Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Na Novakovoj temi se opasno prica o njegovoj dominaciji sledce godine,ja cu samo reci:PUSTI LAVA DOK SPAVA!

    Sada ozbiljnije,mislim da ce obojica krenuti veoma jako i da ce mnogo toga zavisiti od njihovog meca u Dohi (Ako se budu sastali,a nema razloga da tako ne bude..).
    Odigrali su 42 puta, mnogo epskih mečeva, ako se sretnu u Dohi to će biti meč na 250-ici sa najmanje značaja do sad, početak sezone, zagrevanje, zašto bi od njega bilo šta zavisilo? Novak ga je pobedio u tri finala GS za redom, tri teška udarca, pa mu je ovaj istom merom uzvratio.

    Comment


    • Abu Dhabi,Doha,AO,Buenos Aires,RIO.Pocetak sezone...
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Sta li ce on raditi u Buenos Airesu... Ne trebaju mu te turnire, vec je u 28oj godini zivota, mora da smanji broj turnira godisnje.
        OVAKO

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Sta li ce on raditi u Buenos Airesu... Ne trebaju mu te turnire, vec je u 28oj godini zivota, mora da smanji broj turnira godisnje.
          Zeli covek da stigne Rogera po broju titula,82-64 trenutno za Rogera...
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • I Roger je zeleo prvo mesto ove godine pa videli smo sa sta je ostao. Ne trebaju mu te Miki Maus turnire, to su bezvezne napore...
            OVAKO

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Sta li ce on raditi u Buenos Airesu... Ne trebaju mu te turnire, vec je u 28oj godini zivota, mora da smanji broj turnira godisnje.
              Nadal mora da igra da bi bio u top formi, da igra iz nedjelje u nedjelju. A sigurno mu je cilj da pocisti evropsku sezonu sljake i da osvoji RG.
              sigpic

              Comment


              • Sta bi onda radio posle AO do marta? Dosta mu je odmora, mora da se igra
                Dobro kaze Vladan, on mora imati kontinuitet u igri, da bi bio u dobroj formi.

                Comment


                • Rafa Nadal : " Money can't buy the happiness of being in Spain , if I lived abroad I'd have more money , but I wouldn't be happy , money can't buy the happiness of being in Spain , I don't handle my finances , I devote myself to playing tennis and nothing else , I keep track of things , but it doesn't worry me much , my priority is to continue playing tennis for as long as possible , and afterwards? I'd like to work in sport , stay connected with it , I've got other things out there together with my father and I'd like to continue with that , we're starting the Academy , a sports centre where we want to combine education in an international school with tennis .!.! "

                  Comment


                  • In case you didn’t know , Rafa Nadal is only left-handed when he plays tennis , and doing everything else with his right hand ; and just know that the right half of the brain controls the left half of the body , this means that only left handed people are in their right mind , and I'm a left-handed , I smile .!.!

                    Q: “ When you were younger and you switched from hitting with your right hand to your left hand , how did your uncle Toni come up with the idea to try that ? And how difficult was it for you at that age to switch from hitting right handed to left handed? ”

                    Rafa : “ That never happened , it wasn’t an idea of Uncle Toni and for sure it was impossible to change the right for the left , I started playing tennis with two backhands , playing two hands forehand and two hands backhand , and one day had to start playing but we didn’t decide I have to play with the left or the right , the natural thing for me was to play with the left , I play futbol with the left all my life , the feeling to give something or take something , I do everything with the right , no ? But the feeling for the sport I always have the feeling for the left ”

                    Comment


                    • Ja ga potpuno razumem, jer ja sam levak prirodno, znaci pisem sa levom, drzim lazicu i viljusku sa levom, i par drugi stvari, ali zato u kosarci sam desnjak i to mi niko nije naredio vec samo po sebe doslo. Recimo leb mogu da secem samo sa desnom, jer ako pokusam sa levom garant cu se iskasapiti.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Negde sam procitao da je Rafa izjavio da planira da zavrsi karijeru posle OI 2016. godine, pa to je za samo godinu i po danaaaa
                        link

                        Comment


                        • When @RafaelNadal & @DjokerNole met in 2014, it seemed #tennis history was always on the line. http://bit.ly/1Cavklb

                          https://pbs.twimg.com/media/B3TCr2cIgAAwevp.jpg:large
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Gustavo Kuerten, trostruki osvajač Rolan Garosa, smatra da će Rafael Nadal ponovo igrati na najvišem nivou posle povreda koje su ga zadesile






                            “Za sve nas koji volimo da ga gledamo zabrinjavajuće je kada je povređen, ali onda nas on ponovo iznenadi – prošle godine je okrenuo stvari u svoju korist i završio je kao broj jedan. Sve je moguće za Rafu, ali zavisiće i od njegovog fizičkog stanja i nivoa na kojem bude igrao Novak Đoković“, kaže Brazilac.
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Gdje si to pročitao?
                              Originally posted by MatijaT View Post
                              Negde sam procitao da je Rafa izjavio da planira da zavrsi karijeru posle OI 2016. godine, pa to je za samo godinu i po danaaaa

                              Comment


                              • Originally posted by MatijaT View Post
                                Negde sam procitao da je Rafa izjavio da planira da zavrsi karijeru posle OI 2016. godine, pa to je za samo godinu i po danaaaa
                                Bice to tuzan dan za svetski tenis! Valjda ce do tad da padne i magicnih 17 GS! Samo napred majstore!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X