Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno je AO zreb pomazio Novaka i nekako se cini kako u prvim danima 2014. sve dolazi Novaku
    u narucje tj. na vodenicu... od protivnika pa preko sponzora pa sve do privatne srece.
    Brate svaka ti cast, zasluzio si!
    Navijamo i verujemo! Samo napred i pokazi svetu (nama ne moras ) da ce vrlo brzo smena na No.1
    Uz tebe smo i pocni godinu sa GS,nema nista bolje i lepse a ni podsticajnije od toga.

    Obozavam AO,naravno Novakove titule su samo betonirale tu ljubav ali da vam iskreno priznam
    onako shapatom, vise nikada se necu radovati toj tituli kao kada je osvajao prve 3.AO. koje su osvojene svi znamo kako i u kakvim okolnostima jer cinjenica je da je onih zmaraca koji su dizali tenziju do svemira sve manje. Kada kazem zmarce,mislim na kvalitat i da su ljudi koji su pricali da je to Golden Age tenisa bili potpuno u pravu. Ali ipak i pored toga bas me (nas) briga jer mi sada hocemo sve za sebe i zelimo da Novak osvoji SVEEEE.
    Last edited by AIRBORNE; 10-01-14, 10:46.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • @AIBORNE..pa to bi bila 7 GS titula,moras se radovati mislim isto kao i za prethodne,7 GS titula bre!!! mora to vise!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Znači šta imamo?
        Novog trenera, nove sponzore, novu GS opremu .... i šta preostaje... pa novi rekordi!

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Koja euforija polako ljudi, zreb ne znaci nista, nemojte vec unapred slaviti
          Mirne glave, skoncentrisano, nikad se ne zna nista unapred,Nole je toga svestan,verujem i sigurno nece tako olako shvatiti zreb.
          Treba dobiti mec po mec, boriti se za svaki poen.
          Idemoooo Noleeeeee,navijaci su uz tebe, na tebi je da igras kako samo ti znas i umes
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Samo mirne glave Nole kao i uvek, čak i na papiru protiv slabijih protivnika, na gren slemovima je uvek sve moguće. Inače ovo će biti prvi put Novaku da igra sa Čehom, nikad se do sad nisu sastajali, zato treba biti malko i oprezan, al smatram da će to ići vrlo lagano u tri seta. Inače da iskoristim priliku da izrazim veliko zadovoljstvo zbog toga što je Boris Beker prvi Noletov trener, to je ogromna stvar za Noleta, da iskorači još par koraka napred u svojoj igri. Zaista je velika stvar imati takvog čoveka pored sebe. Ajmo Nole samo polako ovaj turnir je tvoj.
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Slazem se za oprez ali ne treba ni bezati od toga da si APSOLUTNI favorit, bar ja to tako vidim.
              Ako mozes gaziti,ti naravno GAZI!

              Slavni francuski pisac Emil Zola je rekao:
              "Postoji cilj a nikako put. Ono sto zovemo putem jeste kolebanje".
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Bilo bi smesno da neko i pomisli da Nole nije favorit za osvajanje AO
                Meni samo bode oci tolika euforija,bicu neizmerno srecna ako se ispostavi da ste vec sada u pravu.
                To sto tako pisem ne znaci da ne verujem u Noleta i njegove mogucnosti i da bi realno trebao on da bude taj koji ce podici pehar,ali ne treba bas tako istrcavati pred rudu,polako..opet
                Znaci,poen po poen, gem po gem,mec po mec-strpljivo i mudro,bez nervoze,idemoo Noleeee
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Nema euforije. Bar sam za Novaka siguran da ce on u svaki mec uci oprezno i pazljivo... Nije on od juce pa da potcenjuje protivnika . On je bio prvi igrac sveta i opet ce biti prvi igrac sveta. A sad je samo AO bitan...


