Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rafa je delovao potpuno razocarano na pres konferenciju, ja ga ovakav nisam video do sada.
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by Niki View Post
      To ukoliko mu devojka vrsi pritisak.
      Mislim da ne lezi tu problem.
      Za Mareja su takodje pricali prosle godine da je gotov. Vidi ga sad posle zenidbe, drugi covek. Njemu je potrebna neka drasticna promena. Ili da menja trenera ili da se zeni. Ja sam za ovu drugu opciju. Bar na privatnom planu da ide kako treba. Mora da se mrdne iz letargije.

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Rafa je delovao potpuno razocarano na pres konferenciju, ja ga ovakav nisam video do sada.
        gde ima to da se gleda, daj link stefco ako mozes?

        Comment


        • Originally posted by salinjo90 View Post
          gde ima to da se gleda, daj link stefco ako mozes?
          Imas u temi RG na zadnji 10 strana naces a imas i na sajtu RG konferencije za novinare i Nadala i Djokovica video klipovi po 2 minute

          Comment


          • Originally posted by Bokimajsta View Post
            Imas u temi RG na zadnji 10 strana naces a imas i na sajtu RG konferencije za novinare i Nadala i Djokovica video klipovi po 2 minute
            Hvala

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Rafa je delovao potpuno razocarano na pres konferenciju, ja ga ovakav nisam video do sada.
              Pa naravno, da je delovao razočarano poslije današnjega poraza. Kad ti udarci ne idu, kad te protivnik izdominira na tvom domačem terenu. Desilo se mu to prvi put. Rafa je vjerovao u sebe posljie dobre partije sa Almagrom i odlične igre u 1. i 2.setu za Sockom ali danas baš ništa nije funkcioniralo. Njegova forma je ove godine zaista vrlo loša i z vremenom ne ide na bolje. Fajterski duh, veliko srce danas ali FH zatajio u potpunosti. Pa ni BH nije bio puno bolji. Fh paralela nula od nule (prošle godine je v finalu RG Novaku natrosio više od 20 winnera sa FH paralelom.) Kad je pokušao odigrati dublje i agresivnije loptica je letjela vani.
              Da li če se Rafa opet (i kada) vratiti u TOP formu? Treba da bude strpljiv i sačeka svoje prilike.

              Od sezone na travi svakako ne možemo previše očekavati a US open series bi mogao donesti u najmanju roku koji dobar rezultat.

              Samo da ne bude ozljeda.

              Comment


              • Veliki respect za šampiona,iako sam Novakov navijač.Da nije bilo Nadala,ne bi bilo ni Novaka.Kao bilo čiji navijač sam na dobitku.Bravo momci .......

                Comment


                • Originally posted by jacques9 View Post
                  Pa naravno, da je delovao razočarano poslije današnjega poraza. Kad ti udarci ne idu, kad te protivnik izdominira na tvom domačem terenu. Desilo se mu to prvi put. Rafa je vjerovao u sebe posljie dobre partije sa Almagrom i odlične igre u 1. i 2.setu za Sockom ali danas baš ništa nije funkcioniralo. Njegova forma je ove godine zaista vrlo loša i z vremenom ne ide na bolje. Fajterski duh, veliko srce danas ali FH zatajio u potpunosti. Pa ni BH nije bio puno bolji. Fh paralela nula od nule (prošle godine je v finalu RG Novaku natrosio više od 20 winnera sa FH paralelom.) Kad je pokušao odigrati dublje i agresivnije loptica je letjela vani.
                  Da li če se Rafa opet (i kada) vratiti u TOP formu? Treba da bude strpljiv i sačeka svoje prilike.

                  Od sezone na travi svakako ne možemo previše očekavati a US open series bi mogao donesti u najmanju roku koji dobar rezultat.

