Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Juventus se vodi najboljom taktikom, da je bolje griješiti kao pesimista, dok NI neiskusno i navijački potpada pod optimizam
    Zar nije dovoljno optimizma u mojoj prici ako predvidjam da ce Novak okrenuti jos jedan ciklus sa najmanje 6 GS ,,verujem da bi svi Novakovi navijaci bili presrecni ako bi se to ostvarilo.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Juventus se vodi najboljom taktikom, da je bolje griješiti kao pesimista, dok NI neiskusno i navijački potpada pod optimizam
      Tako mudro moze savjetovati jedino iskusni navijac. Lakse je biti navijac-pesimista. Ako pogrijesis, nije ti krivo.

      Comment


      • Anketa i kontraudarac
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Kako se ovaj Ajvan Ajvanović odvratno i iritatntno smeje da to nije normalno..
          Novak opet pokazao svoje umeće u imitiranju..

          Da pozdravim NI-ja jer sve lepo govori, tako da mi smanjuje moguće utrošeno vreme za pisanje..

          Comment


          • novakovci evo vam jedna insajderska.....U subotu navece oko 8 sati Nole je bio na Spensu...provereno!!
            sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

            Comment


            • Čisto sumnjam, al i nek je...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nemoj da sumnjas, to ti je prednost zivljenja u malom gradu...
                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                Comment


                • Ne znam kolika je prednost, ali znam da se u malom gradu "zna i vidi" i onog čega nema.... samo kažem.
                  Last edited by miloolja; 05-02-14, 23:36.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Samo kazem i mozda biste to voljeli znati....
                    sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                    Comment


                    • To je sigurno onaj njegov dvojnik

                      Comment


                      • MarRF
                        U 20h?
                        Subota?

                        Comment


                        • Laku noc

                          Comment


                          • Originally posted by juventus View Post
                            Zar nije dovoljno optimizma u mojoj prici ako predvidjam da ce Novak okrenuti jos jedan ciklus sa najmanje 6 GS ,,verujem da bi svi Novakovi navijaci bili presrecni ako bi se to ostvarilo.
                            Sasvim dovoljno optimizma ihajjjjjj ako Nole osvoji jos 6 GS(obavezno RG)+ Sinsinati+olimpijsko zlato i vise nego presrecni
                            Last edited by Pertla; 06-02-14, 11:29.
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment







                            • Nole on Facebook: “It’s no secret that I’m all set to win ROLAND-GARROS, but how about my new sponsor Peugeot !! They made me start clay court preparations a bit sooner than i planned haha, better safe than sorry! Fingers crossed it works
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Ko je ovaj zgodni momak na slici? Je li to mladju brat?

                                Comment

                                Working...
                                X