                  Idemo breeee!
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Prvo da svim navijacima ove lepe igre pozelim puno zdravlja i ostvarenja zelja u novoj godini a nasem Novaku ostvarenje svih zacrtanih ciljeva ove godine.
                    Sto se tice AO nema tu nekih velikih nepoznanica sto se tice ocekivanja jer istorija nam govori da je Novak vec dokazao konstantnost igranja na GS jos od W nema loseg rezultata i to ce se nastaviti i u narednom periodu jer je to postalo rutina, ono sto je nepoznanica, je vezivanje teskih meceva u 4 ili 5 setova sa direktnim rivalima za titulu.Jos od AO 2012 i vezanih teskih meceva protiv Marija i Rafe ne pamtim dva vezana meca koje je uspeo dobiti na GS protiv direktnih rivala za titulu i tu lezi Novakov problem.Analizirajuci uzroke poraza nekako sam uvek bio pristalica da nema dovoljno snage u nogama za vezane teske meceve a i publicitet broja 1(u tom periodu)ga je odvlacio previse sa terena i baze tenisa.Angazovanje BB je po meni tekticki potez da se deo tog publiciteta javnosti prebaci na BB i tu je postignut pun pogodak a i ujka Toni je dobio dostojnog rivala na polju uticaja u zakulisnim radnjama(citaj namestanja zreba) i to se vec pocelo isplacivati BB podesio zreb po meri i niko od nas Novakovih navijaca ne kuka na zreb.Ono sto ce po meni za Novaka predstavljati sve veci problem u narednom periodu je pritisaj vezanih pobeda koji ce rasti sa svakom narednom pobedom i to je po meni nepotrebno i taj niz treba prekinuti vec u Dubaiu tako da se resi taj pritisak.Sto se tice favorita p naravno da je Novak jedan od njih i to je svima jasno ali nije jedini i ne osvaja favorit uvek titulu.Meni ce posebno ostati u secanju RG 2011 i poraz protiv Rogera u 1/2F kada je Novak bio realno gledano najveci favorit za osvajanje ali mu se desio peh neigranja 5 dana(izgubio kontinuitet igranja meceva) i neverovatan Roger (njegov najbolji mec na terenima RG ) i titula je otisla u Rafine ruke .Tako da svaki GS je prica za sebe o trenutnoj formi mozemo govoriti tek o igracima koji se nadju u 2 .nedelji turnira i tada mozemo ozbiljno govoriti ko moze do titule .Mi je zelimo u Novakovim rukama ali treba zatvoriti 7 meceva na GS a to nikad nije lako .Jedva cekam ponedeljak i pocetak meceva ,navijamo za Novaka i nadamo se najboljem.

                    Comment


                    • Originally posted by juventus View Post
                      Prvo da svim navijacima ove lepe igre pozelim puno zdravlja i ostvarenja zelja u novoj godini a nasem Novaku ostvarenje svih zacrtanih ciljeva ove godine.
                      Sto se tice AO nema tu nekih velikih nepoznanica sto se tice ocekivanja jer istorija nam govori da je Novak vec dokazao konstantnost igranja na GS jos od W nema loseg rezultata i to ce se nastaviti i u narednom periodu jer je to postalo rutina, ono sto je nepoznanica, je vezivanje teskih meceva u 4 ili 5 setova sa direktnim rivalima za titulu.Jos od AO 2012 i vezanih teskih meceva protiv Marija i Rafe ne pamtim dva vezana meca koje je uspeo dobiti na GS protiv direktnih rivala za titulu i tu lezi Novakov problem.Analizirajuci uzroke poraza nekako sam uvek bio pristalica da nema dovoljno snage u nogama za vezane teske meceve a i publicitet broja 1(u tom periodu)ga je odvlacio previse sa terena i baze tenisa.Angazovanje BB je po meni tekticki potez da se deo tog publiciteta javnosti prebaci na BB i tu je postignut pun pogodak a i ujka Toni je dobio dostojnog rivala na polju uticaja u zakulisnim radnjama(citaj namestanja zreba) i to se vec pocelo isplacivati BB podesio zreb po meri i niko od nas Novakovih navijaca ne kuka na zreb.Ono sto ce po meni za Novaka predstavljati sve veci problem u narednom periodu je pritisaj vezanih pobeda koji ce rasti sa svakom narednom pobedom i to je po meni nepotrebno i taj niz treba prekinuti vec u Dubaiu tako da se resi taj pritisak.Sto se tice favorita p naravno da je Novak jedan od njih i to je svima jasno ali nije jedini i ne osvaja favorit uvek titulu.Meni ce posebno ostati u secanju RG 2011 i poraz protiv Rogera u 1/2F kada je Novak bio realno gledano najveci favorit za osvajanje ali mu se desio peh neigranja 5 dana(izgubio kontinuitet igranja meceva) i neverovatan Roger (njegov najbolji mec na terenima RG ) i titula je otisla u Rafine ruke .Tako da svaki GS je prica za sebe o trenutnoj formi mozemo govoriti tek o igracima koji se nadju u 2 .nedelji turnira i tada mozemo ozbiljno govoriti ko moze do titule .Mi je zelimo u Novakovim rukama ali treba zatvoriti 7 meceva na GS a to nikad nije lako .Jedva cekam ponedeljak i pocetak meceva ,navijamo za Novaka i nadamo se najboljem.
                      Sve sto si rekla stoji. Ali ovo za pritisak koji se stvara zbog meceva dobijenih u nizu... Tu se ne slazem. Nije on dete... Kakav pritisak? Ako si dobar u tome sto radis onda pobedjujes. Pritiska nema. Ima on dovoljno godina da shvati da su pobede i poraz sastavni deo sporta. On sada pobedjuje i neka samo tako nastavi . Uveren sam da je on svoju lekciju naucio 2011-ste godine... Tako da ta prica o pritisku ne pije vodu i ne vidim zasto bi neko zeleo da on izgubi? Samo zbog nekog pritiska? Gluposti.
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Novosti.rs

