiona uvek su bili i bice na Novakovoj strani. Mozda su ti kvaliteti trenutno nevidljivi, ali nikad se ne zna kada mogu da isplivaju na povrsinu. Forma je prolazna kategorija, samo je klasa vecna. Na Novaku je da nam to demonstrira u praksi.
                      Hvala, ovako nešto mi je trebalo da čujem..
                      Originally posted by gokara
                      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Stigla sefica - Djavolica Pozz Olja, voleo bih da si u pravu, ali nesto cisto sumnjam ...
                        Originally posted by prskaj View Post
                        Lepo je sto optimisticno gledas na stvari, ja isto volim da budem optimistican ali pre svega ne mogu da izbegnem svoj realizam i logiku. Ako dize formu i bavi se onime sto ga ispunjuje, zasto onda izgleda kao da su mu pomrli svi dragi? mislim da ga muci nesto veliko sto je vezano za njegov zivot i da je bitnije od tenisa

                        Tja, nisam ja uvek baš neki optimista, pogotovu kada me tresne onako o pod... zato sada malo onako sa distance... ali u principu se nikada ne predajem, pa tako mislim da bi trebalo i drugi da rade, odnosno Novak.

                        Jedna mala opaska... ako mislimo da ima neki veliki privatan problem, na kome većina navijača insistira i koji nema mnogo veze sa tenisom, ne bi on toliko radio ove vanteniske aktivnosti... slikao se, glupirao, išao vamo-tamo, smejao... nekako mi to nema mnogo logike jedno sa drugim...

                        Inače svaki pesimista kaže za sebe da je realista.
                        Last edited by miloolja; 13-03-14, 07:53.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • @NI
                          pecaros (najveci optimista, uvijek blagonaklon prema Novaku)
                          Optimista jer me zivot poucio da drugojacije ne mogu opstati.
                          Iskustvom manje bogati povinuju se tekucem nacinu zivljenja po principu brzo, sada i odmah. Potraje to dok se u zid ne udari a tada je dockan sebi se prizvati.
                          Blagonaklon prema Novaku jer za ovo godina dovoljno ga upoznah da ga samovoljno za svoj blizak rod priznadoh. A ja sebi rodom bliske nikada ne kudim zbog manje bitnih i u ukupnom zivotnom bilansu beznacajnih stvari. Sa aspekte karijere on je za mene postigao i prestigao, i sve sto jos dostigne dodatnu ce mi radost podariti. Neka karijere meri svako svojim arsinima, brojke ne mogu prevladati nad licnim utiskom.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Konacno da cujem malo, iako samo malo, vedriji ton od tebe.

                            Sto ide Novaku u prilog?

                            -klasa (kako ti rece suva klasa)
                            -ako Novak bude pristojno servirao i drzao koncetraciju, Marin tesko moze da ga brejkne
                            -stvara se atmosfera da je ovo velika prilika za Marina a kladionice daju Marinu 19% sansi, ako Marin udje u mec da treba da dobije to ce biti opterecenje

                            Sto ide Marinu u prilog?

                            -bitno poravljena igra, pogotovo servis. Novak ne bi smio da ga lako brejkne kao u proslosti
                            -uzlazna forma i samouvjerenje
                            -silazna forma Novak i pad njegovog samouvjerenje
                            -Novakovi problemi sa disanjem
                            -Novakovi zabrinjavajuci padovi koncetracije
                            -atmosfera da je malte ne sudjeno da izgubi (atmosfera ne moze biti samo prisutna na forumu)
                            LEPO NAPISANO! Kad Noletu pada koncentracija, po meni kad ima neki problem i krene da misli o tome...ti kazes da je to disanje ili teske noge sta god, a danasnji tenis ti je suva fizika i ja nisam gledao Marina, ali Nole ga izgleda, sto je realno ne moze dobiti samo glavom.

                            Comment


                            • Originally posted by salinjo90 View Post
                              LEPO NAPISANO! Kad Noletu pada koncentracija, po meni kad ima neki problem i krene da misli o tome...ti kazes da je to disanje ili teske noge sta god, a danasnji tenis ti je suva fizika i ja nisam gledao Marina, ali Nole ga izgleda, sto je realno ne moze dobiti samo glavom.
                              To su dva problema, moguce povezana ali ipak dva:

                              1. disanje
                              2. pad koncetracije, dobro si zapazio da to dodje kad ima vremena za razmisljanje

                              Comment


                              • Prvi set ostalo ništa specijalno, ali opet dovoljno, ono što je meni najbitnije jeste da je konačno pokazao neke emocije, pokazao je da mu je stalo a ova reakcija i osmijeh na kraju meča zlata vrijede
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X