Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    [quote author=Bella link=topic=474.msg26873#msg26873 date=1215461384]
    NE PAT dechko, smiri sad ti strasti malo molim te. Nisam ja neka maloumnica koja ide redom i proziva koga stigne niti ishta slichno tome. Naprotiv, trudim se da drzim ovu komunikaciju na nivou ravnom dvoje, sad vec troje ljudi sa mozgom u glavi koji su se nashli u ovoj prichi. Nije mi se svideo Duletov komentar, njemu nije moj i to je ok. Ako mi balavimo na zidara sa staklenim nogama, shta je onda toliko tragichno u mom odgovoru?! Ne preteruj!
    Takodje, niko nije rekao da neko ovde ne treba da dolazi, niti iko ikome ovde moze da pricha shta moze, a shta ne moze da kaze dokle god je u granicama pristojnosti. Prema tome to da ja mogu ili ne mogu neshto...hmmmm bice da je to stvar mog izbora i dobre volje...a koliko sam primetila tvom drugaru sam chak lepo rekla da ima pravo na svoje mishljenje i da mu zelim prijatan dan. Shta si se ti onda nashao pogodjen ako on nije?! JOsh jednom ti ponavljam, ja se maximalno trudim da smirim situaciju i budem korektna.
    Mozemo li se vratiti tenisu i normalnoj komunikaciji, a ostaviti rasprave ili barem preci na PM da ne smaramo se ostale ljude koji ovo nuzno moraju da prochitaju?


    [/quote]
    pod broj jedan ja sam moderator ovde ako ne iz postovanja makar iz neke kulture ako je imas izbacis to decko,pod broj 2 pricao sam sa njim,nece ovde dolaziti,i zvanicno se pozdravio i ako imas nesto protiv njega reci mu preko PMa,inace sam uleteo jer se DUle stvarno pomalo uvredio jer na njegovu salu i pokusaj stvaranja atmosfere se odgovorilo topovskim udarom,ti nisi ni pola Rafe,alal ti vera,smislila si ga za desetku,zahtevam da se ovo smiri u sekundi i da se nastavi sa normalnom komunikacijom o tenisu,u protivnom ce sledeci postovi biti izbrisani a dalja konverzacija o ovome se prenosi na PM

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      ^^^Jesi ti uopshte prochitao ceo moj post ili ne? Rekla sam ISTO shto i ti! Da konsultujemo ADMINA moderatore mozesh li ti da se iskaljujesh na meni samo zato shto ti se prohtelo? Ja pokushavam da iskuliram situaciju, a ti?

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        [quote author=Bella link=topic=474.msg26877#msg26877 date=1215462522]
        ^^^Jesi ti uopshte prochitao ceo moj post ili ne? Rekla sam ISTO shto i ti! Da konsultujemo ADMINA moderatore mozesh li ti da se iskaljujesh na meni samo zato shto ti se prohtelo? Ja pokushavam da iskuliram situaciju, a ti?
        [/quote]
        mislim da je moj post upravo to i hteo,zelis da konsultujes admina?skroz ok,imas dugme report sve mu ovo izbaci,dopuni svoju pretnju samo napred

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          Idi prochitaj sad ti moj PM ;)

          Comment


          • [/quote]
            oki

            Comment


            • Re: ATP - RAFAEL NADAL

              O cemu se vi raspravljate... budi Bog s nama.

              anways,
              svi znaju da je Federer najveci shmeker na teniskim terenima danasnjice. U padu je forme, shto je i razumljivo posle one dominacije koju je imao.
              Rafa je u usponu, sjajan je tenis. Nekad zna da iznervira shiru publiku nekim reakcijama, i time je Federer mnogo veci sportsmen od njega.

              Ko je veci teniser? Pa, da li je to uopste moguce uporediti kod ove dve teniske velicine? Mozda jednog dana, kad prodju godine. Sada? Nemoguce.

