Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba razmišljati o Robredu, a ne o Čiliću. Mada tu i nema o čemu da se razmišlja
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Ali ako se samo koncetrisemo na ovo moderno, recimo zadnijih 25-30 godina.

      1. Janica Kostelic
      2. Monika Seles
      3. Novak Djokovic

      S tim sto ako Novak u nastvaku karijere ostvari pola od onoga sto bi trebao, lako izbija na prvo mjesto.
      NI, ne zelim da uvredim one koji se bave skijanjem ali tenis i skijanje ne mogu da se porede. Skijanje je popularno u par zemalja: alpske i skandinavske zemlje, USA i Kanada dok je tenis globalno popularan i samim tim je i konkurencija veca. Sa druge strane Monika sa svojih 9 GS jeste bolja od Novaka.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Ne, bojim se Novaka!

        Spoiler
        U tom mecu!
        Novaka,pa da....ne bojimo se smi njegovih protivnika,nego mi se bojimo njega samog..to je sustina 2014-te godine.


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • skeptik,

          Zasto bi me uvrijedio?

          Ja to gledam ovako. I skijanje i tenis su jako prestizni sportovi, za razliku od streljastva. U oba sporta se okrecu veliki novci, mnogo je reklama, najbolji postaju zvijezde sirom svijeta. Skijanje je vise mondensko a tenis ima siru popularnost. Skijanje ima vrlo usku bazu. U principu moras zivjeti blizu nekog skijalista da bi postao nesto. Iza skijasa u ppravila stoji drzava. Kostelic odudara od svega toga, to je jedan od razloga zasto je stavljam na prvo mjesto. Ona je postala najbolja skijasica svijeta kampujuci pod satorom i trenirajuci na suvom.

          Ali najvaznije za mene je koliko je u svijetu znacilo ime sportiste kad je bio na vrhuncu. Ime Janice Kostelic je znacilo vise nego ime Novaka Djokovica i Monike Seles. Da Monika nije napadnut, ona bi bez ikakve sumnje bila prva. Da je Novak osvojio RG 2012, vjerovatno bih ga stavio kao prvog. Dakle za mene mnogo zanci kako subjektivni svijet dozivljava pojedinog sportistu.

          Comment


          • Pare u skijanju su smijesne NI, oni ce osvojiti Zlatni globus i uzeti manje para nego sto ce Djokovic za Abu Dhabi koji je egzibicija.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Pare u skijanju su smijesne NI, oni ce osvojiti Zlatni globus i uzeti manje para nego sto ce Djokovic za Abu Dhabi koji je egzibicija.
              A koji proizvodjaci opreme zaradjuju vise? Plus, koliko zaradjuju skijalista. To su isto novci, koji se indirektno vrte oko skijanja i pumpaju status skijasa.

              Inace ja ne skijam, a samo skijanje smatram izuzetno dosadnim. Kostelic sam gledao dva puta u direktnom prenosu. Saznao sam dvije godine po njenom povlacenju da se povukla.
              Last edited by NI; 10-03-14, 13:41.

              Comment


              • Ne mogu da se porede skijanje i tenis, tenis je globalniji sport i zato se tu i vrte vece pare.
                Ne bi sigurno oni dobijali po milion za osvajanje GS da to sponzorima ne odgovara, a skijasi sigurno ne mogu toliko da dobiju.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  A koji proizvodjaci opreme zaradjuju vise? Plus, koliko zaradjuju skijalista. To su isto novci, koji se indirektno vrte oko skijanja i pumpaju status skijasa.

                  Inace ja ne skijam, a samo skijanje smatram izuzetno dosadnim. Kostelic sam gledao dva puta u direktnom prenosu. Saznao sam dvije godine po njenom povlacenju da se povukla.
                  Ja obozavam skijanje, ali su pare tamo presmijesne.

                  Prosle godine od skijanja je najvise inkasirao Marsel Hirser, radi se o sumi od 535 940 svajcarskih franaka.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kada su već pomešali babe i žabe moralo se naći mesta i za Nikolu Dragaša, kao i za još par desetina izostavljenih
                    sigpic

                    Comment


                    • Mene Novak sad podseca na Rocky 3 kada ga je udarila slava u glavu i samo se slikao, davao autograme,izigravao kerefeke i dokle god to traje nema nista od povratka medju najbolje...Secate se 2011 nije se izmotavao nimalo, samo ih je pobedjivao, a sad ko da se vratila stara boljka

                      Comment


                      • Rocky 3 kakva usporedba
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Originally posted by pecaros View Post
                          Kada su već pomešali babe i žabe moralo se naći mesta i za Nikolu Dragaša, kao i za još par desetina izostavljenih
                          Znas da mi je prosao kroz glavu ali sam se odluci da ge ne pominjem. Racunao sam da je potpuno nepoznat mladjim generacijama. Ti si bio pametniji pa si dao link.
                          Last edited by NI; 10-03-14, 14:27.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Ne mogu da se porede skijanje i tenis, tenis je globalniji sport i zato se tu i vrte vece pare.
                            Ne bi sigurno oni dobijali po milion za osvajanje GS da to sponzorima ne odgovara, a skijasi sigurno ne mogu toliko da dobiju.
                            Teniseri najvece novce dobijaju od reklama. Pretpostavljam da je slicno as skijasima.

                            Nagrade na turnirima se dobrim dijelom isplacuju od ulaznica i TV prenosa.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Teniseri najvece novce dobijaju od reklama. Pretpostavljam da je slicno as skijasima.

                              Nagrade na turnirima se dobrim dijelom isplacuju od ulaznica i TV prenosa.
                              Ne, ja ti pricam da uporedis nagradu za osvojen slem i nagradu koji ce da dobije skijas ako osvoji kristalni globus, tj. strogo da se uporedi ono sto zarade na "terenu".
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Djokovic uzme 10 miliona dolara godisnje samo od tenisa, a ne bude najbolji, a najbolji u skijanju uzme 600 000 dolara i to ako bas izdominira.

                                Pritom oni skijasi u spustu rizikuju zivot cesto.
                                Last edited by miloolja; 10-03-14, 14:39.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X