Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odigra dva meča, zaradi milion...da je i nama otići odigrati takav turnir

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Odigra dva meča, zaradi milion...da je i nama otići odigrati takav turnir
      A, i to si u pravu. . . on je prijavio turnir, ne znaci da ce ga odigrati do kraja.

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Igra se na travi NI


        Od kad to?

        Comment


        • Originally posted by NI View Post


          Od kad to?
          Od ove godine, nije strasno
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ima tenisa i mimo Novaka NI

            Od ove godine, ugurali su se u novu sedmicu na travi

            Comment


            • Od ove godine je Stuttgart na travi, mislim da su Halle i Queens ATP 500??
              link

              Comment


              • A sve u svemu dobar turnir. Kako je poceo godinu, ovo vec mnogo bolje. Sve je sigurniji, opusteniji i fokusiraniji. Cekala sam ovaj turnir i veoma sam zadovoljna kako Rafa napreduje.

                Comment


                • Originally posted by MatijaT View Post
                  Od ove godine je Stuttgart na travi, mislim da su Halle i Queens ATP 500??
                  Mislim da su oba po 500 da .
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Priprema se za Wimbledona sto bolje, ide se po trecu titulu ove godine.
                    OVAKO

                    Comment


                    • http://m.tennis.com/pro-game/2015/04.../#.VTUVJHP8LqB
                      Upravo to. . . Povratak je proces koji ide dobrim smerom.

                      Comment


                      • Ako dobro razumem. Rafa če odmah poslije ROLAND GARROSSA odigrati na travi u STUTGARTU and onda još QUENNS. Kasnije još tjedan dana pavze i Wimbledon

                        PItanje se postavlja. Da li njie malo previše 2 turnira odmah poslije RG-a?
                        Dođi če na ova dva turnira totalno izcrpljen (ako dogura do finala RG) a do Wimbledona če da izgori od umora.

                        Možda Rafa račna na rano izpadanje u Stutgardu (kao zadnje godine u Halleu) a onda na puno u Quennsu ili možda strategija ranog izpadanja u oba turnira pre WImbledona?

                        Ja sam veliki optimist za nastavak sezone. Konkurence se ne bojim - Nole če da pukne i psihički (a i fizički neče izdržati) na ovom nivoju, tako da glavni dio sezone (RG, W in US open series) bit če pun uspjeha za Rafu. VAMOS MATADOR

                        Comment


                        • Da, ove godine planira da se ozbiljno posveti i Wimbledonu.
                          Slab start sezone ide u prilog tome, i u pravu si da bi trebao biti na nivou za preostala tri GS, za RG i Wimbledon sigurno, a zasto da ne i za US Open.

                          Comment


                          • Polako samo,bice sve odlicno.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Jedan korak napred, dva unazad, a vremena sve manje. Od 5-4 kada naravno nije mogao da otservira za set, mogla ga je spasiti njegova psiha ili greske Fabia. Naravno, drasticnio mu je palo samopouzdanje posle cega postaje jasno da ce biti vraski tesko da ga povrati u razumnom periodu. Djabe dobra forma kada raspon medju igre i samopuzdanja je velik.

                              Comment


                              • Pa jebote koliko mi kida zivce
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X