Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da ga neko napujdra , k`o mene sto su Vladan i Olja.
    Ali kako su smislili provokaciju, kao Austro-ugarski ultimatum Srbiji posle Sarajevskog atentata.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Samo kada je odbojka u pitanju i lokalni fudbalski timovi.
      Veruj mi na reć. Igrom slučaja poslovno sam vezan za NS i vrlo često idem tamo. Promenjena je struktura stanovništva, dosta je skoro pridošle vrele krvi.
      sigpic

      Comment


      • Nece igrati Nole stavila je Bojana link u davis cup temu

        Comment


        • Originally posted by straxx90 View Post
          Nece igrati Nole stavila je Bojana link u davis cup temu
          Pa kada bi verovali Blicu

          Comment


          • Originally posted by AleksaVP View Post
            Pa kada bi verovali Blicu
            slazem se ja s ovim osetio sam na svojoj kozi, ali i pre ovoga je bila veca sansa da ne igra

            Comment


            • Originally posted by MiljanVR View Post
              Đoković definitivno ne igra protiv Švajcarske
              http://www.tanjug.rs/novosti/115023/...svajcarske.htm
              Ljudi treba postovati njegovu odluku,nadam se da nece sada biti pljuvanja Novaka po Srbiji.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Miljance, Noletu RG, Fedu DC i svi sretni.....ma i da izgube Svajcarci bitno da cu videti Roleta uzivo
                Novace hvala ti na tome do neba...da nije tebe ne bi ni Role znao gde Srbija a kamoli dosao ...
                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                Comment


                • Зашто би Ноле сада играо, кад имамо бараж и тамо има да нам падну неки индијанци и лако идемо даље!
                  sigpic

                  Comment


                  • Osvojiće Role DC na kukovo leto.
                    Svim srcem uz Dušana, Nenada, Iliju i Filipa
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      Veruj mi na reć. Igrom slučaja poslovno sam vezan za NS i vrlo često idem tamo. Promenjena je struktura stanovništva, dosta je skoro pridošle vrele krvi.
                      Razumem šta pričaš, ali razočarala sam se nekim odbojkaškim mečevima... bilo je drugačije ranije..
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Sramota je sto ne igra, barem samo u petak da starog tresne zbog ovog poteza i nista vise.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Sramota je sto ne igra, barem samo u petak da starog tresne zbog ovog poteza i nista vise.
                          Zar i ti Vladane!
                          Naravno da će Novaka da popljuju zbog ove odluke, ali šta je tu novo, uvijek se tražio i najmanji razlog da se ospe paljba na Novaka. Ako je iko dao srce za ovu reprezentaciju onda je to Novak, a ne može samo on da čini na tim, moraju da nauče da se bore i dobijaju bez njega. Ja sam uz Novaka i zadovljna sam ovom odlukom (ukoliko je ona stvarno definitivna) Novak je odlučio da neće igrati i nikakav Federer niti bilo šta drugo ne treba da ga navede da tu odluku mijenja. Ajde da je finale pa onda bi trebalo da igra, a ovako dostaje je od njega!
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Ma moj se stav povodom DCa zna. Ali ovo nije to, ovo je mnogo vise od toga. Ovdje dolazi Roger Federer na njegov teren, koji bas i ne igra u prvim kolima DCa i Novak na tu provokaciju mora da odgovori. Dolazi covjek veteran, a on u najboljim godinama ne zeli da brani svoju teritoriju, svoje dvoriste. Ne moze to.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ако Феки стварно долази онда су решили да нас потуку до ногу са 5/0 !!! /сеча кнезова/
                              Last edited by Žika; 29-01-14, 19:02.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X