Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    [quote author=Liverpool FC link=topic=474.msg27062#msg27062 date=1215617806]
    kakvoje stanje na atp i wta listi,znam da je ovo deo za rafaela ali plizzzzzzzzzzzzzzz za odgovor,
    [/quote]http://www.atptennis.com/3/en/rankings/ ATP

    http://www.sonyericssonwtatour.com/2...es_numeric.asp WTA

    Comment


    • Odg: Re: ATP - RAFAEL NADAL

      [quote author=Cali Tee link=topic=474.msg27030#msg27030 date=1215567800]
      [quote author=Formica link=topic=474.msg27020#msg27020 date=1215554706]
      vi bre ljudi niste normalni.... shta vam je... ko da vam je brat rodjeni osvojio g.slam a ne neki tamo shpanac. LOL
      [/quote]


      Normalni ili ne, mi ne pljujemo po Rafi kada izgubi u 2. ili 3. kolu nekog turnira.

      Mi cenimo i postujemo Rafu i njegov rad, unapredjenje tenisa (jer se njegova igra dosta razlikuje od drugih tenisera), fer i korektnost kako na terenu (prema drugim teniserima) i van njega (prema fanovima).

      Tako da imamo pravo da placemo i da se radujemo kada izgubi ili osvoji neki turnir.



      Irenchi-NRAF uzivaj na forumu.

      [/quote]

      hvala ti Sigurno cu uzivati!!!!Tacno je sve!Mi druge tenisere nebitno da li ih volimo ili ne da li osvoje turnir ili ne ili ispadnu 2 kolu ne vredjamo kao i njihove fanove!!!

      Comment


      • Re: Odg: Re: Odg: Re: ATP - RAFAEL NADAL

        [quote author=Cali Tee link=topic=474.msg27046#msg27046 date=1215609524]
        [quote author=Formica link=topic=474.msg27032#msg27032 date=1215590253]

        Ovo ce uci u legendu.... hahahhahaa
        [/quote]


        Aj drzi se topica o basketu ili NFL-u...tamo ces valjda biti korisniji ili ne... ???
        [/quote]

        nema brige, pokazujte vi koliko ste jadni. samo je problem shto neki normalni ljudi bi da ovde citaju nesto osim vasih gluposti.

        Comment


        • Comment


          • Odg: Re: ATP - RAFAEL NADAL

            [quote author=Formica link=topic=474.msg27020#msg27020 date=1215554706]
            vi bre ljudi niste normalni.... shta vam je... ko da vam je brat rodjeni osvojio g.slam a ne neki tamo shpanac. LOL
            [/quote]
            e moram i ja opet. svaki put kada rafica one se upiske u gacice...uh koliko je malo potrebno da covek bude srecan.
            Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

            madden balkanska liga

            Comment


            • Odg: Re: ATP - RAFAEL NADAL

              [quote author=dr.dule link=topic=474.msg27091#msg27091 date=1215681455]
              [quote author=Formica link=topic=474.msg27020#msg27020 date=1215554706]
              vi bre ljudi niste normalni.... shta vam je... ko da vam je brat rodjeni osvojio g.slam a ne neki tamo shpanac. LOL
              [/quote]
              e moram i ja opet. svaki put kada rafica one se upiske u gacice...uh koliko je malo potrebno da covek bude srecan.
              [/quote]

              ?? ?????? ??, ????? ????? ?? ? ??????

              ??? ????? ???? ????????? ???????????
















              ?????? ??????. ???????? ??????????? ????? ??? ?? ???????? ?? ?????? ????????? ????????? ??????? "2 ?????".
              ????, ?????? ?? ??????? ?? ?? ?????? ?????? ?? ?????????, ?? ??? ?????? ???? ? ??????? ???? ?????

              Comment


              • [/quote]
                e moram i ja opet. svaki put kada rafica one se upiske u gacice...uh koliko je malo potrebno da covek bude srecan.
                [/quote]

                ?? ?????? ??, ????? ????? ?? ? ??????

                ??? ????? ???? ????????? ???????????
















                ?????? ??????. ???????? ??????????? ????? ??? ?? ???????? ?? ?????? ????????? ????????? ??????? "2 ?????".
                ????, ?????? ?? ??????? ?? ?? ?????? ?????? ?? ?????????, ?? ??? ?????? ???? ? ??????? ???? ?????
                [/quote]

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  @ smoreni zbog nedostatka NFL-a i Kosarke i sl.

                  Pobeda nad petostrukim sampionom Wimbledon-a i igracem kakav je Roger Federer (na travi pogotovo) i osvajanje dva uzastopna GS-a na razlicitim podlogama jesu razlog za radost i slavlje, pogotovo posle onakvog Finala

                  Steta sto obojica nisu mogli da pobede, bilo bi zasluzeno

                  Ipak ovo Finale nije bilo finale sa autsajderom, u kome su se igrala 4 seta, a posle takvog finala bili ste u euforiji mesecima... OK svako prema mogucnostima, eto Djole je bio srecan a i vi kad je pobedio Tsongu (koji je igrao jedan od svojih prvih, a bice i poslednjih, jacih turnira)
                  Da su Rafa ili Fed ispali u 2. kolu fanovi bi ih i tad podrzavali - strasno je sta se Djoletu desilo u "patriotskim" medijima i od strane "fanova" posle ispadanja

                  Vi ne volite/ gledate itd... tenis, to se vidi iz vasih postova, omalovazavanja igraca (mislim na Djoleta) i neznanja kako se fanovi ponasaju.
                  Grupni sportovi jesu bolji za vas, tamo se uvek neko iz ekipe moze okriviti za losu igru a ostali postedeti. Razumem ja da vam je dosadno, ali razumite i vi da i vase provokacije i neznanje postaju dosadni.

