Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    Don himself...



    Kakva je to glava...

    исти онај што глуми капетана брода у Титанику
    Last edited by nikola_bg; 11-01-14, 19:45. Reason: виљушка

    Comment


    • Originally posted by Bonomo View Post
      Sve sto si rekla stoji. Ali ovo za pritisak koji se stvara zbog meceva dobijenih u nizu... Tu se ne slazem. Nije on dete... Kakav pritisak? Ako si dobar u tome sto radis onda pobedjujes. Pritiska nema. Ima on dovoljno godina da shvati da su pobede i poraz sastavni deo sporta. On sada pobedjuje i neka samo tako nastavi . Uveren sam da je on svoju lekciju naucio 2011-ste godine... Tako da ta prica o pritisku ne pije vodu i ne vidim zasto bi neko zeleo da on izgubi? Samo zbog nekog pritiska? Gluposti.
      Nisam nigde procitala da je neko napisao da bi neko zeleo da Nole izgubi mislim na Noletove navijace
      Sto se tice pritiska po broju dobijenih meceva u nizu, mislim da ipak postoji, da to nisu gluposti, no svako ima neko svoje vidjenje
      Tacno je da je Nole iskusniji,ali uverili smo se da pritisak itekako moze da deluje na njega.Nije dete,ali je covek od krvi, emotivan..

      Nadam se i verujem da je na tom polju,tako da se izrazim ojacao i da ce uspeti da prebrodi sve eventualne teskoce-mislim mentalne, pritisak, nervoza,padovi koncentracije i slicno.

      Igraj svoju igru Nole,srecno ti bilo na AO
      Last edited by Pertla; 11-01-14, 22:00.
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Originally posted by Petra View Post
        Nisam nigde procitala da je neko napisao da bi neko zeleo da Nole izgubi mislim na Noletove navijace
        Sto se tice pritiska po broju dobijenih meceva u nizu, mislim da ipak postoji, da to nisu gluposti, no svako ima neko svoje vidjenje
        Tacno je da je Nole iskusniji,ali uverili smo se da pritisak itekako moze da deluje na njega.Nije dete,ali je covek od krvi, emotivan..

        Nadam se i verujem da je na tom polju,tako da se izrazim ojacao i da ce uspeti da prebrodi sve eventualne teskoce-mislim mentalne, pritisak, nervoza,padovi koncentracije i slicno.

        Igraj svoju igru Nole,srecno ti bilo na AO
        Pa meni je malo tesko da poverujem da on nakon svega sto je proziveo u svojoj teniskoj karijeri, uopste moze da oseca neki pritisak zbog pobeda ili poraza. Naravno da je pritisak moguc ali ne verujem da je ogroman ili sta vec... E sad kod ovog dela ''Nisam nigde procitala da je neko napisao da bi neko zeleo da Nole izgubi''

        proudNole je izmedju ostalog napisala ovo ''Ono sto ce po meni za Novaka predstavljati sve veci problem u narednom periodu je pritisaj vezanih pobeda koji ce rasti sa svakom narednom pobedom i to je po meni nepotrebno i taj niz treba prekinuti vec u Dubaiu tako da se resi taj pritisak.''

        Dakle ''taj niz treba prekinuti vec u Dubaiu'' to ti je kao da zelis da Novak sto pre izgubi da bi se taj neki pritisak o kome se govori, izgubio. E sad mozda sam to samo ja i mozda i gresim mozda je ona nesto drugo mislila ali ja sam to ovako shvatio...
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Originally posted by Bonomo View Post
          proudNole je izmedju ostalog napisala ovo ''Ono sto ce po meni za Novaka predstavljati sve veci problem u narednom periodu je pritisaj vezanih pobeda koji ce rasti sa svakom narednom pobedom i to je po meni nepotrebno i taj niz treba prekinuti vec u Dubaiu tako da se resi taj pritisak.''
          To je napisao juventus

          Ja to ne bih shvatila tako ozbiljno...niko od Noletovih navijaca ne zeli da on izgubi.

          Btw. Vidim da sam vec postala Senior member
          Last edited by Zzz; 12-01-14, 05:04.