                  Samo da ne bude ozljeda.
                  Ma naravno da ce da bude razocaran, ne sporim to, bio je on i ranije razocaran, ali brate moj sad je bio posebno razocaran, zato kazem da ga ovakav u zivotu nisam video. On je 2011 gubio 6 uzastopnih finala od Novaka i 2012 je izgubio svoje 7mo na AO-u, pa covjek nije izgledao ovako. Mada opet cu da kazem, ja i dalje verujem u njega, nije on rekao zadnju rec.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Stefan, preterujes, ne izgleda toliko razocarano. Radostan ne moze biti nikako, ali izgledao je on ovako.
                    Nema poredenjenja sa 2011 godine, tada je on bio 4 godina mladji, sada ima 29 godine, ovo je druga faza njegove karijere. To je jednostavno druga dimenzija razocaranosti. Drugacije gledas na sve. Pretpostavljam naravno. Ovo jeste bolno, ali je ocekivano. A, kad si spreman na odredjenu situaciju, onda i razocarenje je razumno. Ovo je logican ishod od pocetka sezone, cak i od pocetka prosle godine. Kada sve to pogledas kao celinu i njegovu igru u ovom periodu stvari su mnogo jasnije. Mnogo je razocaraniji bio kada je izgubio AO2014 zbog povrede. Mislim da je to prekretnica za ovakvog psiholoskog stanja. Kao da od tada vise nije imao snage da se nosi povredama i da se iznova i iznova vraca.
                    Ove godine nema povrede, ali taj mentalni beleg ostaje. Koliko paradoksalno i da zvuci, ovo je najbolji razvoj situacije za njega. Ovo je dno, nema nazad, nema zavaravanja, nije vise favorit, nije faktor, moze da igra prilicno rastereceno.
                    Videcemo kako nastavi sezonu i pocne sledecu. Ovo vreme sledece godine, znacemo jel je dobio zadnju bitku ili ne.
                    Last edited by Niki; 04-06-15, 09:48.

                    Comment


                    • Nema vremena da se tuguje,rad i samo rad!Pocinje trava
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Ne želim da vam ovde filozofiram ali nemate razlog za toliki strah posebno Stefan, pa nije se Rafa pretplatio na RG...morao je jednom da dodje i taj dan da on napusti Pariz poražen, nije smak svijeta...po meni najbitnije je da je Rafa zdrav i fizički spreman kao što i jeste a udarci će se namjestiti prije ili kasnije, ja kao Rogerovac mogu reći da ako je neko uporan i nikad ne odustaje onda je to Rafa, vratiće se on još jači gotovo sam siguran u to, veliki je on sampion, još on nije rekao sve u svjetskom tenisu.

                        Nemate vremena za tugovanje, sezona se nastavlja, razmišljajte kao sto Rafa razmislja, samo sampionski
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                        Comment


                        • U ovom delu sezone je Rafa dotakao dno,ali kada čovek dođe do dna on može da ide samo uzlaznom putanjom,i obrnuto kada si na vrhu možeš samo dole.Ne očajavajte,posebno ti Stefke,eto Rafe uskoro u starom ritmu,što mu od srca želim.Ipak je on jedan od najboljih u istoriji,pored još par ljudi.A i nama Novakovcima nisu zanimljiva finala Novaka koja igra sa sa nekim drugim igračima umesto Rafe i RF.I još nešto (pisala sam već o tome pre RG)-gde sam rekla da će biti po onoj narodnoj -il' pukovnik il pokojnik.
                          Po onome što videh kod Rafe van igre(nju ne analiziram) on je spreman i želi da bude "pukovnik" i to je dobro jer se nije predao i ne odustaje.
                          Srećno.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Ovaj debakl na RG nije kraj za Rafu sigurno. Treba da nastavi sa treningom i igrom. Za njega će vjerovatno biti neko mjesto u top 10, a ni to nije za baciti.
                            Ovom igrom, na omiljenoj podlozi svakako neće zaslužiti završni masters.
                            Ide Wimbledon, a već tu ga Nole može čekati u osmini, e to bi onda bilo dno. Mada mislim da bi mu se sada obradovali i Murray i Fedex.
                            Promjena trenera?
                            Da li je to moguće kod njega?

                            Comment


                            • Mozda bi mogao da razmisli o Lendlu,da se pridruzi Toniju.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • B92: Toni je znao još 2005: Rafaele, imamo problem http://www.b92.net/sport/rolandgarro...nav_id=1000683

                                Ako je istina, ako Toni ne izmišlja, a zašto bi, onda povlačim ideju o smjeni Tonija

                                Comment

                                Working...
                                X