Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je standardno navijanje jednog fana, ja ne vidim tu nista lose
    Ti bi se kao bunio da Nadal ispadne sad u 1. kolu i tako mnogo olaksa Djokovicu put ka tituli?

    A druga stvar, nesto nisu nicala ovakva pisma 2013., nikom nije nedostajao jaki Role
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Banalizirate, a to uopće nije bit ovog pisma niti sam to htio postići. Ali eto, neki ljudi ne daju na svoje i ništa im sveto nije

      Comment


      • Poenta je da ga nije pisao RF fan, kao sto sam na pocetku rekla
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ko je pisao pismo ne znamo, ali pretstavio se kao fan RF i nema zasto da ne verujemo. Poenta je sadrzina, a to je da svima fali pravi Nadal. On je sinonim za tenis celu deceniju i nikome ne treba Nadal koji ispada u prvo kolo. To je bar jasno. Posebno navijacima, jer tenis je igra u kome uzivamo, a ne igra u koju brojimo titule pojedinih igraca. Bar ja.

          Comment


          • A gde su svi ti navijaci zeljni dobrog tenisa bili 2013.?
            Slali su Roleta u penziju
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              A gde su svi ti navijaci zeljni dobrog tenisa bili 2013.?
              Slali su Roleta u penziju
              To je generaliziranje. I ne vidim paralelu izmedju Nadala i Federera, jer Federer nikada nije imao ozbiljnijih problema sa povredama pa da bi neko strahovao za njegovu karijeru. A i nikada nije imao ovakav pad. I sta je problem da ljubitelji tenisa strepe za karijeru Nadala?

              Comment


              • Originally posted by Niki View Post
                To je generaliziranje. I ne vidim paralelu izmedju Nadala i Federera, jer Federer nikada nije imao ozbiljnijih problema sa povredama pa da bi neko strahovao za njegovu karijeru. A i nikada nije imao ovakav pad. I sta je problem da ljubitelji tenisa strepe za karijeru Nadala?
                2013. je 6 meseci bio povredjen, pao je na no.7, ispao u 2. kolu W, svaki pacer ga je dobijao bez vecih problema...
                ako vec izjavljujes da je potreban jak Nadal tenisu i da je Nadal sinoninim za tenis prethodne decenije, zasto se to isto ne bi primenilo i na Rogera?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  2013. je 6 meseci bio povredjen, pao je na no.7, ispao u 2. kolu W, svaki pacer ga je dobijao bez vecih problema...
                  ako vec izjavljujes da je potreban jak Nadal tenisu i da je Nadal sinoninim za tenis prethodne decenije, zasto se to isto ne bi primenilo i na Rogera?
                  Povrede Nadala se nikako ne mogu uporediti sa povrede Federera. Govorim tokom karijere. Nadal ima nepunih 29 godina, blizi penziji, ali ipak ne toliko blizu, a dozivljava drastican rezultatski pad.
                  Ne znam ko to ne primenuje i na Federera, ja sigurno ne. On je meni skupa sa Nadalom, a i bez njega takodje sinonim za tenis. I radujem se svakom turniru i sezonu koju odigra. Ali penzija kod njega bice prirodan proces, niko se nece iznenaditi. Kod Nadala ne znas sta te ceka vec sledeci turnir, a ne pa sezona.

                  Comment


                  • Nadal je sam kriv, takav mu je stil, traje od svoje 18. godine, nemoguce je bilo ocekivati da moze 15 godina kao nenormalan da juri svaku lopticu i da to njegovo telo nece osetiti
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Nadal sigurno nece imati dugu tenisku karijeru poput Federera. Novak i Marej da, ali Nadal ne. On je potpuno drugi tip tenisera. Njegova dominacija se pre svega ogledala na sljaci gde je svojom fizickom snagom i brzinom dominirao dok posle US Opena on prakticno nije ni postajao. Mrzi me sada da proveravam ali on za 10 godina svoje karijer ima osvojenih svega 3-4 turnira koji su se igrali posle US Opena. Ako u svom prajmu skoro nista nije tada napravio sumnjam da ce i sada kada je u padu.
                      Godine i povrede cine svoje. Misicna masa se smanjuje, brzina takodje. Sumnjam da ce on biti jos dugo u tenisu. Cak i ako osvoji RG ove godine ne vidim kako moze parirati najboljima na travi i betonu. RG jeste veliki turnir ali ne svodi se cela sezona na jedan GS.
                      Last edited by skeptik; 19-05-15, 09:40.

                      Comment


                      • Ovo je tema o Nadalu, ne znam kakve veze ima Federer i to što nitko nije žalio za Federerom sa temom o Rafi i ovim pismom. Zamisli kakva tragedija netko pisao pismo o Rafi a nije o Rogeru

                        Comment


                        • Prosle godine mu je bio nadimak foliRafa, a sad kad se raspada odjednom je veliki mucenik Rafajlo
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            Nadal sigurno nece imati dugu tenisku karijeru poput Federera. Novak i Marej da, ali Nadal ne. On je potpuno drugi tip tenisera. Njegova dominacija se pre svega ogledala na sljaci gde je svojom fizickom snagom i brzinom dominirao dok posle US Opena on prakticno nije ni postajao. Mrzi me sada da proveravam ali on za 10 godina svoje karijer ima osvojenih svega 3-4 turnira koji su se igrali posle US Opena. Ako u svom prajmu skoro nista nije tada napravio sumnjam da ce i sada kada je u padu.
                            Godine i povrede cine svoje. Misicna masa se smanjuje, brzina takodje. Sumnjam da ce on biti jos dugo u tenisu. Cak i ako osvoji RG ove godine ne vidim kako moze parirati najboljima na travi i betonu. RG jeste veliki turnir ali ne svodi se cela sezona na jedan GS.
                            Ne svodi,u pravu si al njemu dosta da u naredne 3 sezone osvoji taj na sljaci i moze u penziju zar ne?

                            Comment


                            • Činjenica je da je 2013 RF bio povređen,svi ga slali u penziju.
                              Sada je Rafa u sličnoj situaciji,ALI NEPOVREĐENi niko ga ne šalje u penziju.
                              Meni fali stari Nadal,stari Fed,stari Endi jer znamo svi ko je velika četvorka.
                              Ja želim da se Rafa vrati u formu.
                              Meni kao Noletovom navijaču nije gušt da Novak igra finala ili dobija (bez bilo kakve loše namere) nekog poput Raonića,Berdiha i sl.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Činjenica je da je 2013 RF bio povređen,svi ga slali u penziju.
                                Sada je Rafa u sličnoj situaciji,ALI NEPOVREĐENi niko ga ne šalje u penziju.
                                Meni fali stari Nadal,stari Fed,stari Endi jer znamo svi ko je velika četvorka.
                                Ja želim da se Rafa vrati u formu.
                                Meni kao Noletovom navijaču nije gušt da Novak igra finala ili dobija (bez bilo kakve loše namere) nekog poput Raonića,Berdiha i sl.
                                Bas je gust duze ce Djokovic da traje,mani bre one meceve od 5h bilo ne ponovilo se samo deranje po sat ipo dva nista preko ;)

                                Comment

                                Working...
                                X