Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma sta vam je ljudi,Novak da ne veruje u sebe,jednostavno on kao jedan od najglavnijih predstavnika sporta kojim se bavi i nemoze se ponasati kao da su trofeji unapred podeljenji,samo treba sacekati kraj turnira.Naravno kad se pogledaju GS u poslednjih 10 godina svi znamo kome su odlazili,ali se tenis ne igra samo na GS ,ima preko 100 turnira iz ATP serije,gde se osvajaju pehari ,narod dolazi da prati tenis,pa tu su i manji turniri celindjeri ,fjucersi,radjaju se nove zvezde koje ce nositi tenis nakon ove ekipe koja sada zari i pali ,tako da je Novakova izjava o konkurenciji korektna prema svakom igracu tenisa i nma veze sa njegovim porazima.Sto se tice postovanja prema Rogeru on ga je u medijima uvek naglasavao bez obzira pobedio ili izgubio i to je fer prema igracu koji u poslu ima bolje rezultate u totalu.

    Comment


    • U redu je da postuje protivnike...i ne kazem da treba izjaviti da ce ih sve diskonektovati
      Ali ako su ga pitali za IW a on je poceo da prica kako ce biti tesko osvojiti titulu zbog konkurencije itd, onda se to meni nikako ne sviđa Vise bih volela da prica o sebi, da se sprema, da je gladan titula i pruzice maksimum...

      Comment


      • Meni se ova izjava ne sviđa ni malo, ali probaću da sagledam ovo malo drugačije.... prvo, i Rafa često pred turnire "kuka" i govori da nije favorit, a drugo, možda i nije loše malo da igra inferiornu igru, bar ovu u javnosti, jer ko zna kada će ona na terenu da se preokrene u svoju korist... pa nas sve šokira i iznenadi
        Last edited by miloolja; 04-03-14, 21:30.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Meni se ova izjava ne sviđa ni malo, ali probaću da sagledam ovo malo drugačije.... prvo, i Rafa često pred turnire "kuka" i govori da nije favorit, a drugo, možda i nije loše malo da igra inferiornu igru, bar ovu u javnosti, jer ko zna kada će ona na terenu da se preokrene u svoju korist... pa nas sve šokira i iznenadi
          U potpunosti razumem zenski deo Novakovih navijaca koji ne mogu razumeti Novakove izjave,radi se o cisto muskim stvarima(muzjacima) mislim na one teniski odrasle koji se potuku na terenu vide ko je trenutno jaci i priznaju poraz ako se izgubi.Rekao bih da je to kodeks ponasanja,kao recimo kod opasnih krimosa sto ne diraju posten svet.Nadam se da sam vas malo oraspolozio sto se tice izjava.

          Comment


          • Da prostiš i da se ne naljutiš.. al' lupio si ko Maksim i ostao si živ.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ja nista ne razumem.
              ne valja kad prica previse, te spreman je, sve je ok itd., sad ne valja sto prica drugacije, da je neizvesno, tesko osvojiti titulu..
              Mislim da je dao dobru izjavu, svestan trenutne situacije, a i skida vec preveliki pritisak sa sebe, ima problema, jos sad treba da se rasprica kako je u strasnoj formi i slicno.
              Nek polako nadje resenje za sve sto ga muci, ostalo ce vec doci, navijaci su uz Noleta
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Danas svi igraju tenis

                Priprema teren za eventualni neuspeh, sto u principu i nije toliko lose. Mozda je to rekao malo uvijeno, ali i on je svestan da se sa ovakvom igrom ne moze nadati mnogo cemu. To je dobra stvar, nema vise zavaravanja. Istovremeno iskren je prema navijacima, ne obecava vise kule i gradove vec nam porucuje da smanjimo ocekivanja. Posteno.

                Originally posted by juventus View Post
                U potpunosti razumem zenski deo Novakovih navijaca koji ne mogu razumeti Novakove izjave,radi se o cisto muskim stvarima(muzjacima) mislim na one teniski odrasle koji se potuku na terenu vide ko je trenutno jaci i priznaju poraz ako se izgubi.Rekao bih da je to kodeks ponasanja,kao recimo kod opasnih krimosa sto ne diraju posten svet.Nadam se da sam vas malo oraspolozio sto se tice izjava.


                Post godine
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Originally posted by Navras View Post
                  Priprema teren za eventualni neuspeh, sto u principu i nije toliko lose. Mozda je to rekao malo uvijeno, ali i on je svestan da se sa ovakvom igrom ne moze nadati mnogo cemu. To je dobra stvar, nema vise zavaravanja. Istovremeno iskren je prema navijacima, ne obecava vise kule i gradove vec nam porucuje da smanjimo ocekivanja. Posteno.
                  Konacno da se ti i ja slozimo. To je prava izjava. Priprema sve da ima fizickih problema 'dobro je da se igraju 2 seta i da je 5 dana pauze'.

                  Comment


                  • Pripremio me je, vala se svakoj pobedi obradovati u ovoj opasnoj konkurenciji...iako je svetski br.2

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Konacno da se ti i ja slozimo. To je prava izjava. Priprema sve da ima fizickih problema 'dobro je da se igraju 2 seta i da je 5 dana pauze'.
                      Bilo je krajnje vreme

                      Samo je pitanje odakle ti problemi. Da li je oraganizam do te mere potrosen u prethodnim sezonama ili se pak zapustio fizicki usled brojnih vanteniskih aktivnosti? Jednom napisah da je kombinacija ta dva faktora najverovatniji uzrok slabe fizicke spreme, ali ne znam koji je od njih dominantan. Voleo bih da je zasicenje, na cemu inace i potenciram, ali vise nisam siguran.
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment


                      • Ajde šta sad pravite tragediju oko jedne glupe izjave koja je možda izvučena iz konteksta!
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Tiriac ima lepo misljenje o Bekeru

                          "I do not know if Boris Becker is a good coach. Actually I do not know if it's a coach, maybe it's just someone who is trying to become."

                          Comment


                          • Novak ne veruje u sebe odavno,ne znam zasto vas je ova izjava toliko iznenadila.Bolje da prikriveno kaze da nije vise u stanju da osvaja titule,nego da prepisuje od Ane Ivanovic izjave.Meni se ovo vise svidja,vise nije favorit nigde i mozda ce to biti bolje za njega,a ne one izjave ucim iz poraza bla bla bla,sutra je novi dan,naucicu nesto iz ovoga i ona najlegendarnija,RG je cilj ove god.Ljudi shvatite da on ne moze vise da igra na tom nivou i to je to.

                            Comment


                            • Originally posted by Zile90 View Post
                              vise nije favorit nigde i mozda ce to biti bolje za njega
                              Možda mu to pomogne, neće osjećati pritisak!
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Originally posted by proudNolee View Post
                                Možda mu to pomogne, neće osjećati pritisak!
                                Daj Boze,ali nista to ne vredi ako on opet bude gubio dobijene meceve iznova i iznova.Neverovatno da covek vec 2 i po godine gubi meceve,uzeo 2 od 9 Slemova i opet radi iste stvari.Najveci choker u zadnje vreme na ATP-u,morate da se slozite sa tim nazalost.

                                Comment

                                Working...
                                X