                  Ponavljam, za provokacije i prozivanja MOD je otvorio temu GSM pa mozete tamo da predjete. Ko bude zeleo da se svadja sa vama i zabavlja vas, nacice vas.

                  p.s. Hvala na slikama Goldi, pazi da te ne banuje NE zbog kolicine i velicine istih

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    ne brinite se kad ste vi mogli da 70 ispunite sa 500000 slika moze i goldi da stavi 3,a i odgovarajuce su velicine i kolicine


                    Vi ne razumete?ja volim NFL,ja volim americki fudbal da gledam,gledao bi svaku utakmicu,naravno ako je moguce jos moji patsi pa super,ali volim da odgledam dobru utakmicu NFLa pa makar i da moji patsi nisu tu,ja volim ovaj sport,svaku njenu utakmicu,tu atmosferu,sezonu,plejof,draft,da li bi i ja trebao da stavljam slike Toma Brejdija na forum?da stavljam isecke iz novina kako muva neku ribu koja nije Giselle,njegove privatne slike,klipove,sve moguce konferencije itd.? nekad me kolege zezaju da ga previse branim,ali to je samo moj stav da je najbolji QB i oslonac mog tima,ali da radim ovo sto sam malopre pomenuo,pa da li je to zdravo?ja volim da odgledam utakmicu a to sto oni rade van nje?da li i to treba da je moja preokupacija?da li i to treba da me brine?ili Maruni,Vrabel,Moss ili neki nas defanzivac,srecan sam kad pobedimo,volm taj tim,ali pod broj jedan volim NFL,pa posle sta ja simpatisem,ali da se vas spot zove RAFA a ono drugo tenis?zasto vi ne bi ste recimo pisali ovde ko je bolji,Nadal ili Federer,pominjal druge tenisere,vodili rasprave,inteligentne,a vi stalno pisete o njemu i kacite boga i oca,ne zanima to mene ali moj mozak to ne moze da shvati kako neko moze da je toliko napaljen,zasto mi to neko ne objasni,da je neko dao prethodno objasnjenje na ovo ja ne bih ni pitao,ali svaki put kad dodjem na ovaj topik ja ne mogu da verujem kakva je to ljubav,pa vidite bre forum Federera,vode se zdravi razgovori,a vi,to je nenormalno,moram da pitam jer smo mi ljudi takvi radoznali jbg,a ja ovo ne razumem uopste ???

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      [quote author=angelnfs4 link=topic=474.msg27097#msg27097 date=1215685284]

                      p.s. Hvala na slikama Goldi, pazi da te ne banuje NE zbog kolicine i velicine istih
                      [/quote]

                      ???? ?? ????, ??? ??? ?? ????????
                      ? ???? ????? ?? ?? ??????, ??? ?? ???? ??????????? ??? ???????????

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        [quote author=mr.gold link=topic=474.msg27110#msg27110 date=1215686661]
                        [quote author=angelnfs4 link=topic=474.msg27097#msg27097 date=1215685284]

                        p.s. Hvala na slikama Goldi, pazi da te ne banuje NE zbog kolicine i velicine istih
                        [/quote]

                        ???? ?? ????, ??? ??? ?? ????????
                        ? ???? ????? ?? ?? ??????, ??? ?? ???? ??????????? ??? ???????????
                        [/quote]
                        opusti se,nece,ne rusis ti nikakva pravila

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          @ NE

                          Nadal je pomenut jednom u mom postu, Fed i Djole su pomenuti takodje ... (izgleda da ovde samo crtanje pomaze)
                          Federer extra igra, Djole kako kad, ima jos mnogo dobrih igraca i sjajnih meceva, ne gledaju se samo Nadalovi. Stvarno si to pomislio? :o

                          Ova tema i sluzi za postovanje informacija o Nadalu, zbog onih koji znaju o njemu samo kakve pantalone je nosio i nista vise.

                          A MSN ili sta ko voli sluzi za caskanje, tako se nama svidelo i tako radimo. Ne verujem da ces i ovo razumeti, nije crtez ipak :-\

                          I da li bi voleo da uletimo u tvoju temu i ispricamo se na nekih 6 strana tamo, a ti da juris onda zadnji post nekog NFL-ovca ?
                          Mozemo i to da sredimo

                          Comment


                          • Re: ATP - RAFAEL NADAL

                            nema shta da se odgovara na vase postove.

                            prosto vase sposobnosti da skapirate shta vam neko govori su minimalne.

                            ja se samo pitam
                            ko vama dade internet?

                            Comment


                            • [/quote]

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                [quote author=crystal link=topic=474.msg27072#msg27072 date=1215627980]
                                [quote author=Liverpool FC link=topic=474.msg27062#msg27062 date=1215617806]
                                kakvoje stanje na atp i wta listi,znam da je ovo deo za rafaela ali plizzzzzzzzzzzzzzz za odgovor,
                                [/quote]http://www.atptennis.com/3/en/rankings/ ATP

                                http://www.sonyericssonwtatour.com/2...es_numeric.asp WTA
                                [/quote]

                                hvala crystal
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X