Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da tu diskusiju vodite u pogrešnoj temi
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      @Vladane

      Anketa je smijurija. Maze 14, a Svet 0. Delibasic 16, a Dalipagic 0. Sekaric 44, a PerovicPesut 0.
      Tesko je porediti sportove i epohe. Ali ako se samo koncetrisemo na ovo moderno, recimo zadnijih 25-30 godina.

      1. Janica Kostelic
      2. Monika Seles
      3. Novak Djokovic

      S tim sto ako Novak u nastvaku karijere ostvari pola od onoga sto bi trebao, lako izbija na prvo mjesto.
      Mnogo smiješna anketa. Stojakovića nema nigdje. Da ne pričam o Nikoli Grbiću koji je najbolji tehničar svih vremena u odbojci, ima tu još dosta toga nelogičnog

      Slažem se s tvojim odgovorom za meč protiv UE Marine, Novak je najveći problem. Mora podići igru, samo ne znam kako, tješi me da on valjda zna

      Comment


      • Kakav Stojakovic, ostajao sam ja budan radi njega i Divca(ali i radi Kobija i Seka) ali je to takva pizda da je sve smijesno

        Nikola je druga prica, najbolji odbojkas svih vremena!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          TB je Novak odigrao na najvisem nivo. Nije mu dao oka otvoriti. I u TB je Hanesku shavatio da je ideja da moze biti ravnopravan sa Novakom iluzija.

          Poslije TB je sve bilo gotovo, ali do TB je Novak - lose returnirao, lose igrao svoj drugi servis (bio je lak plijen za Haneskua), lose se kretao... Pozitivno je sto ni u jednom trenutku nije panicio. Ni kad je bio suocen sa brejk loptama.
          Mene znas sto najvise cudi kod Novaka? Sto on vise ne pokazuje svoje emocije na terenu. Dali je to proizvod saradnja sa Bekerom, dali je neki problem u privatnom zivotu pa mu to ne da da igra svoj najbolji tenis ja stvarno ne znam, ali ovo nije stari Novak. Stari Novak se na svakoj lopti radovao, vikao, drao se prema svom boksu kada pogresi, a sta radi sad? Samo se presalta na drugu stranu polja i odmahne glavom, a u ocima mu se vidi da on ima energiju koju zeli da isfrli iz sebe.

          Jednostavno je, kao igrac mozes da se menjas i prilagodjivas kako godine prolaze, ali karakter je taj i to ostaje zauvek, to je urodjeno. Isto kao sto bi bilo cudno da Nadal ne vice Vamos kada je kriticno, tako je cudno da i Novak ne pokazuje nikakvu emociju u toku meca. Juce je prvu emociju i stegnutu pesnicu uradio na 6-5 i prednost za njega, nakon sto je spasio dve brejk/set lopte.
          OVAKO

          Comment


          • tema je Novak Djokovic


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Naravno da je smešno i nelogično upoređivati sportove, epohe, pa i sama dostignuća pojedinačno u sportovima, ali to se stalno radi.
              Samo ovo još jednom pokazuje, bez obzira što nije glasao "običan" narod, da se uvek prednost daje savremenicima ili bar njima bliskim. Ko zna za tadašnja dostignuća Cerara, Mihalića, Bjedov, Vere Nikolić, strašnih košarkaša Mirze, Praje, Moke, Kiće, Ćose... to su bili ogromni uspesi za ono vreme. Sada i sport ima drugu dimenziju, pa i filozofiju, o fizičkim predispozicijama da ne govorim.

              Noto se teši da Novak valjda zna šta radi... neki novi momenat...
              Last edited by miloolja; 10-03-14, 15:48.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Mnogo smiješna anketa. Stojakovića nema nigdje. Da ne pričam o Nikoli Grbiću koji je najbolji tehničar svih vremena u odbojci, ima tu još dosta toga nelogičnog

                Slažem se s tvojim odgovorom za meč protiv UE Marine, Novak je najveći problem. Mora podići igru, samo ne znam kako, tješi me da on valjda zna
                notorious,

                Mene tjesi da su konacno misljenja pocela da nam se primicu. Sto se tice ankete, ja sam uporedjivao najblize za poredjenje (npr. Delibasic-Dalipagic).

                Novak je jutros djelovao totalno nezainteresovano do TB, a onda je naglo podigao mentalni intezitet, s njim je dosao visi nivo igre i Hanesku bi se u svakoj razmjeni poslije tri udarca nasao da kasni pola koraka. Za Cilica ce Novaku trebati duzi period intezivne igre, ali 20 minuta 6. brzine ce da samelje Marina.
                Sto se Novaka tice, on sa 20 minuta 6. brzine moze da samelje Cilica. Naravno on moze da pobijedi i bez 6. brzine, ali to bi islo teze, mozda puno teze. Ako pak bude nezainteresobano kao u prvom setu, onda gubi.

                Comment


                • O toj nezainteresovanosti, ravnodusnosti, ne pokazivanju nikakvih emocija, zelje, sam pisala posle Dubaia,
                  To me je vise zabrinulo nego gubitak meca i ne osvajanje trofeja.
                  Problem da tako napisem nas navijaca je sto ne mozemo ni da predpostavimo sta Nole zeli, hoce, planira.
                  Mozemo samo da nagadjamo.
                  Nadam se da se odlucio za-tenis, treba biti strpljiv, ne moze preko noci podici formu ako zeli da se vrati gde mu je mesto po svojim mogucnostima.
                  @NI,napisao si kako je Nole bio nezainteresovan u 1 setu-vidis o tome sam ti ja pisala vezano za Dubai, kad si me pitao za utiske.
                  No, nadamo se boljem
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Comment


                    • Gde su mladi tu je i šala...



                      Novak Djokovic bombs Grigor Dimitrov's presser. Calls him the best looking guy in tennis. Djokovic: "What's your favorite Sugarpova flavor?" Dimitrov doesn't even pause. "Flirty sour."
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Citala, upao Grisi na konf. za stampu, zezao se za surgapovu,slatkise i tako to, koji mu je omiljen Masin slatkis
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Da, da pise to sve ispod slika...

                          Last edited by miloolja; 10-03-14, 17:21.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment



                          • Spoiler






                            Mnoogo slicica

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Sa sedam Grand slam titula? Lepo.
                              Verujem da moze do nekih 10,eventualno 11,ali sve je to ako,mora da prestane da gubi na glup nacin od Nadala,kao u prethodna 2 slucaja.
                              sigpic

                              Comment


                              • Novak ovo sada mora da iskoristi da dođe do titule i smanji razliku na listi ne planiram da tražim nikakva opravdanja ako dođe do poraza, jednostavno mora da uzme titulu i tačka
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X