Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razlaz!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Sta igra sledece, Montreal ?
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        Sta igra sledece, Montreal ?
        Valjda Toronto,ali ja bih mu preporucio da sve preskoci do Beca i da napadne tamo titulu.

        Comment


        • Pa, Toronto i moze preskociti ... neka igra samo Cincinati, pa US Open. Ne zaboravimo da ove godine igra i Davis Cup posle US Opena. A, ko zna sta ce uraditi, ja sam mislila da nece stici ni pripremljen za Wimbledon.

          Comment


          • Napisao sam na Wimbledon temi, malo cu i ovde, naravno malo vise navijacki.

            Ostaje cinjenica da je ovo bio 50-50 mec, da je mec u kojem je presudila jedna loptica, mec koji je lagano mogao da ode na stanu Rafe. AO 2017 me je vise sjebao kao navijac, tad je igrao finale protiv vecitog musteriju, imao brejk viska u petog i prosuo to. Sad je bio mali autsajder, podloga trava, njegov zadnji uspeh ovde je bio 2011 godine, dakle Rafa nije imao sta da izgubi. Zato moram da kazem da sam ponosan na njega, on je izasao da igra napadacki tenis, da napada Novaka i da se ne boji pobede. Na kraju statistika kaze obojca po 73 vinera, ali od polju Rafa je bio bolji, e tu sam najvise ponosan na njega, nadmasiti igraca koji je favorit na travi i kojem odgovara tvoji stil igre

            Nakon AO 2017 sam mislio da ce biti to to, da ga je sjebao skroz, a sad mislim da je ovo samo motiv vise da igra jos bolje i da dobija ove najbolje. Po meni najboljle da tankuje masterse u Americi, mora se napomenuti da ima i DC nakon USO, a na USO brani titulu.

            Kako god bilo, opet cu da kazem, previse sam ponosan na njega.
            OVAKO

            Comment


            • Originally posted by Ivan_pg View Post
              Valjda Toronto,ali ja bih mu preporucio da sve preskoci do Beca i da napadne tamo titulu.
              Zbog čega preskočiti američku turnreju? GS imajo največju vrednost u svetu tenisa. To nikad ne zaboravi.

              Brani tituli na US openu. Uz takvu formu treba dait sve snage na još jedan GS

              A onda neka bude mudar i preskoči sve do Bercya. Šta če ti beč, Peking, Shangai. Treba dug odmor poslije US OPENA.

              A ni najmanje ne treba da igra DAVIS CUP.

              Comment


              • Rekao je da ce igrati DC, zeli jos jednu titulu.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Star je Nadal,32 godine.Imace sansu na iducih par GS i to je to.Us open uzima Federer ili Djokovic ali imam osjecaj da ce to biti starac Foco .
                  Last edited by E1_PG; 15-07-18, 18:10.

                  Comment


                  • Ne sumjam, da če Rafa napraviti kriv razpored...........američka turneja, Davic cup, lever cup, azijska turneja ter onda pola godina pavze zbog ozljede.


                    Najbitniji su GS turnri.

                    U kakvoj je formi Rafa mora da napadne US OPEN svom snagom.

                    Comment


                    • Mislim da nece igrati laver cup, ako ti je neka uteha

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Star je Nadal,32 godine.Imace sansu na iducih par GS i to je to.Us open uzima Federer ili Djokovic ali imam osjecaj da ce to biti starac Foco .
                        Upravo to, ta sitna razlika u godinama dolazi do izražaja u naredne dve, tri godine. Starac Fočo? Nah.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Upravo to, ta sitna razlika u godinama dolazi do izražaja u naredne dve, tri godine. Starac Fočo? Nah.
                          Imam osjecaj da ce osvojit Us open i oprostit se kao Sampras 2002,tako mi nesto djeluje.Zaboravio sam i Delpa da pomenem,napasce i on Us open sigurno.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Star je Nadal,32 godine.Imace sansu na iducih par GS i to je to.Us open uzima Federer ili Djokovic ali imam osjecaj da ce to biti starac Foco .
                            Ma kakav Federer i US open, nema deda sanse na tom turniru niti ce ikad vise imat sanse i na jednom.

                            Nadal me uzasno nervira sa rasporedom, potencijalno sve moze unistit rasporedom do kraja godine ,nadam se da ce ga neko posavjetovati da ce drasticno smanjiti turnire. Ova sezona na sljaci i travi ne bi bila moguca da nije preskocio sve poslije AO ALI i to je bilo uvjetovano povredom zbog rasporeda krajem prosle sezone.

                            Comment


                            • Originally posted by DinoFC View Post
                              Ma kakav Federer i US open, nema deda sanse na tom turniru niti ce ikad vise imat sanse i na jednom.

                              Nadal me uzasno nervira sa rasporedom, potencijalno sve moze unistit rasporedom do kraja godine ,nadam se da ce ga neko posavjetovati da ce drasticno smanjiti turnire. Ova sezona na sljaci i travi ne bi bila moguca da nije preskocio sve poslije AO
                              Slusao sam nedje konferenciju nedavno dje je pominjao da vjerovatno nece igrat Laver cup bas zbog Davis kupa.Da sam na njegovom mjestu odigrao bih citavu americku turneju,davis kup,Sangaj,Pariz i Atp finale.Nije to mnogo.

                              Comment


                              • Gs titule i DC je oznacio kao cilj za ovu sezonu, DC sigurno igra.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X