              Comment


              • Odg: Re: ATP - RAFAEL NADAL

                [quote author=Formica link=topic=474.msg26885#msg26885 date=1215464152]
                O cemu se vi raspravljate... budi Bog s nama.

                anways,
                svi znaju da je Federer najveci shmeker na teniskim terenima danasnjice. U padu je forme, shto je i razumljivo posle one dominacije koju je imao.
                Rafa je u usponu, sjajan je tenis. Nekad zna da iznervira shiru publiku nekim reakcijama, i time je Federer mnogo veci sportsmen od njega.

                Ko je veci teniser? Pa, da li je to uopste moguce uporediti kod ove dve teniske velicine? Mozda jednog dana, kad prodju godine. Sada? Nemoguce.
                [/quote]

                Comment


                • Odg: Re: ATP - RAFAEL NADAL

                  [quote author=Formica link=topic=474.msg26885#msg26885 date=1215464152]
                  Nekad zna da iznervira shiru publiku nekim reakcijama, i time je Federer mnogo veci sportsmen od njega. [/quote]

                  Ne slazem se nikako shto je manje bitno, bitnije za mene je da sazanam koje su to Rafine reakcije na osnovu kojih si izvukao-la takav zakljuchak?!

                  Comment


                  • Re: Odg: Re: ATP - RAFAEL NADAL

                    @filip

                    pa da budemo realni, safin jeste. dodje odigra turnir kako valja. onda se ne trezni godinama. pa opet u krug...


                    @bella

                    lepa, kad shpanci igraju, poenta njihove igre je provokacija protivnika. obrati paznju. shta mislis cemu onaj delay pre svake serve nadala? treba da se koncentrise? da da... verujemo mi u to... i jos masa drugih stvari.

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      Ok cool, tvoje mishljenje, sa kojim se naravno ne slazem ni 0.1%, jer prosto nema istine u tome, ali imash pravo na njega, kao shto ja imam na svoje...takoooo svima sad lepo ;D
                      al' je ova tolerancija jedna divna stvar 8)

                      Comment


                      • [/quote]

                        Nemam ja problem sa tvojim neslaganjem. Ne znam koliko godina imas, ni koliko sportova pratis, a ne znam ni koliko si objektivna shto se Nadala tiche, ali realnost je ono shto sam rekao. I to ne zasnivam samo na Nadalu, vec na njihovom mentalitetu.

                        drugo, nisam ja dete 94. godiste da napadam ljude preko foruma. tako da eto odakle tolerancija. lol

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          Eto, izgleda sam vama ljudi ne valja biti fin...
                          shta sam ti kod djavola sad loshe rekla?
                          Za tvoju info imam 25 godina, nisam dete, niti mi je mentalitet takav, drugo niko nikog nije NAPADAO vec se vodila rasprava, a objektivna kao psiholog sam veoma...


                          ono shta je za tebe realnost za mene ochigledno nije i obratno...

                          da li je sad uredu?

                          Comment


                          • Re: Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            [quote author=Bella link=topic=474.msg26891#msg26891 date=1215465198]
                            Eto, izgleda sam vama ljudi ne valja biti fin...
                            shta sam ti kod djavola sad loshe rekla?
                            Za tvoju info imam 25 godina, nisam dete, niti mi je mentalitet takav, drugo niko nikog nije NAPADAO vec se vodila rasprava, a objektivna kao psiholog sam veoma...


                            ono shta je za tebe realnost za mene ochigledno nije i obratno...

                            da li je sad uredu?
                            [/quote]

                            devojko, nisi me shvatila. nema veze... ako imas 10 sekundi procitaj moj post opet. sve ce ti biti jasno.

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              [quote author=Bella link=topic=474.msg26838#msg26838 date=1215447035]
                              srecno sam zaljubljena i sexualno zadovoljena ;)


                              [/quote]

                              ???
                              ??? ? ?? ?????? ????? ???? ?? ?? ???????????
                              ???, ?????? ??. ????? ?? ???? ???? ?? ???? ??????? ? ?? ??? ????????? ???? ????

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                Nije ni vazno na kraju krajeva...hvala Bogu da ne delimo mishljenje oko Rafe niti tvoje psiho-analitichke analize cele Shpanske nacije...bio bi monoton ovaj svet... 8)

                                uzivaj ;)

                                Gold, milo mi je zbog tvoje klime, sad sam i ja happy ;)

                                Comment

                                Working...
                                X