          Comment


          • Originally posted by SonjaFan View Post
            To je napisao juventus

            Ja to ne bih shvatila tako ozbiljno...niko od Noletovih navijaca ne zeli da on izgubi.

            Btw. Vidim da sam vec postala Senior member
            Uuuu moja greska . Imaju istu sliku pa sam ih pomesao i to bas... Nisam provalio ime nego samo sliku.

            Ma poenta je u temi ''pritisak''. Mi sami navijaci stvaramo pritisak. Ne mozemo da znamo sta se u Novakovoj glavi desava. Mozemo samo da ga pratimo i navijamo za njega i da mu zelimo sve najbolje u svakom mecu na svakom turniru u svakoj sledecoj sezoni...
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Originally posted by SonjaFan View Post
              To je napisao juventus

              Ja to ne bih shvatila tako ozbiljno...niko od Noletovih navijaca ne zeli da on izgubi.
              Ne zeli ni proudNole da Nole gubi kako to tako shvatas!Ona je samo napomenula pritisak,koji bi najbolje bilo da ga oslobodi u februaru!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Biće žestoka vrućina od utorka i http://www.bbc.co.uk/weather/2158177

                Novak u ponedeljak ne pre 9:00 h, taman uz kafu.





                Opet se delile čokoladice, da zaslade ovaj novinarski posao...





                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Prozvaše me ljudi a ja ni riječi nisam rekla

                  Ne vidim zbog čega bi mu vezane pobjede predstavljale pritisak (može li neko ko je to izjavio da mi pojasni) možda ja to gledam na drugačiji način, ali smatram da će mu to davati još veći podsticaj, da taj niz bude sve veći i veći!

                  Ne mogu a da ne prokomentarišem da Novaku jako dobro stoji ova sivo-bijela kombinacija, izgleda odlično
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Super,taman uz jutarnju kafu cu moci da odgledam mec nadam se da nece biti pomeranjajer onda nista od gledanja...treba se spremati

                    Opsta zbrka ko je napisao post
                    Svako ima svoje vidjenje oko tog pritiska vezivanja nizova pobeda.
                    Znamo kako je bilo ranije, nadam se da Nole sad nece imati taj problem,i ne bih volela da npr. izgubi u Dubaiu,ali polako,sutra pocinje prvi mec na AO,to je sad najvaznije,srecno Nole sutra

                    @proudNolee-Uverili smo se da nekad Noletu to stvori pritisak, npr, 2011 RG,bilo je jos par takvih situacija, a nekad mu to da krila i samopouzdanje.Okreni-obrni,sve zavisi od Noleta,nadajmo se najboljem
                    Last edited by Pertla; 12-01-14, 17:11.
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Nemojte ljudi ko boga vas volim da izgubi u Dubaiu, pa mora brod da se uzme

                      Comment


                      • Samo se zeza https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...53723352_n.jpg

                        Comment


                        • Originally posted by straxx90 View Post
                          Nemojte ljudi ko boga vas volim da izgubi u Dubaiu, pa mora brod da se uzme
                          To je juventus napisao, da bi mozda bilo dobro zbog niza pobeda.To je njegovo misljenje.
                          Ne, nikako to ne zelimo,ali cekaj bre jos ni AO nije poceo a prica se vec o brodu..opet moram
                          Idemoo, Noleeee
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Originally posted by Petra View Post
                            To je juventus napisao, da bi mozda bilo dobro zbog niza pobeda.To je njegovo misljenje.
                            Ne, nikako to ne zelimo,ali cekaj bre jos ni AO nije poceo a prica se vec o brodu..opet moram
                            Idemoo, Noleeee
                            Naravno idemo mec po mec, samo meni je Dubai jedan od omiljenih turnira pa zato forsiram brod Zivci su spremni i odmorni i krecemo u oducavanje od tenisa

                            Comment


                            • Evo je podela cokoladica http://www.youtube.com/watch?v=YvDIN...5GCZbyCla8YuXF

                              Comment


                              • "Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti" - br 1 za novo-starog br. 1
                                Kakvi porazi, kakvi bakrači
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X