Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Delje majstor milosti nema
    radosti nove on nama sprema
    ćinjenica posebno raduje nova
    tokom meča nema u igri padova


    Spoiler
    zdravo mi ostali na par dana
    sigpic

    Comment


    • je li to Novak po zavrsetku meca imitirao Bekera nisam imao priliku to da vidim ali sam procitao na netu
      a sto se tice talijana sa njegovom igrom zasluzio je da bude zbrisan da ne uzme ni 1 gem i sa onakim ponasanjem,ali Novak se nije dao iznenaditi vec je odigrao ozbiljno do kraja

      Comment


      • Bravo ljudino!
        Ufatio me neki virus pa nisam mogao da gledam.. Kada je snimak?

        Comment


        • Noris

          Comment


          • mogu zamisliti kako je Nole imitirao Bekera

            Comment




            • Ne moras da zamisljas, pogledaj
              Last edited by Zzz; 19-01-14, 10:29.

              Comment


              • Comment


                • Nole bas pocistio talijanca
                  Svidja mi se sto je ostao hladnokrvan tokom meca,nemilosrdan do kraja,a posle moze malo opustanja i sale
                  Idemo daljeee,prisebnost, bez opustanja, na svaki poen fokusiran, nema lakih meceva,idemoo Noleeeee
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Jako sam zadovoljan svojom igrom danas, a kao sto vidite i moji navijaci iz Parkes grada u Australiji )) hvala vam svima na podrsci!
                      Cestitam Ani na velikoj pobedi.
                      I posebne cestitke mojim prijateljima, Janko Tipsarevic Official i Biljani na novom clanu porodice
                      Last edited by miloolja; 19-01-14, 22:18.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Zagrevanje i rutina na AO je mecom protiv zabara Fonjinija zavrsena sada slede mecevi gde nema vise protivnika koji ce podviti rep i sami sebe pobediti a to je druga dimenzija tenisa.Naredni protivnik Wawac,svi se secama zadnjih par meceva na GS ,brutalan fajt ,to ocekujem i u narednom mecu.Morace Novak skresai krila Wawcu na pocetku ,ubiti mu svaku nadu da se moze nadati necem jer ako dozvoli da se razmahne bice nezgodan mec.Sigurno da Wavac ima mnogo motiva da pobedi Novaka (Prolivene suze se lako ne zaboravljaju,secam se Novakovih u Madridu 2009)tako da je kljuc do lakse pobede vodi u 1.setu ako Novak to odradi kako moze brzo ce pasti Wawac.Znamo da nije bas jak u glavi i treba mu izbiti pomisao na pobedu a to se postize u startu .Vidi se da Novak postepeno dize formu ali ima doasta slabosti jos u svim segmentima,dodse nije bilo ni potrebe drzati visok nivo ali sledeci mec mora masina raditi punom parom jer je po meni ovo tezi protivnik trenutno nego sledeci u 1/2F .Raduje nekoliko stvari koje sam primetio ,odlicna serva kad je to potrebno pa cak i asevi iz 2.servisa ,ritern ,standardno iznad proseka i sve bolje prepoznavanje i priprema prilaznih udaraca za izlazak na mrezu.Nadam se da ce Novak pokazati trenutno svoje najbolje izdanje protiv Wawca i da nece mec ici u 5 setova.

                        Comment


                        • Ocekujem da se protiv Stana vidi da li je angazovanje Bekera dobar potez ili ne.

                          Sve ce biti jasno nakon prvog seta.
                          Н. Ђ.

                          Comment


                          • Kakao misliš da se sada vidi da li je dobar potez angažovanje BB? U kom smislu da se to vidi? Kakve promene očekuješ?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ocekujem da Novak igra od prvog poena, a ne od seta i brejka zaostatka kao na protekla 2 GS meca protiv njega. Da izadje na teren sa stavom: Mucio si me dva puta, e sad cu da te razbijem u tri seta! Mislim da Beker moze odigrati znacajnu ulogu po tom pitanju, jer su moja ocekivanja od njega da unapredi killer instikt kod Novaka. Ne bezim od toga da mozda gresim.

                                Iz tog razloga sam naglasio prvi set.
                                Last edited by Srb_091; 20-01-14, 00:48.
                                Н. Ђ.

                                Comment

                                Working...
                                X