                        Beker: Bio bih lud da ne prihvatim Vajdine savete, pa on Đokovića poznaje bolje od svih!
                        Bitni su Đoković, Marej, Nadal i drugi teniseri, a ne mi treneri. Ivan i ja smo imali okršaje na terenu, a sada imamo svoje momke koji se bore - kaže Nemac
                        PRE skoro 15 godina Boris Beker je okončao karijeru, tokom koje je osvojio šest grend slem titula u singlu, isto koliko trenutno Đoković ima u svojim vitrinama. Ali, Novak će uraditi sve što može da popravi taj bilans i osvoji još mnogo pehara sa takmičenja "velike četvorke", poručuje slavni Nemac.
                        - Novak nije zadovoljan sa trenutnom brojkom, iako je i to fantastičan rezultat. On želi da osvaja još titula sa najvećih turnira, ima dobar tim oko sebe koji se trudi da mu pomogne da bude još bolji igrač - rekao je Beker uoči početka Australijan opena.
                        Važan segment Borisovog rada osnosiće se na mentalnu pripremu.
                        - Ne bih da govorim o detaljima koje vežbamo na terenu i van njega, ali činjenica da sam igrao 10 slem finala mi dozvoljava da vrlo dobro shvatim kako se teniser oseća kada dođe u kasnije faze turnira.
                        Saradnja sa Vajdom biće konstantna tokom godine.
                        - Imali smo dobar trening kamp u Marbelji. Marjan je moj prijatelj, poznaje Đokovića bolje od svih, i bio bih lud da ne prihvatim njegove brojne savete. Imaćemo dobru i blisku komunikaciju, to je sigurno.
                        Nemac se osvrnuo i na trend koji vlada u tenisu.
                        - Osim Lendla i Mareja, tu su Edberg i Federer, Čeng i Nišikori, Ivanišević i Čilić, Brugera i Gaske. To je pametna stvar, jer tenis danas nije mnogo drugačiji od onog kako smo mi igrali.
                        Nije važan njegov rivalitet sa Lendlom, podvlači Beker.
                        - Bitni su Đoković, Marej, Nadal i drugi teniseri, a ne mi treneri. Ivan i ja smo imali okršaje na terenu dok smo bili mlađi, a sada imamo svoje momke koji se bore - zaključuje legendarni teniser.

                        Comment


                        • http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=798682
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
                            Samo mirne glave Nole kao i uvek, čak i na papiru protiv slabijih protivnika, na gren slemovima je uvek sve moguće. Inače ovo će biti prvi put Novaku da igra sa Čehom, nikad se do sad nisu sastajali, zato treba biti malko i oprezan, al smatram da će to ići vrlo lagano u tri seta. Inače da iskoristim priliku da izrazim veliko zadovoljstvo zbog toga što je Boris Beker prvi Noletov trener, to je ogromna stvar za Noleta, da iskorači još par koraka napred u svojoj igri. Zaista je velika stvar imati takvog čoveka pored sebe. Ajmo Nole samo polako ovaj turnir je tvoj.
                            Lacko je Slovak. Ispravila bi te Sonja, ali još kod nje nije zaživio taj jezik i pripadnost, zato je stalno korigujem.

                            Don Becker

                            Comment


                            • Don himself...



                              Kakva je to glava...

                              Comment


                              • Jel neko od vas u Melburnu? Peugeot Australia organizuje malo takmicenje, a pobednik dobija sansu da se sretne sa mnom ovde u Melburnu Idite na njihovu Fejsbuk stranicu i prijavite se... I vidimo se uskoro! ;)



                                Last edited by miloolja; 11-01-14, 20:41.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X